Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

blogger lara gitmeden önce bende baktım,bi kaç öneri hoşuma gitti...
asansörlü siyah göz kalemide aldım onuda sevdi,birde rimel oda hoş tek tek duruyor kirpikler yapış yapış değil,fırçasıda güzel...ben hiç fuşya kullanmadım gidip bir fuşya,birde 13 numara alsam mıki...mavi alt tonlu fuşya yı da merak ettim doğrusu...

100_5426.JPG
100_5430.JPG
100_5429.JPG

03 numara şeftali tondaki allık
kutularınıda beğendim ben.

canım 13 numara resimdekinden daha koyu ve güzel,gitsem alırım yani...
makyaj kelebeğine baktınmı mesela orada lovelight güzel duruyor bayanın dudağıda,beyaz tenli çünkü,ben gittiğimde denedim cırt bir pembe

blogger lara gitmeden önce bende baktım,bi kaç öneri hoşuma gitti...
asansörlü siyah göz kalemide aldım onuda sevdi,birde rimel oda hoş tek tek duruyor kirpikler yapış yapış değil,fırçasıda güzel...ben hiç fuşya kullanmadım gidip bir fuşya,birde 13 numara alsam mıki...mavi alt tonlu fuşya yı da merak ettim doğrusu...
Mavi alt tonlu pembe ya da mot alt tonluya nazaran daha güzel durur ama deneyimli bir satıl uzmanı bilebilir bunu yoksa alakasız bir renk verir. Netten bi bak istersen mavi alt tonlu mor pembe ya da fuşyaya

canım 13 numara resimdekinden daha koyu ve güzel,gitsem alırım yani...
makyaj kelebeğine baktınmı mesela orada lovelight güzel duruyor bayanın dudağıda,beyaz tenli çünkü,ben gittiğimde denedim cırt bir pembe
Ben de aynı yere bakmıştım. Gerçekten de daha güzelse almak lazım. Fuşya da sanırım 17 numara

Bu malzemede eksik olan yumurta ve tereyağ. Bir kekte kesinlikle yumurta olmalı! Olmazsa olmazı. Tereyağ da erimiş haliyle yarım çay bardağı oluyor ki bu da çok yetersiz. Süt olmayıp kremayla yapılan kekler de var yani süt burada kriter değil! Asıl önemli malzeme en az 2 yumurtanın olmayışı.
İyisi mi sen ekmek dışında bu kitapçığın tarifine güvenme
Yeni ekmegim firında.güzel kabardı.bakalım nasil olacak sonuço_O

Aslında hep aklımdaydınız ama giremedim bir türlü. Mail de gelmeyince ben de merak ettim kızlar yazardı diye baktım ki oooo iki sayfa yazmışsınız. Bazen iki çocuktan inanki fırsatım olmuyor. Bir de uykusuzdum; öğlen oğlanlarla beraber ben de uyudum sonra yemek falan derken giremedim.Seni öbür tarafta da gördüm ama unuttum sana dönmeyi kusuruma bakma hatta şimdi yazarken aklıma geldi
Ben de burdaki mesajlar emaille gelmesini seçtim.ama sürekli geliyor.:KK48:

50 dk kaldi 4 saatlik maratonun bitmesine.nasil kabardiysa ekmek camdan fırlıcak:KK48:dilimi ısırdım.nazar degdirmeyeyim kendime:KK48:

Bak artık sorunsuz yapabiliyorsun; iyi ki çıkarmışsın makineyi. Afiyet olsun. Ama evin içerisi ne güzel mis gibi ekmek kokuyor di mi
Bu arada seninkinde zamanı ayarlayabiliyorsundur. Ben akşamdan hazırlarım sabah 8'e de ayarlarım kalkınca sıcacık ekmeğimiz hazır olur
Ay evet yaaa sayende hatirladim makineyi.sagol canimmm:KK68:Evet şu an her taraf çok güzel kokuyor.umarim pişer.yalniz çok yedik dünkünü.az kaldı ekmekten.kilo olarak geri donecek vallaaa:KK17:
Benimki de saat ayarlı.biraz tecrube edineyim de o şrkilde de kullanirim.:KK51:

X