Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

Valla canım bizim pazarlarımıza direk Alanya'dan ne bileyim Mersin'den gelen olmaz. Pazarcı halden alır satar maalesef.

Nasil kullaniyorsun canim, neye yarıyor?
Nasıl kullandığıma gelirsek, olgun avokadonun bir dilimini ya da kabuğun içindekini sıyırıp ev yoğurdu ile karıştırıyorum cildime sürüp kurumasını bekledikten sonra ılık suyla temizliyorum ya da üşenirsem direk kabuğunun içini yüzüme sürüyorum avokadoyu doğrarken

Çok haklısın canım o kadar hasta var derdine şifa bile bulamayan,bende takmıyorum da yıllar çabuk geçiyor ve 35 hemen geldik gibi oluyor ..bişiler yapmaya çalışıyorum bende,olduğu kadar...
bende oğlum doğduğundan beri yapamıyordum hiç bişi,yeni yeni tekrar başladım...
her şeye rağmen tabiki hayat çok güzel ve oğlumla her şey güzel şükürler olsun...çünkü gerçek aşk o benim için...

Ilk firsatta denicem canım.

Boreas siparişlerin geldimi canım..renkler nasıl çıktı...
Ya canım sözde dün gelecekti temin edilememiş bugün de mail geldi tahmini kargoya veriş 23'ü diye. Beklemeye devam! Eğer pazartesi de kargoya verilmezse iptal edip Boyner den alacağım

Merhabalar, iş dolayısıyla şehir değiştirdim bu nedenle kargo veremeyeceğimden bitkisandığı şampuanları erteledim. Onun yerine gratisten Down under naturals marka şampuan ve saç kremi aldım. Bir süre idare eder beni.
Şimdi de güneş kremi arayışına girdim :) Sevgili BOREAS, bu konuda da tavsiyelerini bekliyorum. Ben Solante Pigmenta ve Bioderma arasındayım. İkisini de daha önce kullanmadım.Ama özellikle Solentayı çok kişiden duydum. Senin bir fikrin var mı?

Down under dediğin urban mı?

Yeni şehriniz hayırlı uğurlu olsun; güle güle oturun inşallah.
Bence ikisi de gayet iyidir. Ben genelde bu tarz ürünlerde Bioderma'cıyım ama sen fiyatına göre ikisinden birini tercih edebilirsin
Umarım gittiğin yer iyidir, güzeldir ve çabuk alışırsın

Anggel, dün gözümü kararttım ve elimdekiler bitmemesine rağmen şeytan dürttü ve gecenin 12'sinde siparişimi verdim. Ama ben temizlik ürünlerini tercih ettim. Temizlik ürünleri paketleri varmış. Baktım zaten benim alacağım şeyler; bir de sıvı sabun hediyesi var, o paketi aldım. Limonlu yağ çözücü ve hem oğluma hem de içeriğinden dolayı kendime maske olarak kullanabileceğim pişik kreminden aldım
Siparişim gelsin ve kullanmaya başlayayım hemen paylaşacağım. Kimyasal kullanmak istemiyorum. Dün fırınımı temizleyecektim ertelemiştim Naturalive alınca yaparım diye; onun için gelir gelmez yağ çözücüyü deneyeceğim

Pişik kremini yüz için nasıl kullanıyorsun canım?neye yarıyor pişik kremi?haftada bir kullaniyorsun canim?

Pişik kremini yüz için nasıl kullanıyorsun canım?neye yarıyor pişik kremi?haftada bir kullaniyorsun canim?
Pişik kreminin özelliği cildi onarmak ve mantar, bakteri oluşumunu engellemektir
İçindeki çinko cildi onardığı ve hücre yenilenmesini sağladığı için haftada bir yüzüme sürüp biraz beklerim ve pamuk yardımıyla o kremi silerim. Özellikle adet döneminde çıkan sivilcelerime de uygularım. Hem fazla büyümemiş oluyorlar hem de iz bırakmıyorlar. İçeriğinde de e vitamini, lavanta yağı ve çinko varsa direk alırım. Mesela bitki sandığı'nın pişik kremi de çok güzeldir. Dudak çatlaması, uçuk gibi durumlarda da kullanmıştım ama bu aldığım markanın ekstra e vitamini de var ve fiyat biraz daha makul olduğu için bu ürünü denemeye karar verdim.

Çok güzel anlatmışsin canım.bu aldığın da mı bitki sandığından?

Güle güle kullan canım,bende nerak ediyorum ne yorum yapacaksın...
bebek şampuanı da çok iyi,koku bile yok,tavsiye ederim...biobabyi bile beğenmemiştim,organicum kullanıyordum naturalive yi keşfedene kadar...Artık sadece naturalive ama bitki sandığıda çıkarmış bebe şampuanı fiyat olarak naruralive daha uygun...

bence doğal olmadıktan sonra ne kadar sağlıklı olduğuna güvenebilirsiniz ki

Çok güzel anlatmışsin canım.bu aldığın da mı bitki sandığından?
Canım inan ki anlatırken çok titizleniyorum çünkü bir şeyi yanlış ya da eksik yazsam bir sürü insan okuyor olmaz.
Bu seferkini naturalive'den aldım temizlik ürünleriyle beraber

bence doğal olmadıktan sonra ne kadar sağlıklı olduğuna güvenebilirsiniz ki
Ne için dediniz bunu anlayamadım! Ayrıca yazdıklarımızın birazını okuduysanız kimyasallardan uzak durduğumuzu da anlamışsınızdır. Amacımız doğal ürünleri bulmak, içerik tartışmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…