Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

Biz burada fiyat vermiyoruz ve lütfen açtığım konu başlığına bir daha bakın. Biz burada hangi ürün nasıl ve içeriği nedir onları tartışıyoruz. Siz takmışsınız fiyata.Ayrıca benim annem M.Ö. yaşamadı ve size şunu da söyleyeyim, rahmetli babamın parfümeri deposu vardı ve 25 sene bu işle uğraştı. Annem sizlerin o zaman adını duymadığınız markaları kullanabilme ve erişebilme imkanına da sahipti.
Reklam yaptığımızı ima etmişsiniz; eğer reklam yapsaydım ben site yöneticileri tarafından banlanırdım ve bu topik de kapatılırdı. Ben bu topikte çok marka ismi verdim; o zaman hepsinin reklamını yapıyorum. Dikkatinizi çekerim; asıl siz hemen Strawberry gönderime başlamış diyerek konuya dahil oldunuz. Biz sizi reklam yapıyorsunuz diye suçladık mı?
Ben de size almayın demedim zaten imkanınız varsa alın kullanın dedim. Tercih sizin. Aldığınız ürünlerin içeriğine bakarak asıl siz karar verin hangimiz doğru ürünleri kullanıyoruz! Gerçekten de çok çok önyargılısınız. Ki bir de dedim ki madem alabilecek gücünüz var, Ren alın diye.
Neyse daha fazla konuyu dağıtmak istemiyorum konu sahibi olarak. Aldığınız ya da alacağınız ürünleri de güle güle kullanın. Son sözüm budur, size de bir daha bu konuda cevap yazmayacağımı ama ürün içeriği hakkında her zaman yardımcı olacağımı da belirtmek isterim
36 yaşındayım ve yaşınıza hürmeten saygılar diyorum

bende loreal skin perfection kulllanıyorum ama içerilerine öyle çok bakan birisi değilim . hatta bu içerik konusunda biraz bilinçsizim sanırım. :/

bende loreal skin perfection kulllanıyorum ama içerilerine öyle çok bakan birisi değilim . hatta bu içerik konusunda biraz bilinçsizim sanırım. :/
Estağfurullah bilinçsiz olamazsınız sadece karşınıza iyi bir örnek çıkmadı ya da bilgi sahibi olamadanız diyelim
İçeriğinde bitki ekstratları olan ürünler eğer paraben, peg ile başlayan koruyucular, petrol türevleri yoksa iyidir ya da en azından 1 tane peg olsun ama kimyasallar olmasın. Ben gün içi sizin için bu ürünün puanına bakayım, size yazayım

çok teşekkür ederim. bende eve geçtiğimde içeriğini bi kontrol edeyim o zaman. inşAllah yoktur kimyasal

Bioderma nin bu ürününü duyuyorum ama deney yapan marka oldugundan almamayı tercih ediyorum . Ben daha cok krem / losyon seklinde bir ürün bakıyorum . Gunluk kullanım olacağından kendim sürekli yapmak dediğiniz gibi zor olur maalesef .

Bioderma hayvanlar üstünde test yapmadığını duyurmuştu diye hatırlıyorum :0
Ben o zaman biraz araştırayım. Aslında çok güzel markalar vardı içerikleri çok güzeldi ama tutunamadılar maalesef ve ben yüz temizleme köpükleri tonikleri stoklamıştım. Keşke öyle ürünler bulabilsem size

İki marka önerebiliim: Birisi Skin Blossom; diğeri Cosmed. İlk olarak aklıma bunlar geldi ama düşününce birlsç marka daha aklıma gelebilir

Ne güzel siz stoklayarak bir süre için de olsa çözüm bulmuşsunuz , iyi markalar o kadar az ki alternatif bulmakta sıkıntı yasıyoruz . Ya da maddi kaynak yetersizliği ve tüketici algısından ötürü duyulmuyorlar .
Biodermaya tekrar bakayım bende umarım yapmiyorlardir .

İki marka önerebiliim: Birisi Skin Blossom; diğeri Cosmed. İlk olarak aklıma bunlar geldi ama düşününce birlsç marka daha aklıma gelebilir

Cok tesekkur ederim , hemen bakıyorum bu markalara .

Bu arada jason naturel ürünleri hakkında bilginiz var mı ?

Ürünün puanını turuncu 4 olarak çıkardım. İçeriğindem dolayı çok da masum değil ama başka kırmızı puanlar ya da turucu 5 olanları düşünürsek ki, Loreal'in bazı serileri bu sınıfa giriyor; kullanabilirsiniz memnunsanız. Paraben de yok içinde. Aslında o kimyasallar olmasaymış gerçekten de güzel bir krem olacakmış ama işte maliyet hesabıydı, pazarlama stratejisiydi, raf ömrüydü derken koymak zorunda kalıyorlar
Güle güle, sağlıklı günlerde kullanın kreminizi

A
Cok tesekkur ederim , hemen bakıyorum bu markalara .

Bu arada jason naturel ürünleri hakkında bilginiz var mı ?
Aaa bilmez miyim! Jason da şimdi aklıma gelen Alba da çok iyidir içerik olarak. Hatta bu ürünleri uygun fiyata satan bir site de biliyorum. Jasón sitesine üye de olmuştum ürünlerini falan incelemiştim. Çok fazla marka olunca aklımdan çıkıyor. Benim listem de var evde Jasón ilk ondadır benim sıralamamda ve Alba Botanica da öyle ama evde yokum maalesef

Çok sevindim şimdi .
Site adını alabilir miyim ? Uygun olursa bu iki markadan birini alabilirim .

Çok sevindim şimdi .
Site adını alabilir miyim ? Uygun olursa bu iki markadan birini alabilirim .
Biraz önce baktım ama sitede sanırım kalmamış ama markanın diğer ürünlerin inceleyin isterseniz ama aynı sitede CeraVe diye bir markanın temizleyicisi var. Hemen puanına baktım turuncu 3. Aslında içeriğindekilerin puanlamasu çok iyi. Bir tane parabene kırmızı 7 verildiği için puanlama turuncuda kalmış. O da olmasaymış yeşil 1 veya 2 alırmış. Ama nemlendirici olarak kullanılmayacağı için alınabilir olarak düşünüyorum.içinde hyaluronic var bu da hoşuma gitti ve ml olarak da çok iyi Sitenin adı 3ka.

Siteye ve ürünlere bakıyorum hemen tesekkurler .

Bir de Queen Helene markasının maskeleri var sitede. Bunu da tavsiye ederim

Çok saol . Konuştuğumuz son üç marka içeriğinin güzelliği yanında cuerently free logolu ürünler . Akşam hepsini inceleyip fiyat vs de karşılaştırıp bir tanesinden alırım muhtemelen .

Cosmed iyidir...logonaya da bir bak derim sanırım alman markası ve organik...biraz fiyatlı ama organik olduğu için iyi olmalı,bunuda boreasa soralım...
zümrüt sevcan arkadaşımız da bi baksın tanınmış bi marka en azından doğal,fiyatlı biraz ama size dokunmaz nasılsa...

Son düzenleme:
Çok saol . Konuştuğumuz son üç marka içeriğinin güzelliği yanında cuerently free logolu ürünler . Akşam hepsini inceleyip fiyat vs de karşılaştırıp bir tanesinden alırım muhtemelen .
Tamam o zaman şimdiden hayırlı olsun. Rica ederim ne demek! Ben hep buradayım her zaman yardımcı olmaya çalışırım. Bu arada Cosmed yerli girişimci ürünü. Çok eski bir eczacının markası

Logona gerçekten de biraz pahalı olduğu için hiç yazmak istememiştim ama dediğin gibi gerçekten de güzeldir

Mümkün olduğunca içeriği sağlıklı ve cruelty free deney yapmayan ürünler almaya çalışıyorum . Logona ya da bakarım teşekkürler .
Tabii ki yerli varsa önce onu denerim fakat öyle çok yüksek fiyatlı değilde daha ortalama fiyatlı ürünler .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…