Makyaj Ürünleri Satın Aldığınız En Pahalı Kozmetik Ürünü??:)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Shiseido'nun kucucuk pudrasina 28 dolar + kabina 8 dolar verdim. benim en pahali urunum budur.

Guerlainin petek aydınlatıcı bitiş pudrası 275 e almıstım,içime oturmustu

Eğer aynı aydınlatıcı pudradan bansediyorsak ben Fransa'da yaşıyorum 60 euroya aldım yazık olmuş

Ancak çok güzel bir ürün yine de iyi alışveriş diyebilirim..Hele kokusu süper bana göre..

esteenin meşhur fondötenini almıştım arkasından soğuk su içirmişlerdi

şu an tekin acarda 212sexy 39tl netteki sayfasında yazıyor

Parfümlerim diyebilirim Estee Lauder - Pleasuares ve Armani She, kozmetik olarakta YSL Touch Eclat Fondötene 129 tl bayılmıştım ama pişman değilim çok severek kullanıyorum.
Aynı şekilde MAC'ten aldığım makyaj fırçalarıma da güzel bir miktar verdim onlarda pişman olmadıklarımdan ama MAC'in Vibracy Eye Primer'a verdiğim 90 küsür liraya acımadım değil çünkü öyle aman aman memnun kaldığım bir ürün olmadı.

Almadim ama satiyorum Kanebo Sensai Ultimate krem fiyati:2.800 tl'dir aliyorlarmi diye sorarsaniz Evett))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

wish adında bir parfüm almıştım..şimdiye kadar onunla eş değer eşime burberry parfüm aldım bide ikisi de aldığım en pahalı kozmetik ürünüydü.

Estee Lauder Night Repair Serum ve dermalogica ürünlerim olsa gerek:44:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…