Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

jade86 adetine 3 gün vardı senin her hangi bir belirti varmı? inşallh ilk müjdeli haberi sen verirsin:))

hiç pes etmemek gerekiyor ama sadece ay oldu mu ? olacak mı tuttumu kaldım mı vs vs kendimi açıkcası çok paralıyorum cnm o yüzden o yönden saldım çayıraaa :) kendini rahat bırakınca hemen hamile kalıyorsun yaa o maksatlaaaa :)

cemrecim ben bıraktım açıkcası dediğin gibi aynı fikirdeyiz olursada süpriz olsun diyeee artık bu ay olacak kesin tuttu vs vs yok artık gelise hoşgelsin inşaallaahhh aminnnnn hadi bakalım kızlar göriyim hepiniziii

saol canım... strese sokma kendini dicemmm. ama ben de senin gibi yumurta takibinde stres oluyorum beklemek zorr biliyorum... inşallah... senden bu sayfada o müjdeli haberi alırımmm....

inş. canım hepimizin bebekleri bi süpriz yapıp gelirlerr... daha az stresliyim ben bu ay daha rahatım şimdilik ama ilerleyen günlerde nolur bilmem canım =S

bende 26 yaşındayım 3 senelik evliyim kızlar.. 2 senedirde nazlı bebişimizi bekliyoruuuuzzzzzz... çok nazlı çıktı bizim bebişlerrr inş. gelirler bu ay hepimize bu sevinci yaşatırlar =)))))))

Merhaba tüm arkadaslara benim 7. ay denemem de boş çıktı yine ümitlerim yılıkdı.Yavaş yavaş üidimi kaybetmeye başladım ve artık hç çocuğum olmayacak gibi hissediyorum. Kafaya takmamaya caısıyorum ama takmamaya calıstıkc ıyıce takıntı oluyor.gece gunduz ağlıyorum. ne bebek gormek ıstıyorm ne hamıle bır kadın... sinirlerim bozldu artık. Allahım daha fazla bekletmesin ve bu ayı hayırlı etsin , bebeklerimizle buluştursun İNŞALLAH...

inşaallah canım benşm canını sıkma rabbim ol dediğinde olacak bizde onu bekliyoruz canım ama ümidini kaybetme bir doktora görün zaman kaybetme belki bir problem vardır neden olmuyor bir araştır vallaa benim 4 ay olmadı doktorun yolunu tuttum kist çıktı şimdi tekrar gidicem doktora bence ihmal etme daha çokta üzme kendini ben bu ay saldım kendimi olsun yada olmasın üzülmicem sürekli aklıma geliyor ama stress yapınca kaçıyor bebişler tmm canım gül azcıkkk :90:

çok nazlılar sorma gitsin vallaaaa :) napakkk beklemekten ve dua etmekten başka çağremiz yokkk

Merhaba kızçeler
Hastalanmama 4 gün kaldı. Belirtim var mı bilmiyorum, yok gibi. Sadece göğüslerim çok hassas ve sol yumurtalığımda hafif hafif arada sancıyıp, cızzz eden birşeyler var. Çok sık acıkmaya başladım ama bu mevsimsel de olabilir. Başka da bir şeyim yok.
Heveslenmek istemiyorum,yok gibi davranmaya çalışıyorum,ama Pazar gününü düşünmekten kendimide alamıyorum. Günüm gelip geçmeden de tahlil yaptırmak istemiyorum. Hayde hayırlısı, her birimizin bon bon şekerleri çabuk gelsin inş

bende aynı durumdayım. psikolojikte olabilir benimde. cumartesi bi gelse, içtah yorgunluk ve halsizlik arttı inşş hayırlı zamanda gelir :) ne diyeyim çabuk gecsin günler :)

Son düzenleme:
umudu mayıs ayına kalan biri de benim dün kırmızı kart yedim yine. bat 24 mayıs liste neyim yaparsanız ekleyin olar mı

ıykos..............bat-2 mayıs
littlebirdie..............bat-7 mayıs
aygıtı......................bat-25 mayıs
nagihan_14................bat-19 mayıs
nesemcim...................bat-3 mayıs
jade86-..................bat-28 nisan
eylulgulu........................bat-1-4 mayıs
tuğba5286...................bat-10 mayıs
adyfeliph.....................bat-29 nisan
beyazipek....................bat-24 mayıs
cincini...................bat-belirtmemiş
türkmengulu...................bat-belirtmemiş
dollyy........................bat-belirtmemiş
eylemcim................................bat-belirtmemiş
melisdeniz.......................bat-belirtmemiş
zelda..................................bat-belirtmemiş
zeyist34.................bat-belirtmemiş
şifacı................................bat-belirtmemiş

bu topik hayırlı uğurlu gelir inşallaahhhhh kızlarr güzel haberleri ve sevinçlerimizi paylaşalım tecrübelerimize hamiş olmayanlara ışık olsun azmin sonu zaferdir inşaallah rabbim tez zamanda tastamam göbüşlerimiz bebiş dolar hepimiz hamişşşş olurrrrrrrrrrrrrr :90::90::90::90::90::90::90::90::90::90::90::90: Sevgiler saygılarrrrrrrrr

bu topik hayırlı uğurlu gelir inşallaahhhhh kızlarr güzel haberleri ve sevinçlerimizi paylaşalım tecrübelerimize hamiş olmayanlara ışık olsun azmin sonu zaferdir inşaallah rabbim tez zamanda tastamam göbüşlerimiz bebiş dolar hepimiz hamişşşş olurrrrrrrrrrrrrr :90::90::90::90::90::90::90::90::90::90::90::90: Sevgiler saygılarrrrrrrrr

kızlar bende mayıs ta müjde bekleyenlerdenim..bakalımm kim verecek güsel haberleri...:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…