Tatlı Tarifi Saray Sarması-Pınar Süt Sponsorluğunda

Oyy cnm ellerine sağlık muhteşem görünüyor. En kısa zamanda yapmayı denicem benim kızlar bayılcaklar bu tatlıya

Oyy cnm ellerine sağlık muhteşem görünüyor. En kısa zamanda yapmayı denicem benim kızlar bayılcaklar bu tatlıya
Ayy canım benim cuelim güzel dostum Teşekkür ederim beğenmene çok sevindim sen en alasını yaparsın
En yakın zamanda bende resim istiyorum o zaman

Ayy canım benim cuelim güzel dostum Teşekkür ederim beğenmene çok sevindim sen en alasını yaparsın
En yakın zamanda bende resim istiyorum o zaman

Güzel sözlerin için teşekkür ederim cnm benim tamam cnm yapar yapmaz atıcam resmini

Bu tatliyi yapmaya cok heveslendim zamaninda. Netten, tanidiklardan kac tane tarif aldiysam tutturamadim, hep kiriliyor catliyor muhallebi. İstediğim gibi yapamadim, icimde kaldi. Bir de sizin tarifi deneyecegim. Basarilar dilerim.

Bu tatliyi yapmaya cok heveslendim zamaninda. Netten, tanidiklardan kac tane tarif aldiysam tutturamadim, hep kiriliyor catliyor muhallebi. İstediğim gibi yapamadim, icimde kaldi. Bir de sizin tarifi deneyecegim. Basarilar dilerim.
Kesinlikle kırılma gibi bişey yaşamadım şüphesiz tavsiye ederim
Ve sonucu merak ediyorum

Cook begendim favorilere ekliyecem kisa surede deniyecem... ellerinize sağlık )

Cook begendim favorilere ekliyecem kisa surede deniyecem... ellerinize sağlık )
Canım benim çok teşekkür ederim beğenmene eğer denen ecek olursan yorumunu en kısa zamanda paylaşmanı isterim
Ve oyunuzda çok mutlu etti beni çok teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…