sarkık göğüsler ;(

selam kızlar :)
Vala bu göğüslere en iyi gelen şey sanırım yüzme..ben geç yüzmeyi öğrendim, 24 yaşımda,ama sonra da bırakamadım, genel olarak zayıfım ve çok büyük göğüslerim yok,85 beden, ama düzenli yüzdükçe kollar hareket ederken göğüs etrafı da sürekli hareket ettiğinden göğüslerim dirileşmişti...sonra bikaç yıl yüzemedim, gidecek yer bulamadım falan...şimdi tekrar başladım 3-5 aydır ve yine dirileştiler,böyle bariz daha havadalar... zaten yüzerken farkediyosun nasıl çalıştıklarını...ama böyle aheste aheste yüzmek değil, baya kendinizi biraz yorarak stil yüzeceksiniz...bakın nasıl toparlanıyorlar..hem spor acayip sağlıklı, sırta bele boyun ağrısına,selülite herşeye iyi geliyor...bence yüzme yada başka spor yolları dışında göğüsleri kremle falan dik tutmaya çalışmak saçma,işe yaramaz,ordaki yığının dik dik durması için etrafının onu rahatça taşıyabilmesi gerek, etrafının hareketli ve kaslı olması lazım, kan dolaşımı lazım...uzun lafın kısası, yüzün ve spor yapın arkadaşlar, şimdi göstersem anlarsınız ne demek istediğimiasla bırakmam,hayatım boyunca yüzücem

Kız senin göğüslerin sarkık mıydı doğuştan mi sarkıktı peki? Simdi yaz geldi ben de iki haftadır yuzuyorum sanki hafif bi kalkindilar, estetik mi yaptırsam diye de dusunuyorum ama o zaman da fındık fındık tepede yapışık göğüs istemiyorum sahte sahte. Ama bu şekilde de hiç iyi değil sudyen bile agritiyor omuzlarımı yani taşımak zor böyle yerlerde sanki hehehh.
Melek cengiz doğum falan yapmadin sen değil mi genç kizsin?

Selam canım
Ya yok bende doğum evlilik mevlilik yok nerde benim göğüslerim hiçbizaman çok büyük olmadı, yani dediğim gibi 85 ler ama yüzmek onları diriltiyor, yani diyeceksin ki 30 yaşımdayım tabiki o yaşta sarkmaz ama yüzünce normal göğsümle sonrası arasındaki farkı okdr güzel hissediyorumki böyle dikleşmeleri diri diri durmaları falan...yani zaten sarkmadan yapmak lazım bunları, sarktıktan sonra ne yaparsan yap çok zordur heralde toparlayamazsın bida...ama seninkiler çok büyükse bence estetik yaptır geç, artıkçok gelişmiş bişey öyle atla deve değil yani, hem sırtına da iyi gelir...ayrıca yüzmeye devam etmeni tavsiye ederm ama tüm vücut sağlığın için de...

bende 23 yaşındayım ayni sorun bende de var benimki yanlış sutyen ve kilo almaktan oldu. sonra ben kilo verdim göğüslerim su an hem küçük hem sarkık üst kısmı çok düz o düşlesen kısım için çözüm var mi

merhaba kızlar bazıları yatarken sütyen takılmalı bazıları da takılmamalı diyorlar hangisi doğru bir de yatarken nasıl sütyen kullanmalıyız kalıplı olanlar eciş bücüş oluyorlar kalıpsızlar da toplamıyormuş gibi geliyor hangisi uygun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…