Şarkı tavsiyesi

AngelicaPickles

Guru
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2012
6.206
8.820
Bana şöyle sabah uyanık kalmaya çalışırken ya da spor yaparken iyi gidecek, temposu yüksek eğlenceli şarkılar önerebilir misiniz? Benim müzik zevkim daha yavaş, hüzünlü şarkılar üzerine kurulu sanırım. Şöyle müzikçalarımı takıp yürüyüş yapayım diyorum modumu yükseltecek şarkı bulamıyorum içinde. İndirmek istediğimde de aklıma çok birşey gelmedi.

DEV dinleyebilirsin ben spor yaparken kullanıyordum. Ritmler hoş oluyor sporla birlikte. In the dark, like a g6, naked, bass down low vs. :)

remixler dinleyebilirsin...
ajda pekkan- oyalama beni
kenan dogulu ve ozan dogulu birlikte olan remixi vs..

gangnam style :))) valla bunla olimpiyatlara bile katılırsın

Müzik tarzını bilmiyorum ama ben spor yaparken :

Ezginin Günlüğü _ Sarhoş Balık Topal Martı
Yeni Türkü- Aşk Yeniden
Sertap Erener_ Rengarengarenk
Şebnem Ferah- Günaydın Sevgilim
Bense- Au GRand Jamais ----------- Bensé - Au grand jamais - YouTube .... BEN BAYILIYORUM BUNA:) !!!!!
ZAZ- JE VEUX ( Umarım Fransızca seviyorsundur)
Buena Vista Social Club -EL CUARTO DE TULA ve HAVANA CLUB
Vega-Serzenişte

nil'in şarkıları da genelde hareketli :)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar

Son düzenleme:
Dev-naked'ı çok beğendim ve listeme ekledim, dinlememiştim daha önce hiç biraz Ke$ha'ya benziyor sanki müzik tarzı.

İspanyolca şarkılar da çok eğlenceli, onları da listeme ekledim hatta dinlerken gaza gelip dans kursuna mı başlasam diye düşündüm.

Bense'nin söylediği de çok tatlı bir şarkı ama beni hareket ettirmeye yetmez o, al eline kahveni otur müzik dinle şarkısı o ritimler benim için. Evet tembelim

Gangnam style da benim kalbimde yaradır. İlk patladığından beri internet olan her ortamda birileri açıp aa ne komik video derken ben boş boş ekrana bakıyorum, mizah ve dans anlayışımın Dünyayla uyuşmadığının kanıtı benim için o şarkı, ne zaman izlesem şakşuka dansı niye buralara gelemedi diye düşünüyorum

Şu iki şarkıyı da yeni listeme ekledim. Burada da paylaşayım arşiv olsun.

Bu zazaca melodisi vs. bana çok pozitif hissettiren bir şarkı. Bir arkadaşın evinde dinlemiştim ismini hatırlamaya çalışmak bayağı zorladı. Bonus olarak youtube yorumlarında da kürtlerin kırmançilerin zazaların birbirlerine girdikleri ilginç diyaloglar var.
MIKAIL ASLAN (ZAZACA JAZZ) - MIRE ÇI KE - YouTube Mikail Aslan - Mire çi ke

Bunu demin linkten linke atlarken keşfettim. Acayip eğlenceli kıpır kıpır bir şarkı. Arctic monkeys - Dancing shoes
Buena Vista Social Club & Arctic Monkeys - Dancing Shoes - YouTube

BU da windows 8'in reklam şarkısı, bu da çok sevimli bence. LEnka everthing at once
Lenka - Everything At Once (Music Video) - YouTube

Son düzenleme:
tecrübeyle sabitlenmiştir :13:
spor yaparken ve temizlik yaparken dinlenilebilecek en iyi müzik türü Roman havalarıdır
şopar style

Birbirine gireceklerine şarkıyı keşfetselermiş iyiymiş. Beğendim. :)

Bu arada uzun zamandır Arctic Monkeys dinlemediğimi farkettim. Hatırlatma oldu. Teşekkürler. :)

PileliPire kullanıcısından alıntı
Bara bara bara ! bere bere bere ! bara bere bara bere bereeeeğğğğ

İlahi, sigaralı smile da bi atar havası varmış gibi geliyor bana. Ünlemlei de görünce olunca nooluyoruz oldum bian Ritmi keyifliymiş şarkının.

_NurteN_
Aklıma hemen Pink şarkıları geldi. :)

Pek pink dinlemem ben normalde. Hangi şarkılarına bakıyım?

ardemir
tecrübeyle sabitlenmiştir
spor yaparken ve temizlik yaparken dinlenilebilecek en iyi müzik türü Roman havalarıdır
şopar style

O zamaan bu da sana gelsin. Hap koydum ex koydum içine de roj koyduum kaynanamın adınıı kuyruklu yılan koydum oh oh. Çok eğlenceli aslında ama zurna sesi başımı ağrıtıyor benim.
Hap Koydum - Kuyruklu Yılan Roman Havası - Kara Miki Halil - YouTube

Gece gece güldürdün ayol beni

O ifade bana yapıştı

Hiç atarlı değilimdir

Şarkı keyiflidir dinleyin

Ciara - Got Me Good
usher-scream
chris brown-dont wake me up
justin bieber beauty and a beat

birkac tanede benden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…