Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

Süper gözüküyor gerçekten , ellerine sağlık . Afiyet olsun
Ben ekmeği akşam yaptıysam sabah poşetlere ayırıp dondurucuya atıyorum . Bunun bir usulü var mı bilemiyorum tabii .
Sonra çıkarıp ısıtıyor musun? Peki donduruc7da nemlenmiyor mu veya buzlanmiyor mu?

Sagol canimm.dunya kadar malzeme cope gidecek.harcanan elektrik de cabası
Canım zaten normalde kek yaparken süt yada su ile yapıyoruz . Bence şansını dene ve ekle . Daha hafif istiyorsan su ama normal olsun dersen süt ekle . Kıvamı aşağı yukarı tahmin edip o miktarda eklersin .
Makinelarda farklı mı bilmiyorum . Sonuçta şu anda kötü duruyor diyorsun . Keşke makinesi olan biri okusa .

Sonra çıkarıp ısıtıyor musun? Peki donduruc7da nemlenmiyor mu veya buzlanmiyor mu?
Acil lazımsa fırının çözme progmına atıyorum ama normalde akşamdan çıkarıyorum , nemlenmemesi için poşeti bir kaç yerinden deliyorum . Hiç sorun olmuyor , dondurucuya atarken poşette hava kalmamasına dikkat etmen yeterli bildiğim kadarıyla . Ben mesela 1-2 günlük yiyeceğimiz kadar poşetlere ayırıp öyle donduruyorum .

Ekleyim en iyisi yaaa.araßtırdım biraz.kimse bir sey yazmamış.moulinex olan bir arkadaßa msj attım.bunu değilse de digerlerini kurtarabilir cevabı.gidip bir bakim yine.offf

Ekleyim en iyisi yaaa.araßtırdım biraz.kimse bir sey yazmamış.moulinex olan bir arkadaßa msj attım.bunu değilse de digerlerini kurtarabilir cevabı.gidip bir bakim yine.offf

Bende baktım biraz nette yorumlara kek için göremedim ama ekmek kuru olursa pişme anında ekleyebilirsiniz yazılmış . Kurtarırsın umarım , sorun olmaz bence .

Canım kusura bakma şans eseri girdim de gördüm yazılarınızı. Yine mail kutuma düşmemiş. Tarifte eksik birşey yoktu ki! Benim defalarca yaptığım tarif bu! Şaşırdım şimdi. Şeker, yumurta sıvı yağ hepsi tamam di mi? Ayrıca paylaştığım tarifte süt de vardı yani sanki birşeyleri unutmuşsun gibi geldi.

Yumrta sıvı yağ yok.sıvı olarak sadece 75 gr tereyagi var.az önce Safir Taht ile konuştuktan sonra 1,5 su bardağı ılık sütlu su koydum.karıştırmayı çalıßtirdım.karıştırdı.tabi 3 küsur saatlik maraton tekrar olmasin diye sadece pisirme modunu seçtim.bir baktım 10 dk yazıyor.10 dk da pişmez tabi.ya bitince çöpe atıcam sinirden ya fa fırına koycam.artik gerisi allah kerim

B
Ben ekmeğimi günlük yaptığım için günlük tüketiyoruz; birkaç dilim artarsa buzdolabına koyuyorum. Nadiren çok yaptığımda da buzluğa atıp donduruyorum. Çözdüreceğim zaman da soğutucu bölümünde bekletiyorum eğer acil lazımsa fırının buz çözme fonksiyonunda bekletiyorum. Senelerdir böyle yaparım ama aklım hala kekinde öyle kupkuru olmaması lazım; süt sıvı yağ yumurta zaten sıvı hale getirir keki

Yok canım unutmadım.kendi kitabindaki tarife göre yaptım.bildikleri bir sey vardir diye düşündüm hatta.neyse artik ders oldu bana.

He sen benim verdiğim tarifi yapmadın o zaman! Ben de şaşırdım nasıl olmaz diye!
Bana o tarifi bi yazar mısın inceleyelim bakalım ne eksik?

Canım farmasi eski bir markadır. Firmanın adını unuttum şimdi ama dediğim gibi piyasaya yeni giren bir marka değil ama ürünlerinin içeriği hakkında bilgi sahibi değilim. Daha önce kimyasallar vardı ama sonradan değiştirdiler mi bilmiyorum
Bitkisellikten ziyade içeriği önemli. Marketlerde satılan şampuanlar için bitkisel diyorlar ama bi bakıyorsun sls paraben dimeticon herşey var; sadece bir tane iki tane bitkisel yağ koyuyorlar oluyor sana bitkisel içerikli ürün. Uyanık olmak gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…