Makyaj Ürünleri Satın Aldığınız En Pahalı Kozmetik Ürünü??:)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

lizzie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2007
544
1
Lancome' teint ultra diye bir fondöten almıştım gecenlerde...sanırım şimdilik o....kaydirigubbakcemile5

bende estee lauderin fondötenini aldım gurbaa tavsiyesiyle
o gece uyku uyuyamadım çok koydubenneyaptımki
ama değer sanırım :1rolleyes:

bende estee lauderin fondötenini aldım gurbaa tavsiyesiyle
o gece uyku uyuyamadım çok koydubenneyaptımki
ama değer sanırım :1rolleyes:

klavuzu karga olanın...

vallahi nazar değdi...
daha bi kaç ay öncesine kadar atıyodum havamı "kozmetiğe para yatırmıyorum, müşterilerim saolsun eli boş gelmiyorlar" diye...
ama artık getire getire onlar da bıktı sanırsam :roflol:
bir çok üzlü markanın ürünü var elimde setler halinde
onlara para vermiş olsam şimdiye çoktan yerli bi araba almiştim dersem abartmış olmam sanırım :ecrin_bebek:

fakat son zamanlarda artık para veriyorum denemek, makyaj masamda görmek istedigim her ürüne
yüzüme süreceğim her ürün kaliteli olmak zorundadir cokacimcoook
ama bu demek değil ki kaliteli = pahalı
internetten çok fazla alışveriş yaptım
tercih ettiğim/edecegim markalar genellikle;

mac
estee lauder
dior
givenchy
guerlain
shiseido
helena rubinstein
ysl
chanel
bourjois
la prairie
clarins
clinique
sue devitt
laura mercier
nina ricci ve bi kaç mineralli ürün markası
bunların da fiyatları belli

ben de pahalı olan ürünlerimi internetten alıyorum. burdan aldığım en pahalı ürün dior un renkli nemlendiricisiydi 70ytle. :lepi: kaç ay oldu daha yarısı bile bitmemiştir sositososito

ben de pahalı olan ürünlerimi internetten alıyorum. burdan aldığım en pahalı ürün dior un renkli nemlendiricisiydi 70ytle. :lepi: kaç ay oldu daha yarısı bile bitmemiştir sositososito

leke kapatmıyo sadece renk verio dimiCADIARZU

yok canım kapatmaz herhalde, çünkü çok ince yapısı. daha aydınlık ve canlı gösteriyor o kadar. Şeniz

gurbaa allasen sen ne iş yapıyon yaww:uhm:
anam ne güzel müşterilerin varmış keşke banada böle hedayeler gelse
ne iş yapıyosan benide işe al lan

bende lancome parfüme bayağı para vermiştim. şimdi de gurbaa nın tavsiyesiyle flowerbomb u denemek istiyorum. kısss gurbaaaa inşallah güzeldir bu parfüm. buna da çok para vericem

bende lancome parfüme bayağı para vermiştim. şimdi de gurbaa nın tavsiyesiyle flowerbomb u denemek istiyorum. kısss gurbaaaa inşallah güzeldir bu parfüm. buna da çok para vericem

şayet şekerli kokulardan hoşlanıyosan kesinlikle begeniceksin :lepi:
cicek ozlerinden olusan naif şekerli bi kokusu var
oldukça kalıcı
ben hastasıyım; öyle ki yorganıma sıkıp onu koklayarak uyudugumu bilirim :asigim:
şu an 150-160$ yani 200 ytl civarında fiyatı
ve ne yazık ki henüz Türkiye'de yok
strawberryden sipariş verebilirsin
ama bence 30ml ile başla
100ml maddi olarak sarsabilir biraz canım:içelim:

Kozmetik mezunuyum
çok fazla olmasada belli bir zaman (evlenmeden önce :jeyyar:)
bu sektörde çalıştım
bütün kozmetik ürünlerim markalıdır
cilt bakım ürünlerimde dahil
cildime kullanacağım ürünler yapısı olsun içeriği olsun üretim teknolojisi olsun önemlidir
tamam pahalı ama gönül rahatlığıyla kullanıyosunuz inanın
çok seviyorum renkli kozmetik dünyasını ben :jeyyar:

kızlarrr lancome yeni bir parfüm cıkardı 'magnifique',deneyeniniz var mı bilmiyorum ama piyasadaki en iddialı koulardan hatta yakında klasik olur diyebilcegim bir ürün.arkadasalarıma şiddetle tavsiye ediyorum.bnm eşim bayıldı ona,ama su anda coco mademoiselle'im var ...bitince deniycem:jeyyar:

Tommy T Girl almıştım 4-5 sene önce 125 milyon liraya,ama annemin kredi kartıyla :roflol:
ondan sora 5 sene bişi alamadım dermişim :))

bugün clinique'den bir nemlendirici aldım.sabah kullandım cok enfesssss:)super defense adı da tavsiye ederim,ödüllü bir krem....bu arada debonhams'dan diil normal ykmden falan alırsanız 14 ytl kar yapıosunz..sevgiler:)

ben de nars'ın multiple stick'ini almıştım 81 tl'ye parfüm ya da toplu aldığım şeyler dışında tek ürün olarak en pahalısı buydu. 1000 kere düşünmüştüm alana kadar iiki almışım bi gr bile azalmadı o kadar kullanıorum

lancome hypnose parfüm,
armani code parfüm
armani she parfüm
la coste parfüm
lancome hypnose rimel
diro iconic rimel
estee lauder kapatici

baska aklima gelmiyor su an :)))

Parfümler,makyaj ürünleri vs... dışında mac'ten 78 lira verip aldığım bir fırçam var.

Clinique Total Turnaround 15 min. face mask
Clinique Total Turnaround Visible Skin
Cacharel Anais Anais
Christian Dior Hypnotic Poison

jane iredale in toz fondötenini aldım baya bi tuzlu :) memnunum şükür suya dayanıklı olması hoş gerçekten..

makyaj malzemesi olarak lancome allık almıştım 75 küsur liraya geçen sene

pişman olmadım güzel ve bereketli bi allık ama keşke o kadar para vermeseydim diyorum bir allığa :S

toplu alışverişlerimi indirimlerden alırım hep takip etmeye çalışırım indirimleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…