@sara_nur@ bebeği geliyor!!!!!

canavar

Yılmak yok. Yola devam...
Pro Üye
12 Temmuz 2006
2.779
183
Şimdi kendisinden mesaj aldım elim ayağıma dolandı resmen:1rolleyes:

Nereye açayım diye 10 dakikadır bakınıp duruyorum. En sonunda doğru yer burasıdır dedim. Artık değilse bile mod arkadaş düzeltir:roflol:

@sara_nur@' un sancıları başlamış ama açılma daha yokmuş sanırım 2 güne kadar yeni bebişimiz geliyor.sırnaşık şey
Allah hayırlısıyla kurtulmayı nasip etsin :dance: Güzel haberlerini bekliyoruz

bu aralar görünmüyodu demek bebiş geliyo hadi hayırlısı
bi avazda kurtulur inşallah
a.s

hayirlisiyla Kucagina Almasi Dileğiyle...
Rabbim Bir Avazda Kurtarsin...
Allahim şuan Bile Hastane Köşelerinde Sanci çekenlere Yardim Etsin....

ay canım bende merak ediyordum doğum yaptımı diye rabbim bir avazda kurtarsın çabucak alsın meleğini kollarına inşallah allahım yardım et arkadaşımıza kolay doğum nasip eyle amiin valla bende heyecanlandım şimdi

ayyy cok sevindimmm
adi sevval olcakti heralde
sevval kizimiz hayirla gel insallah
allahim annesine kolayliklar ver rabbim bir avazda kurtar

bi avazda inşallah...
bebişini hayırlısıyla doğrurusun inşallah canım benim...

Gelen bebek tüp bebekmi :)
Allah analı babalı büyütsün inşallah

Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşaallah
9 ay ne çabuk oldu yaw

canım tez zamanda bebeğini kucağına al bizde haberini alalım:)şimdiden geçmiş olsun:)

Allah kurtarsın sağlıkla gelsin bebişimiz saranurda bayadır gelmiyor özletti kendini

:dance:Allah kolaylıklar versin yardımcın olsun, bir avazda kurtarsın, sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat nasip etsin inşallah amiiiiiiiiiiinnnnnn:1hug:

Allah yardımcın olsun saranur, bebeğini sağlıkla kucağına al, hayırlı uğurlu olsun...Senin ve ailenin mutluluklarınız daim olsun...

Allah bi avazda kurtarsin saranur, kolay bir dogum olsun insallah.

Allahım kolaylıkla kurtarsın,sağlıkla hayırlısı ile kucağına alsın bebişini inşallah..
Bir an önce gelsin de güzel haberler getirsin bize inşallah..:teytey:
Yarabbim ne büyüksün,az dertleşmedik burada,bana dua et derdim,"ne için?" derdi;"Lale'nin şu an gönlünden ne geçiyorsa o olsun de" derdim.. Gecelerce bana dua ettiğini bilirim..:1hug:
Rabbim yardımcısı olsun inşallah!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…