Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

allah sabırlar versin seninki dahada acıymış ben anlayamıyorum artık kimseyi bunları ailemiz yerine koyuyoruz ama onlar bunu anlamak yerine kötülüklerine devam ediyorlar benm eşimde problem var bende ailesine söyledim söylemeseydim keşke :KK43: kabullenemedi ve sorun bendeymiş gibi beni zorla hocalara götürdü götürdüğü hocada bana demez mi sende rahim tersliği var şaşırdım kaldım şok oldum sonrada kayınvalidem demez mi bak sorun sendeymiş benm oğlumda değil :KK43:( bu insanlara ne anlatabilirim ki daha cahilliğinden hoca dediği kadınada 350 tl para vermiş ohh olsun ona :))) hepsini allaha havale etmek en iyi çözüm rabbim karşılığını elbet birgün gösterecektir hepimiz bunlara karşı sadece sabırlı olmak zorundayız

bende sırf bizimkiler böyle diyordum :KK1: inan artık sinirden gülüyorum
sanki bana hiç çocuğu olmayan biri muamelesi yapıyolar bi çocuk görseler
daha ben bişey demeden Allah sanada verir diyolar bacım bide bana kıymet verseler
içim yanmıcak sabahtan akşama kadar arkalarında köpek gibi kullanıyolar beni yorgunluktan
akşam 9 da yatıyorum dedim artık kendi kendime böyle bi aile hak ediyomu torun bence hayır
ama Rabbim ne zaman kısmet ederse artık bakalım

mrb arkadaşla bende bebek temmuz ayında göbüşüm dolsun istiyorum allah hepimize hayırlı ve sağlıklısını nasip etsin inşallah amin

bende sırf bizimkiler böyle diyordum :KK1: inan artık sinirden gülüyorum
sanki bana hiç çocuğu olmayan biri muamelesi yapıyolar bi çocuk görseler
daha ben bişey demeden Allah sanada verir diyolar bacım bide bana kıymet verseler
içim yanmıcak sabahtan akşama kadar arkalarında köpek gibi kullanıyolar beni yorgunluktan
akşam 9 da yatıyorum dedim artık kendi kendime böyle bi aile hak ediyomu torun bence hayır
ama Rabbim ne zaman kısmet ederse artık bakalım

gül canm gül gerçekten gülüncek durumdalar ama ben daha çok onlar adına üzülyorum zavallı insanlar ya bencede hiç hakketmiyorlar onların yüzünden bebek fikrinden soğudum ya

gül canm gül gerçekten gülüncek durumdalar ama ben daha çok onlar adına üzülyorum zavallı insanlar ya bencede hiç hakketmiyorlar onların yüzünden bebek fikrinden soğudum ya

aynen canım insanın bebeği ya imrendiğine ya iğrendiğine çekermiş
derler ya çocukta ya suyundan ya huyundan alacaktır :KK53: zavallılar
gerçekten bize bunları yaşatıyolar ya Allah büyük

Benimde olsun artık bebişim:KK43:( Çok fena takıntı haline getirdim bu konuyu.BAT a 5 gün var bugün test yaptım ama ı-ıhh:KK43:( Reglden önce de öğrenenler varmış.Demekki hamile falan değilim:KK43:( Offffffff:KK43:(

Benimde olsun artık bebişim:KK43:( Çok fena takıntı haline getirdim bu konuyu.BAT a 5 gün var bugün test yaptım ama ı-ıhh:KK43:( Reglden önce de öğrenenler varmış.Demekki hamile falan değilim:KK43:( Offffffff:KK43:(

tatlim öyle deme daha var vaktin..bende biraz ümidimi yitiriyorum ;( bu gün atesim düsmüs ;(( dün biraz karin agrisi yasadim adet olcakmisim gibi,ama bisey yok,benimde 5 günüm var,ilk bebegimde hic karin agrisi falan yasamamistim,acaba dedim hamis degilmiyimki ;(

tatlim öyle deme daha var vaktin..bende biraz ümidimi yitiriyorum ;( bu gün atesim düsmüs ;(( dün biraz karin agrisi yasadim adet olcakmisim gibi,ama bisey yok,benimde 5 günüm var,ilk bebegimde hic karin agrisi falan yasamamistim,acaba dedim hamis degilmiyimki ;(

Dünden beri bu ayda olmayacak diye umutsuzum:KK43: Sabah öyle uyandım zaten:s Arada oluşan kasık ağrım haricinde hiçbişey yok. Bu da belirti sayılmaz heralde:S
Sen ilk çocuğuna evlendikten ne kadar süre sonra hamile kalmıştın canım?

Dünden beri bu ayda olmayacak diye umutsuzum:KK43: Sabah öyle uyandım zaten:s Arada oluşan kasık ağrım haricinde hiçbişey yok. Bu da belirti sayılmaz heralde:S
Sen ilk çocuğuna evlendikten ne kadar süre sonra hamile kalmıştın canım?

aynen bende dünden beri umutsuzum ama ne bilim son güne kadar umudumu kaybetmicem,eger bu ayda olmassa esim vitamin takviyesi uygulucak,ilk cocuguma 2 sene sonra hamis kaldim canim,zaten iki sene düsünmemistik bebek falan....sen kac sene oldu evleneli?

aynen bende dünden beri umutsuzum ama ne bilim son güne kadar umudumu kaybetmicem,eger bu ayda olmassa esim vitamin takviyesi uygulucak,ilk cocuguma 2 sene sonra hamis kaldim canim,zaten iki sene düsünmemistik bebek falan....sen kac sene oldu evleneli?

Ne güzel sen umudunu koruyabiliyorsun.Bende başarabilsem keşke:KK43: Vitamin derken mesela?
Biz daha 5 ayımızı doldurduk canım:) yeniyiz anlayacağın ama yaş itibari ile bebiş zamanının geldiğine inanıyoruz:)) ben 28 eşim 33

Ne güzel sen umudunu koruyabiliyorsun.Bende başarabilsem keşke:KK43: Vitamin derken mesela?
Biz daha 5 ayımızı doldurduk canım:) yeniyiz anlayacağın ama yaş itibari ile bebiş zamanının geldiğine inanıyoruz:)) ben 28 eşim 33

oo siz daa cok yenisiz canim:KK34: hem yasin da cok degil,annem 40 yasinda en ufa kkizkardesimi dogurdu,bide bi akrabamiz 47yasinda anne oldu,yani cok gec kalmadin,yasin yüzünden stres etme benc kendine :KK34: esimle evlendigimizde okuyodu,okulu bittigi sene cocuk yapmak istedik,tabi dr gittim bende problem olmayinca esim gitti,stresten dolayi sperm azligi varmis,vitamin hapi aldi,o ay hamile kaldim :) aslinda yine bi gitmesi lazimda gelde gönder erkek milleti bizim gibi degilki,

merhaba arkadaşlar hiç umudum olmamasına ragmen yazıyorum 2 yaklaşık 3 yıldır bebek istiyoruz rahim filmi çekildi hiç bir problem görünmüyor bat 06/07/2012

yaa benim bat 1 temmuzdu dünden beri çok açık kahve pembe karışık akıntım oluyo galiba adet olucam üstüne görme olsa bu kadar uzun sürmez dimi :KK43:

bende geldimmmm gecen ay ilk denemeydi malesef olmadı ama hızla calısmlara devamm temmuz 6yı beklıyorum heyacanlaaaaaa:) ALLAH GÖNLÜNÜZE GÖRE VERİR İNŞ...

kızlar sayfamızda hiç enerji yok destek yok dua yok kıpırtı yok ümit yok bu şekilde ilerlersek olmaz dimi hep beraber dua ederim listedeki tüm arkadaşların adına batları yaklaşanların adına sizce nasıl olur?

kızlar sayfamızda hiç enerji yok destek yok dua yok kıpırtı yok ümit yok bu şekilde ilerlersek olmaz dimi hep beraber dua ederim listedeki tüm arkadaşların adına batları yaklaşanların adına sizce nasıl olur?

çok haklısın çok sakin gerçekten insanın umudu heyecanı kalmıyor böyle olunca benim zaten moralim bozuk dünden beri teselli bile bulamıyor insan :KK43::KK43::KK43:

bende aynı fıkırdeyımmmmm bıseyler yapılmalıı :)

Son 4 gün:KK43: Ama ne regl belirtisi var nede hamişlik.
Hadi biri bana desin ki "yasmini bıraktıktan sonra 2.ay bebiş oldu" ... Sol kasığımda bir aydır ağrı vardı ve sonunda hamile olduğumu öğrendim" desin biri bana ne olur:KK43:(
Rabbim isteyen herkese sağlıklı bebişler nasip etsin en kisa zamanda inş.
Hadi kızlar güzel haberler verinki bizde umutlanalım:KK66:

X