Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

kızlarrr..
adetim pazar ya da pazartesi bekliyodum ama boğaz enfeksiyonu old. için antibiyotik içiyordum bi yandan da ya hamileysem derken bugün test yaptım ve çoook silik bi 2. çizgi..ilacı bıraktım hemen..haftasonu bi daha yapıcam ya da yarın mı yapsam..bakalım koyulaşacak mı..
inşallah sağlıklı bi bebektir..
karnım davul gibi gergin ve şiş..

laylalila arkadaşım sen test yap deyince dayanamadım ve yaptım.. control çizgisi de dahil olmak üzere 2 silik çizgi çıktı:KK52: o an şok oldum çünkü hiiç beklemiyordum..ama evde baska test yoktu 2. bi test yapamadım..yarın alıp yapacagım..inşallah bu elimdeki test dogrudur..aaaaaaaaaaaaaaaaa cok heyecanlıyııııııııım:26::18::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

laylalila arkadaşım sen test yap deyince dayanamadım ve yaptım.. control çizgisi de dahil olmak üzere 2 silik çizgi çıktı:KK52: o an şok oldum çünkü hiiç beklemiyordum..ama evde baska test yoktu 2. bi test yapamadım..yarın alıp yapacagım..inşallah bu elimdeki test dogrudur..aaaaaaaaaaaaaaaaa cok heyecanlıyııııııııım:26::18::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hayırlı olsun canım inşallah hamilesindir :KK70:
çok mutlu oldum senin adına güzel haberlerini bekliyorum

kızlar 2 gun gectı elimde hassas değil normal test var yapsam çıkar mı bişeyler:44:

Arkadaşlar benim sat 19 temmuzdu.Dün hafif bir kahverengi leke geldi.adet oluyorum sandım ama devamı gelmedi.dünden beri karnım ağrıyo ama hiç bir şey yok.Başına böyle bir şey gelen oldu mu.Adet sancısıyla aynı ağrı olduğu için adet olmaktan korkuyorum.Bugünde bekliyorum bakalım.İnşallah bu ay ümitlerim boşa çıkmaz.

ay kızlar ben dayanamadım test yaptım çift çizgi net çıktı:KK52:

ayyyyyy süper bu mübarek günde böyle sevinçli bir haber almışsın canım allah tamamına erdirsin

Arkadaşlar benim sat 19 temmuzdu.Dün hafif bir kahverengi leke geldi.adet oluyorum sandım ama devamı gelmedi.dünden beri karnım ağrıyo ama hiç bir şey yok.Başına böyle bir şey gelen oldu mu.Adet sancısıyla aynı ağrı olduğu için adet olmaktan korkuyorum.Bugünde bekliyorum bakalım.İnşallah bu ay ümitlerim boşa çıkmaz.

canım adetin yavaş yavaş sökülüyor da olabilir , tamamen kesilirse hamile de olabilirsin :KK70:

ay kızlar ben dayanamadım test yaptım çift çizgi net çıktı:KK52:

Canım senin adına çok sevindim senin adına darısı bizim başımıza inşallah :KK76:
bende sat 21 temmuz ama hiçbir belirti yok şimdilik ne şişlik ne ağrı sadece akıntım var bakalım:)

kızlar doktora gitim bugün..hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim:KK49: Allahın izniyle keseyi de gördük oluşmuş.Çok şükürrr rabbime...inşallah doguma kadar saglıkla gelişir bebişim..Hala inanamıyorummmm:KK9:
Darısı sağlıkla tüm dileyenlere..:26:

kızlar doktora gitim bugün..hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim:KK49: Allahın izniyle keseyi de gördük oluşmuş.Çok şükürrr rabbime...inşallah doguma kadar saglıkla gelişir bebişim..Hala inanamıyorummmm:KK9:

çooooooook sevındım darısı başımaaaaa

oyşşş tebrik ederm rabbim sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin canım :)

Çok çok tebrik ederim.Allah sağlıklı bi sekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah :)

Ben hala beklemelerdeyim ya. 2 gün oldu hatta bugün üçüncü gün ben hala regl olamadım.Bugün dayanamayıp test yaptım negatif çıktı.Umudumu da yitirdim artık.Üstelik neredeyse bütün belirtiler var bende niye negatif çıkıyo ki:KK43:(

Ben hala beklemelerdeyim ya. 2 gün oldu hatta bugün üçüncü gün ben hala regl olamadım.Bugün dayanamayıp test yaptım negatif çıktı.Umudumu da yitirdim artık.Üstelik neredeyse bütün belirtiler var bende niye negatif çıkıyo ki:KK43:(

benimde dün olmam gerekiyordu henüz olmadım ama bazen 3 gün kadar gecikmeli adet olduğum olmuştur test yapıp negatifi görmek çok can acıtıcı 5 yıldır bunun ne demek olduğunu çok iyi biliyorum ben artık hiçbir belirtiye inanmıyorum hatta adetime bile naz yapma ya umutlanmıcam gelde dra gideyim diyorum çünkü kendimden o kadar eminimki ne yaşarsam yaşayım sonu mutlaka adet oluyor.

X