sarkık göğüsler ;(

parkgein

Rabbim hayırlısını versin inşallah
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2015
107
54
Kızlar daha 23 yaşındaym ve bekarım ama neneminki gibi sarkık göğüslerim var bi ara egzersiz yaptm ama gelişme görmeyince bıraktm.. Ne yapabilirim acaba dikleştirmek için yardımcı olun lütfen

Benim de keci memesi gibi olma yolunda ilerliyor.emzirmekten

madem bekarsin, ya sütyensiz durma dicem egzersize de devam et uzun sürede belki bi nebze sonuç verir

kafana da çok takma ya

en hızlı çözüm ameliyat.üzüm çekirdeği ve çörek otuda iyi geliyor ama çok uzun kullanman lazım ama neneninki gibi sarkıksa ameliyattan başka çözüm yok

Gece yatarken çıkartıyorum arada.ama gündüz hep takılı.çörek otunu ben de duydum ama denemeye fırsatm olması daha.platese başlıca belki o işe yarar diye

Anlamadım ben de bu yaşta kimsede görmedim böyle sarkıklık .benimki niye böyle acaba

Kan dolaşımını tetikleyen Şeyler yapmanıda öneririm tatlım. Örnegin sıcak suyla dus al ve hemen ardından soğuk suyla göğüslerine dairesel hareketlerle su tut.

Soğuk suyu hep yapıyorum.ama sonuç aynı.ameliyat olmak istemiyorum doğal yöntemler arıyorum

Gece yatarken çıkartıyorum arada.ama gündüz hep takılı.çörek otunu ben de duydum ama denemeye fırsatm olması daha.platese başlıca belki o işe yarar diye

Gece yatarken niye çıkarıyosun.. Ben gece gündüz sürekli takarım. rahat edemem. Taksan faydası olabilir yani.

Kendi göğüs ölçüne göre sutyen kullan ne büyük olsun kavramayacak kadar ne de küçük popo gibi gösterip sıkıştıracak kadar..Malesef bu hatalar sonucunda da sarkıyo göğüsler.

Ağrıyolar diye çıkarıyorum sıkıyönetim sütyen bazen.adet öncesi şişiyo o zaman dokunamıyorum bile

Kendi göğüs ölçüne göre sutyen kullan ne büyük olsun kavramayacak kadar ne de küçük popo gibi gösterip sıkıştıracak kadar..Malesef bu hatalar sonucunda da sarkıyo göğüsler.

Dikişsiz sütyen en sağlıklısı

ubişüpheleniyordu 713037 .!.:
Evet ondan şüpheleniyom ben de.göğüslerim çok büyük değil ama 90 takıyom.ama 90lık değiller.sonradan öğrendim göğüs altını da ölçüp ona göre beden almak gerekiyomuş

İlk kullandığım sütyenler dikişsizdi.ötekilerini almaya utanıyodum.ama dikişsizler daha çok sarkıtmaz mı?destekli kullanmadım hiç dikkat çekiyo diye.için boş olanlardan kullanıyom.

Nükhet Duru nun her gece yatmadan once bi egzersiz yaparmis göğüsleri o yüzden hala dikmis o yaşta. Biyerde anlatmisti. Iki avcunu gogus hizasinda bastirip gevsetme gibi bisey. Onum yerine ufak bir pilates topunu sıkma hareketi yaptiriyorlar spor salonunda. Bunu yapabilisin denemediysen :)

Eklentiler

• unnamed (6).jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 255
  • unnamed (5).jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 151
Evet ondan şüpheleniyom ben de.göğüslerim çok büyük değil ama 90 takıyom.ama 90lık değiller.sonradan öğrendim göğüs altını da ölçüp ona göre beden almak gerekiyomuş

Bende bi kaç yıl önce ergenlik dönemleri takıntılı ruh hali vs. işte büyük görünsün diye bedenimden büyük takardım ya da dekoltem varmış gibi göstersin diye sırtımın içine girecek darlıkta sutyen kulllanırdım :) askısını da en son ayarına getirirdim arkadan nerdeyse omzuma doğru çıkardı o kopça sonra baktım eski diriliği kayboldu hatta giderek küçülmeye başladı araştırmalarım sonucu yanlış yaptığımı öğrendim son bi kaç senedir kendine geldi.

Ama işte 90 büyük 85 küçük oluyo sığmıyor sütyene üstten.90 kullanıyom onda da boşluk oluyor biraz.o boşluğa kayıp mı sarkıyor acaba?

Göğüslerini toparlayacak sütyen kullanıp spor yaparsan bir nebze faydasını görebilirsin ama en etkili çözüm ameliyat olacaktır sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…