Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

öncelikle böyle araştırmalara yazılara uğraşlara emeklere çok teşekkürler benimde ilgilendiğim konulardı siteyi takip ediyordum ancak yeni üye oldum yazdığınız paylaşımları yazıları yorumları hepsini titizlikle okudum ve baktım hepsi çok faydalı çok teşekkürler hemen bitki sandığından bşyler bakıyorum :):)

Çok sevindim pisbocuk. Beğendiysen ve bir faydası olduysa ne mutlu bana ve hoş geldin

Bu arada merak ettiğin bir şeyler varsa elimden geldiğince ve bilgim doğrultusunda cevaplandırırım canım

Bitki sandığına biraz fazla soru sordum sanırım sıkıldılar ya da anlamsız mı buldular ne artık cevap yazmıyorlar :)

Bitki sandığına biraz fazla soru sordum sanırım sıkıldılar ya da anlamsız mı buldular ne artık cevap yazmıyorlar :)
Onu bilemeyeceğim ama onların da yoğun olduklarını unutmamak gerekiyor nurlum. Sabahtan akşama kadar bilgisayar başında oturup sorularımızı cevaplamıyorlar Güzin Abla gibi kendileri seminerlere toplantılara çok katılıyor. Ben ne kadar soru sorduğunu bilmiyorum ama çok da soru sorduğunu sanmıyorum

Bu arada merak ettiğin bir şeyler varsa elimden geldiğince ve bilgim doğrultusunda cevaplandırırım canım

şuan sebamedin gündüz nemlendirici kremini ve şampuanını kullanıyorum şuan sizin fikirleriniz nedir sebamedle ilgili ? bunu bitirim bitki sandığındaki kremden alıcam nazım beyle bende mailleştim yenibosnadaki şubelerindeki ürünlerin aynı güvenilirliğini sordum sultan ve nuray haımla bizim referansımız aracılığıyla gürüşün yardımcı olurla dedi :)

ve bide daha önce konuşuldu mu yeri burası mıdır bilemiyorum ama taraklarla ilgilide ciddi sorunlar var en iyisinin kemik tarak alternatif olarak tahta tarak kullanmak gerekiyormuş saç sağlığı bakımından kırmıyor besliyor elektriklenme yapmıyor ve kolay açılma sağlıyormuş sizin bu konudaki düşünceleriniz neler ve kemik tarak kullanan yada temin edebileceğimiz biryer önerirmisiniz?

Boreas09 tabiki onlarında kendilerine göre programları başka işleri var.Ben mailim hemen o gün-ertesi gün cevaplanmasını beklemiyorum zaten.Siteyi bu konu aracılığıyla öğrendiğimden sadece yanıtları merakla beklediğimi paylaşmak adına buraya yazdım.
:)))

Bu arada ayın 18 inde gönderdiğim 2 mailin bir tanesine bu sabah yanıt geldi.(daha evvel cevabını aldığım başka sorularım da oldu)

Son düzenleme:
sebamedi ben de iyi bilirdim ama ewg' de puanı 4 çıkınca vazgeçtim bu markadan. Memnunsan birşey diyemem ama şampuan olarak ha market şampuanı kullanmışsın, ha Sebamed'i... Hepsinin puanı 4

Canım seni çok iyi anlıyorum. O konuda inan hepimiz sabırsız oluyoruz çünkü merak ediyoruz

Canım ben ağaç tarak kullanıyorum ve nedense daha çok elektrikleniyorama inan, kolay açmıyor. Sağlıklı diye de kullanıyorum herşeye rağmen Ben vipdükkan'da görüp almıştım

Son düzenleme:
Canım ben ağaç tarak kullanıyorum ve nedense daha çok elektrikleniyorama inan, kolay açmıyor. Sağlıklı diye de kullanıyorum herşeye rağmen Ben vipdükkan'da görüp almıştım

cnm ağaç olan değilde kemik tarağın öyle olduğunu biliyorum ben ama kullanmak nasip olmadı:)

sebamedi ben de iyi bilirdim ama ewg' de puanı 4 çıkınca vazgeçtim bu markadan. Memnunsan birşey diyemem ama şampuan olarak ha market şampuanı kullanmışsın, ha Sebamed'i... Hepsinin puanı 4

bende baktım ewg cnm sonra johnsons baby şampuan aldım onu kullanıyorum şimdilik daha sağlıklı bşy bulana kdr :)

Kizlar ersagin urunlerini Es gecmeyin
Bence. Gayet saglikli dogal urunler uretiyorlar.

bende baktım ewg cnm sonra johnsons baby şampuan aldım onu kullanıyorum şimdilik daha sağlıklı bşy bulana kdr :)

bir zamanlar bende bebe şampuanı alıp kullanmayı düşünmüştüm.etikettekilerin yazanların bizim kullandığımız şampuanlardan pek de farklı olmadığını gördüm ve sevgili ayşenur yazıcının paylaştıklarını okuyunca vazgeçmiştim.....''Sanki bebek için üretilmiş olan en temizidir düşüncesiyle bebe şampuanı ile yüzünü veya saçını yıkar.Oysa bebek derisinin asit yapısı sizinkiyle uyuşmayacağından zamanla bebe ürününü kullandığınız cildiniz kurumaya başlayacaktır.''( ayşenur yazıcı)ayşenur hanım bizim cilt ph ımızın 5.5 bebeklerin ise 0 olduğunu da belirtmiş....

Canım bazı dermatologlar bebe şampuanını tavsiye ediyormuş cilt temizliği için...
Yalnız ewg'de bu markanın puanı 4. Dikkat ettin mi bilmiyorum. Kullanacaksan Bioderma, Alba Botanica ya da Avalon kullan derim. Şimdi bir de Türk menşeili Organix diye bir marka çıkmış

Ayşenur Yazıcı'nın o yazısını ben de hatırlıyorum ama bazı dermatologlar nedense yüz temizliği için bebe şampuanı öneriyorlarmış. Kesinlikle haklısın, market şampuanlarından hiç bir farkı yok. Hepsi de sözleşmiş gibi 4 alıyor çünkü dediğin gibi aynı şeyleri kullanıyorlar. Kuaförlerin kullandığı ve 50-60 tl'ye satılan çok ünlü markalar bile turuncu 4. Bana göre isim falan hikaye. Önemli olan içerik... Şuan oğlum için ve kendim için kullandığım tek şampuan Bioderma. Aşağıda arkadaşıma da yazdığım diğer markalar da ciddi değerlendirilmesi gereken alternatifler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…