Makyaj Ürünleri Satın Aldığınız En Pahalı Kozmetik Ürünü??:)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
La Prairie dudak nemlendiricisi 170 tl.
Yalnız ''sonradan'' öğrendim ki bu ürün daha çok olgun yaş kadını içinmiş Tekin Acar'daki kadının kazığını yedim resmen!!! Hiçbir işime yaramadı nemlendirmek şöyle dursun dudaklarımı daha feci kuruttu istelik içinde yaklaşık 20 tane kanserojen madde tespit ettiğimden kullanmaktan vazgeçtim..Şu anda hala çekmecemde duruyor ve ben her gördüğümde sinirim bozuluyor:KK43:(( Sonradan Body Shop'un kenevir özlü dudak kremini keşfettim benim dudaklarımda mucizeler yarattı resmen ve sadece 12 tl'ye aldım düşünün yani...

Aaa bir de şu bir türlü elden çıkaramadığım Lancome Miracle parfüm var 215 tl..O konuda da pes ettim artık bitirene kadar kullanacağım...

Guerlainin petek aydınlatıcı bitiş pudrası 275 e almıstım,içime oturmustu

arkadaslar biliyorum cok para veripde bazen kiyamiyorsunuz cicilerinizi kullanmaya ama her ürünün bir son kullanma tarihi vardir ambalajin üzerinde de yaziyor acildikdan sonra ya 6ay ya da 12 ay bazen duruma göre degisir 24 ay olanlar da var icerikleri bozuluyor verdiyiniz onca para bosa gidiyor cünki islevini kaybediyor kreminiz yada fondöteniniz vs vs bilgilendiyreyim dedim.

60 tl ye sheseidonun pudrası, 85 tl ye mary kayın peeling seti, 60 tl ye vichy nin gece kremi, 40 tl ye la roche posayın yüz temizleme jeli, 40 tl ye la roche un toniği, 140 tl ye euphoria nın parfümü ... Şöyle bi düşündüm de Allah kocama yardım etsinkaydirigubbakcemile3

henüz almadım ama ileride elbet bir gün sahip olacağım tek bir ürün geliyor aklıma. Christian Dior Lip Addict Gloss. ilk keşfettiğim dönemde 55 TL'ydi. şu sıralar 65 cıvarında sanırım.heralde ben alana kadar 100'e yaklaşır.

Aldığım en pahalı parfüm 212 sexy 143 tl ye almıştım..
Ve aldığım en pahalı makyaj malzemesi 65 tl ye aldığım fondöten.
Aldığım şeylerin üzerinde fiyatı yazmıyorsa sormak gibi bi huyum yoktur kasada öğrenirim fiyatını geride vermem alırım :KK23:

YSL parfümüm, Delphin saç bakım maskem, MAC makyaj altı bazı ve MAC far fırçam aldığım en pahalı ürünler :KK52: ama pişman değilim :KK52: hatta MAC fırçalarıma yenilerini katmayı düşünüyorum :KK37::KK35:

Smashbox pudram.Pahalı olmasının sebebi Türkiye'de çok az yerde var ve vergilendirilmelerden dolayı.Bir de mineralli bu.Memnun muyum? Çok:))
Parfümleri saymıyorum:))

geçen yaz 500 küsür tl verip tekin acardan christian breton ürünlerini aldım ve yazık etmişim,heeeçç işe yaramadı:KK43::84:

geçen yaz 500 küsür tl verip tekin acardan christian breton ürünlerini aldım ve yazık etmişim,heeeçç işe yaramadı:KK43::84:

ben dudak balsamını aldım 70 tl ye çok memnun kaldım en çok para verdiğim ise dior forever pudra bitince tekrar alıcam asla vazgeçemeyeceğim makyaj malzemem oldu

parfüme verdiğim serveti saymassak en son pazar günü shiseidonun pudrasına 98 TL verdim. pişman değilim:KK12:

X