@sara_nur@ bebeği geliyor!!!!!

ayyyyyyyyyyyyy saranurrrrrrrrr inanmıyorum......allah ım bir nefeste kurtarsın onu ve bütün hamişleri... tabii benide...

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin işallah :)
yeni bebiş geliyor KK'ya :teytey:

ayyyyy canım yaa sonunda kavuşuyor demekki kızına allahım kolay doğumlar nasip eder inşallah sağlıcakla kavuşur inşallah bebişinee.belkide doğurmuştur bile iyi haberlerle gelir inşallahhhhh...

saranuruuuuum anne oluyorsun demek allah kurtarsın canım
şevval ecrinimizin bahtı ve şansı güzel olsun inşallah

amannnnnnnn amannnnnnnnnnn hanim efendi bebegine belki kavusmustur kim bilir bugun he ne dersiniz ?
allahim guzel kurban oldugum rabbim anali babali buyutsun hayirli evlat nasip etsin insallah
hep okurdum yazilarini konustuk ettik en sonunda rabbim guzel bi gun hamile oldugunu ogrendiydi
simdi ne guzel kizini kollarina belki almistir oh ne guzel

Daha hamilelikle ilgili yazilarini okuyordum sorular soruyordu simdi doguraacakkk :)
Ne cbk geciyor zaman ya:)
Kolay bir dogum olur insallah

Gelen bebek tüp bebekmi :)
Allah analı babalı büyütsün inşallah

Tüp bebek değil gülencim bu, polikistik over'i vardı saranur'un ama kısa bir süre içinde tedaviyle oldu bebeği, tüp değil sürpriz bebek yani :nazar:

Tüp bebek değil ama tedavi görüyordu diye biliyorum bende.Sanırım yumurta takibi tedavisiydi. hatta kendiliğinden hamiş kaldı diye yazıyor ya tutarsa listemizde.Sürpriz bebek benimki gibi :asigim:

Allahım bende bu günleri görürüm inşallah.

Belkide saracığım doğum yapmıştır bu güne kadar.Yapmışsa gözü aydın.hayırlı bir evlat olsun inşallah.

Yapmadıysa kolay doğum diliyorum kendisine.darısı tüm hamilelere olsun.

bebek isteyenlerde bebeklerine kavuşur inşallah tez zamanda.

Canim Arkadaşim Ne Zamandir Seni Msn De Göremiyordumhep Aklim Sendeydi Rabbim Bir çirpida Hayirlisi Ve Sağlikla Kucağina Almayi Nasip Etsin Inşallahhhhhhhh Belkide şimdi Kucağinda Minik Sevval Ecrinin
Dualarimiz Seninle....

a.s.ınsallah bır avazda kucagına alırsın canım bebegını........Şeniz:nazar:

hayırlısıyla kızını kucağına alırsın inşallah,şimdiden Allah analı babalı büyütsün a.s.

sizleri merakettim dayanamadım komşudan izin aldım pc yi açtım benim sancılarım hala var yarın yine dr agidecegim dr sezeryan düşünür müsün diye sordu hayır dedim korkmuyorum ama açılmam yok kızlar ya yine yarın dr dayım nst ye girecegim açılma var mı diye bakacak dr gene artık bilmiyorum ç.ok stresteyim inanın gece hiç uyumadım bakalım dr bu hafta dogar bu diyor ama benim hanımın gelmeye niyeti yok galiba yeri güzel heralde sürekli beni dövmekle meşgul :)) kasılmalarım hala var ama benim rahim de bebek de çok inatcı bakalm bu bizim son haftamız kızlar allahın izniyle bir kucagıma alsam başka hiçbişey istemiyorum sizlerede teşekkür ederim canlarım benim çok duygulandım ya inanın butun gece agladım strese girdim sanırım :KK43:( ama allahın izniyle sagsaglim gelcez inşaallah kızlar ben sizleri haberdar edecegim saol canavarcım

sizleri merakettim dayanamadım komşudan izin aldım pc yi açtım benim sancılarım hala var yarın yine dr agidecegim dr sezeryan düşünür müsün diye sordu hayır dedim korkmuyorum ama açılmam yok kızlar ya yine yarın dr dayım nst ye girecegim açılma var mı diye bakacak dr gene artık bilmiyorum ç.ok stresteyim inanın gece hiç uyumadım bakalım dr bu hafta dogar bu diyor ama benim hanımın gelmeye niyeti yok galiba yeri güzel heralde sürekli beni dövmekle meşgul :)) kasılmalarım hala var ama benim rahim de bebek de çok inatcı bakalm bu bizim son haftamız kızlar allahın izniyle bir kucagıma alsam başka hiçbişey istemiyorum sizlerede teşekkür ederim canlarım benim çok duygulandım ya inanın butun gece agladım strese girdim sanırım :KK43:( ama allahın izniyle sagsaglim gelcez inşaallah kızlar ben sizleri haberdar edecegim saol canavarcım

Sakın ağlama güzelim.. Sakin ol nolur.. Bak kaç aydır bugünleri bekledik..:1hug:
Allahımın izni ile herşey çok güzel olacak inşallah..:nazar:
Birazcık sabır nolur canım.. Allahım yardımcın olsun inşallah..:teselli:
Yüreğimiz ve dualarımız seninle,biliyorsun..a.s.

aynen laalemin dedigi gibi sabir sabir
az kaldi canim
rabbim bir avazda kurtarsin insallah
bebegin gelir allahin izniyle hic merak etme ha ole ha boyle seninle olcak kizin
allahin izniyle rabbim yardimcin olsun canim benim

Neeeee sen daha doğurmadınmı, bende diyodum almıştır koynuna yavrusunu missss gibi yatıyolardır ikisi şimdi,
Canım ya Allah biran önce sağlıkla kurtarsın ikinizide Şeniz

allah hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı vemis gibi kokusunu içine çekmeyi nasip etsin canım....normalveya sezeryan hakkınızda hangisi hayırlısı ise o nasip olsun canım....allah sizi korusun ve hayırlısıyla kavuştursun canım benim......a.s.

X