sarkmadan zayiflamak icin?

MsMarilyn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2013
944
64
Kizlar vucudum cok sıkı ama diyet yapmam gerek sarkmadan nasil zayiflayabilirim? Birde biraz hizli kilo vermem gerekiyor yani yavas verilen kiloda sarkma olmayacagini bende biliyorum.

Netten baktim spor yaparsak ve tek tip beslenmezsek sarkma olmazmis hizli kilo versek bile bu dogru mu?

Aynen canim ben spor ve diyetle 18 kg verdim pilteste yaptim zumbada cardio da sarkmanin aksine taş gibi oldum.

Spor yaparsanız sarkma olmaz.Ama hızlı kilo vermek kalıcı olmuyor canım
Spora ve beslenmeye devam ederse olur neden olmasin. 3 senedir verdigim kg da kaldim devam etmekle tabi taaki hamile kalana kadar :)

Canim ben protein agirlikli beslendim. Seker yag hamur isi komple kestim. Meyvenin bile kalorisini hesapliyordum. Harcadigim kaloriden cok kalori almadim. Soyle hesapla gunde 1 saat kosu+pilates 1000 kcal de. Vucudun bazal metobolizmasi 1200 varsay. Gunde 2200 kcal yaktigimi varsayarsak ben yine 1200 kcaldan fazla almadim. Sutlu kahve dahi icmedim. En cok tukettigim tavuk gogusu balik sabahlari yumurta beyazi yulaf kepegi bol haslanmis sebze. Aklima simdi hepsi gelmiyor. Kafana takilan olursa sor cnm. Kafama gore yapmadim. Esim spor hocasi +uluslar arasi antrenor. Dogurayim tekrar baslicam:)

Canim ben protein agirlikli beslendim. Seker yag hamur isi komple kestim. Meyvenin bile kalorisini hesapliyordum. Harcadigim kaloriden cok kalori almadim. Soyle hesapla gunde 1 saat kosu+pilates 1000 kcal de. Vucudun bazal metobolizmasi 1200 varsay. Gunde 2200 kcal yaktigimi varsayarsak ben yine 1200 kcaldan fazla almadim. Sutlu kahve dahi icmedim. En cok tukettigim tavuk gogusu balik sabahlari yumurta beyazi yulaf kepegi bol haslanmis sebze. Aklima simdi hepsi gelmiyor. Kafana takilan olursa sor cnm. Kafama gore yapmadim. Esim spor hocasi +uluslar arasi antrenor. Dogurayim tekrar baslicam:)

Anladım canim ya ben ayda 8 kilo vermek istiyorum sence bu mumkun mu?

Hic alakasi yok. Ben dukan diyetiyle 12 kilo verdim spordan nefret ediyorum yapmadim hic sarkma falan da yok. Ama belki 12 kiloda sarkma olmaz daha fazla kilo verenlerde olurmu onu bilemem

X