Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

inşallah şeytanın bacağını kırmış olalım....darısı tüm isteyenlerin başına olsun inşallah yüce rabbim kimseye evlat aratmasın....

Süperrrr:)) Aldım haberini :) Hadi bakalım inş hayırlısı ile bebişini kucağına da alırsın:))
Kızlarrr bende kırmızıları değilde kahverengileri gördüm bu ay yine:)) Ama artık üzülmüyorum yaa atlattım sanırım:KK70: Hadi bakalım gelsin temmuz:))

adet oldumm listeden silebilrsinz beni :KK43:( ama adet ağrılarımın hiçbiri yok...gebelik belirtisi olarakda ilk defa göğsüm harita gibi yemyeşill....anlamadm hiç bişe....

kızlar benim bat 1 temmuzdu ve kırmızı kartı yedim bugün :KK70:
olsun buna da şükür diyelim önümüzdeki maçlar bakalım :KK70:

5 - 7 temmuz arası adet olmam gerekiyor. İnş bu ay tutar
bebeğimin haberini inş bu ay alırım...

inşallah sen de biz de tüm isteyeenleer hayırlısıya sonuca ulaşır

Önceleri çok üzülüyordum. Ama şimdi rahatım.
Allah ona da bu dünyada yiyecek ekmek nasip edecek ise....
Elbet bir gün gelecek bu dünyaya ve yuvamızı şenlendirecek...
Hayırlısı deyip beklemekten başka çaremiz yok...
Çare yok derken dermanlar varken dermanlara sarılmamak olmaz...
Elimizden geleni yapıp bekleyeceğiz....
Bu sitedeki gebelik, hamilelik ve bebek hasreti ile ilgili tüm forumları okudum nerdeyse...
Bana, sana, bize, buradaki, kısacası yeryüzünde bebek hasretiyle yanıp tutuşanlara
Yüce Allah ım tez zaman da sağlıklı sıhhatli anne olmayı nasıp etsin.
Sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin...
Yuvaları bu mutlulukla perçinlensin...:emir_bebek:

Önceleri çok üzülüyordum. Ama şimdi rahatım.
Allah ona da bu dünyada yiyecek ekmek nasip edecek ise....
Elbet bir gün gelecek bu dünyaya ve yuvamızı şenlendirecek...
Hayırlısı deyip beklemekten başka çaremiz yok...
Çare yok derken dermanlar varken dermanlara sarılmamak olmaz...
Elimizden geleni yapıp bekleyeceğiz....
Bu sitedeki gebelik, hamilelik ve bebek hasreti ile ilgili tüm forumları okudum nerdeyse...
Bana, sana, bize, buradaki, kısacası yeryüzünde bebek hasretiyle yanıp tutuşanlara
Yüce Allah ım tez zaman da sağlıklı sıhhatli anne olmayı nasıp etsin.
Sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin...
Yuvaları bu mutlulukla perçinlensin...:emir_bebek:

amin canım hayırlısıla inşallah

Merhaba;

ben geçen ay yumurta takibi tedavisine başladım.
Adetimin 5. günü klomen başladım ve 11. gün kontrole gittim.
1 gün arayla 3 defa kontrole gittim. Son kontrol sonucunda
yumurtam 16.7 ölçüsünde idi. Doktorum yeterli boyutta olmadığını
fakat ilk aydan karamsarlığa düşmemem gerektiğini söyledi.
Kontrol takibinde bize altın ilişki günlerini önerdi. Söylediği günlerde
denersek şansımızın daha fazla olacağını söyledi. Ama bu konuyu aklımızdan çıkarmamızı
sanki bebek düşünmeyerek bu günleri geçirmemizi söyledi. Eğer olmazda 5 -7 temmuz arası
adet olursam ilk gün hemen gelmemi ilacın dozunu arttırmak gerekebileceğini söyledi.
Forumlardaki arkadaşlar çörek otu bal tarçın karışımını öneriyor. Acaba ilaç kullanacağım zaman
bu karışımı da uygulasam herhangi bir zararı olur mu... Bilgisi olan var m yardımcı olur musunuz...

Kizlar bu gun ruyamda nar agaci gormustum ama narlar yetismemisti,ogluma hamileykende yetismemis hurma agaci gormustum,arkadasim hamile kaldiginda daha kendisi bile bilmiyordu ruyamda limon agaci gormustum....agac gormek hamilelik mi bilen var mi? Acaba hamile miyim nar nedir ruyada acaba....

Merhaba;

ben geçen ay yumurta takibi tedavisine başladım.
Adetimin 5. günü klomen başladım ve 11. gün kontrole gittim.
1 gün arayla 3 defa kontrole gittim. Son kontrol sonucunda
yumurtam 16.7 ölçüsünde idi. Doktorum yeterli boyutta olmadığını
fakat ilk aydan karamsarlığa düşmemem gerektiğini söyledi.
Kontrol takibinde bize altın ilişki günlerini önerdi. Söylediği günlerde
denersek şansımızın daha fazla olacağını söyledi. Ama bu konuyu aklımızdan çıkarmamızı
sanki bebek düşünmeyerek bu günleri geçirmemizi söyledi. Eğer olmazda 5 -7 temmuz arası
adet olursam ilk gün hemen gelmemi ilacın dozunu arttırmak gerekebileceğini söyledi.
Forumlardaki arkadaşlar çörek otu bal tarçın karışımını öneriyor. Acaba ilaç kullanacağım zaman
bu karışımı da uygulasam herhangi bir zararı olur mu... Bilgisi olan var m yardımcı olur musunuz...

Canim bence ilac kullanacaksan baska bi sey yapma ama yine de sen bilirsin tabi canim

Kizlar bu gun ruyamda nar agaci gormustum ama narlar yetismemisti,ogluma hamileykende yetismemis hurma agaci gormustum,arkadasim hamile kaldiginda daha kendisi bile bilmiyordu ruyamda limon agaci gormustum....agac gormek hamilelik mi bilen var mi? Acaba hamile miyim nar nedir ruyada acaba....

Canim sitenin birinde okudum..
Rüyada hurma agaci görmek,cocuga isaretmis.. sendede ole olmus nitekim:))
Agac cocuksa, benim acil yollu agac gormem lazim ruyamda:26:

Meyva agaci hamileliktir bence ruyada,hic bi yerden okumadim,tamamen kendi tecrubem :))ama ruyada balik gormek hamilelik isaretidir...

valla kızlar ağacı bilmem de... geçen gün rüyamda rengarenk balıklar gördüm. uyanınca sevindim, balık kısmettir diye düşündüm. aynı gün cüzdanım çalındı, hakikaten kısmetli geldi bana :44:

X