Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

şuan sadece izlemede kalsam araştırma yapsam daha iyi olucak hem benim ürünlerde bitsin kesinleşen alacağım bitki sandığından Karakafesotu Kremi, Antiaging özellikli bakım krem olacak şuanlık :):)

ersağ ürünlerinin etiketini inceleyen varmı ben int sitesinden bulamadım fiyatlarını flnda araştırma evresindeyim kullanıcı yorumları güzel fakat ewgde fln bakan varmı daha detaylı bilgisi olan ? beni aydınlatacak :)
Canım ewg'de dünya çapında bilinen tanınmış markalara ulaşabiliyorsun isim olarak. Onun haricinde içerik olarak yazdığımız zaman bilgi veriyor. Bir de cosdna var

Canım ewg'de dünya çapında bilinen tanınmış markalara ulaşabiliyorsun isim olarak. Onun haricinde içerik olarak yazdığımız zaman bilgi veriyor. Bir de cosdna var

ersağ hakkında diğer sayfayı yeni okumayı bitirdim dediğin şekilde incelicem bundan sonra içerik olarak.

Evet ben zaman buldukca istenilen urunlerin bende olanlarin iceriklerini yazarim sende drdektifligini yaparsin.nasilolur canim?

O yazıyı ben de okumuştum ve 0 benim de dikkatimi çekmişti hatta mesaj yazmıştım. Aslında kendisi nötron demek istemişti. İyi ki dikkatinizi çekti. Bu aralar dalgınım da:KK17:

nötr demek istemiştim çok çok çok pardon kızlar...kopyala yapıştır derken yanlış yazmışım...kusura bakmayın lütfen.....

şuan sadece izlemede kalsam araştırma yapsam daha iyi olucak hem benim ürünlerde bitsin kesinleşen alacağım bitki sandığından Karakafesotu Kremi, Antiaging özellikli bakım krem olacak şuanlık :):)
Canım ben de aynı senin gibi düşünüyorum şuan. Aslında dün ersağ alacaktım ama talihsizlik oldu. Var bunda da bir hayır :) Ama karakafesotu kremden memnunum. Karakafesotu gerçekten de çok güçlü bir anti aging. İsim yapmış bitkisel krem içeriklerinde hep bu ot var

nötr demek istemiştim çok çok çok pardon kızlar...kopyala yapıştır derken yanlış yazmışım...kusura bakmayın lütfen.....
Yok canım ben bir yazısında okumuştum 0 yazdığını, sormuştum. Belki de benden sonra düzeltildi

sevgili BOREAS09 yine ayşenur yazıcı cosdna ya olan güvenini yitirdiğini paylaşmıştı bende bakmayı bırakmıştım.bilgin olsun:)

sevgili BOREAS09 yine ayşenur yazıcı cosdna ya olan güvenini yitirdiğini paylaşmıştı bende bakmayı bırakmıştım.bilgin olsun:)
Biliyorum canım. Cosdna el değiştirdiği için öyle söylemişti ama karşılaştırma yaparken bazen işe yarıyor. Zaten dikkat edersen kullanıyorum demedim,isim verdim:KK1: ama kendisi bile ara sıra bakar o siteye

bu ersağ ürünlerinin içeriklerini paylaşabilecek arkadaşlarımız varsa çok iyi olur.şu marka çok doğalmış diyip araştırınca içeriklerini gördüğümde şok olduğum çok oldu.içeriklerini bilmeden ürün tavsiye etmemizin çok da doğru olmadığını düşünüyorum ben.....

bu ersağ ürünlerinin içeriklerini paylaşabilecek arkadaşlarımız varsa çok iyi olur.şu marka çok doğalmış diyip araştırınca içeriklerini gördüğümde şok olduğum çok oldu.içeriklerini bilmeden ürün tavsiye etmemizin çok da doğru olmadığını düşünüyorum ben.....

katılıyorum cnm biraz beklemede kalmalı bolca araştırma ve yorum okumalı...

katılıyorum cnm biraz beklemede kalmalı bolca araştırma ve yorum okumalı...
Kızlar çok haklısınız. Ben de bazı markaları araştırınca o kadar çok hayal kırıklığına uğraşmıştım ki! Ben de şuan ersağ duş jeli için beklemedeyim mesela!

Cate, emin ol ersağ topiğindeki arkadaşlarımız hiçbir ürünü gözü kapalı tavsiye etmiyor. Zaten içerikte bir sıkıntı varsa hemen masaya yatırıyoruz. Bu konuda yader11, krizsavar'ın, taydin'in yorumlarına güvenebilirsin. Üçü de objektif yorum yapar.

duş jeli içeriği ve yorumlar için beklemedeyim o zaman BOREAS09...........:)

duş jeli içeriği ve yorumlar için beklemedeyim o zaman BOREAS09...........:)
Cate, Ersağ'ın topiğine bakıyor musun bilmiyorum ama kimisinde sls veya ALS varmış, kimisinde yokmuş. Bununla ilgili firmadan hala haber bekliyoruz. Ersağ ile ilgili en güncel habere o topikte ulaşabilirsin çünkü ben de arada sırada orada yazıyorum ve mesajları okuyorum

hımmm....boreas09 ersağ topiğine bakmıyorum...burayı takip etmekteyim...adamlar kimyasal katkılar konusunda bu kadar duyarlı ve hassas tüketicilere gerçekleri söyleyebilirler mi soru işareti... cevaplarını beklemek gerekiyor...tabii herkes kimyasala bu kadar karşı olmak zorunda değil ne kadar kimyasal az o kadar kar diye düşünen tüketiciler de yok değil...dün kullanan arkadaşlarımızın içeriğindeki maddeleri yazmasını bu yüzden istemiştim.nette bulunmuyor bazı ürünlerin içerikleri etiketi bizzat görmek gerekiyor yada yetkililerden cevap beklemek.......

İçtiğimiz suyun soludugumuz havanın da bir kimyasal yapısı var.
Önemli olan dogal kimyasalları kullanmak.

Zararli olan sentetik kimyasallar ve sentetik kokulu urunlerdir.eger organik esaslı koku ve kimyasal kullanıyorsa bir firma ondan korkmamalı .
Ama bunu belirlemek icin de yeterince bilincli olmak gerekiyor.ben bu konuda urunlerini kullandığım firmaya güveniyorum ama herhangi bir sorun çıkmasın diye de surekli urunleri inceliyorum.
Kullandıkları etken maddeleri tek tek inceliyorum.sundukları belgeleri sorguluyorum.hic bir firmanın neredeyse analiz raporu yokken bu firmanın hem yurt dısı hem de yurt ici üniversitelerinden aldığı raporlari var.

Zaten BOREAS09 da bize gayet açıklayıcı bilgiler sunuyor.birkez daha kendisine teşekkür ediyorum.

Bizim gibi bilincli tüketiciler olduğu sürece hersey cok daha guzel olacak inanıyorum ben!

X