"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

yoktur bişey yaa parayona yapma benim de belim çok ağrıyor yaa bi de şefaf bir akıntı geldi ... sana parayona yapma diyene bak yalnız

o bel ağrısı bedede varda akinti yani kuru değilim hissediyorum ama çamaşırıma bulaşan bişey yok ya kız paranoya deme benim annemde vardı aldılar bir su bardağı dolusu valla doktorun hışmından zor kurtardık adam kızdı senbunu burda nasıl büyüttün dedi bende korkuyorum

ayyyih galiba soruyu yanlış yerde sordum burası çok genç bir kitleye sahip hihihihi

Tatlimmm hemen moral bozmak yok. Hem daha siz çok yenisiniz. Benim önceki gebeliğim nerdeyse 1 yıl sonra oldu. Şimdide 6 ay dolacak Kasım'da .hakkimizda hayırlısı olsun.
Belki bu ay geç yumurtlamissindir' ondan geç olacaksindir.

korunmayı bıraktığımdan bu zamana kadar hamile olmanın ne kadar zor birşey olduğunu öğrendim
onun öncesinde hiç bu kadar zor hamile kalınacağını tahmin bile etmemiştim.

Benim seneye kasıma kaldı bu sene düşünmüyorum ya hazır değilim sanki yada bana öyle geliyor ya bilmiyorum

korunmayı bıraktığımdan bu zamana kadar hamile olmanın ne kadar zor birşey olduğunu öğrendim
onun öncesinde hiç bu kadar zor hamile kalınacağını tahmin bile etmemiştim.

diyen arkadaşım çok haklısın bende aynı duygular içerisindeyim insan çok bilince kafası çok karışıyo ben ne regl günü bilirdim ne yumoş günü çokta kolay oluyodu

diyen arkadaşım çok haklısın bende aynı duygular içerisindeyim insan çok bilince kafası çok karışıyo ben ne regl günü bilirdim ne yumoş günü çokta kolay oluyodu

haklısın en azından bu konu da ne stres vardı ne heyecan acabalarlar doldu hayatım 6 aydır

Son düzenleme:

cnm öyle hemen mammografi çekmezler..önce muayene ve usg çekilir..ben muayene ve usg den geçtim..kolay..mammografi çok riskli durumlarda ve kitle de çekiliyo erken yaşta..yoksa 40 tan sonra anca yani.

cnm öyle hemen mammografi çekmezler..önce muayene ve usg çekilir..ben muayene ve usg den geçtim..kolay..mammografi çok riskli durumlarda ve kitle de çekiliyo erken yaşta..yoksa 40 tan sonra anca yani.

öyle herşeyde doktora koşan bi insan değilim de ne bileyim ya kafam karıştı ağrı felan acıdı resmen ben bide tümörden dolayı gözümün birini kaybettim pek korkak değilimde bu kez korktum nedense ağrı geçmezse giderim artık

ay ay ay maşallah sağlıkla kucağına lırsın inşllah analı babalı gözün aydın
canım gözün aydın bu arada aynı gün doğuruyoz
ben cumartesi keselenebilir miyim acaba hesabıma göre o gün 1500 falan olcaz
olmazsa 1 hafta daha beklicem hafta içi çalışıyorum offf yaa
kıslar bata 3 gün war...warmı idrarında koku değişimi olan
bende bendeeee tortulu bulanık ve kötü kokulu
2 hamileliğimde de oldu canım
süppperrrr gözün aydın canım sağlıkla doğurursun inşallah,gel temmuz topiğinde buluşalım
canım belki de geç yumurtladın,adetin geçtiyse 3 seçenek var
1-hamilesin
2-geç yumurtladın geç adet olacaksın
3-geç yumurtladın hamile kaldın ama henüz yeni olduğu için henüz hamilelik kanda da idrarda da çıkmaz
ben 1. ve 3. ihtimali sevdim inşallah odur
kızlar benim bat bugündü doktora gittim 52 çıktı değerim çok mu düşük
düşük değil canım benim de ilk gebeliğimde bat günü 60 çıkmıştı
önemli olan artışı
allah tamamına erdirsin
yok kızlar hamiş değilim 1,20 imiş ( azcık olsn umutlnmşdm ama değilmişm ( zıkkım adett nye geçikyr anlamadm (( hi. geçikmz zatn 31-32 gnde bir oluyrm ( offffff offffff
hakkmzda hayrlsı olsn.
nazcım hayırlısı olsun canım 5 üstü gebelik
ama adetin neden gecikti acaba
inşallah bi sürpriz olur canım yaa
canım niye 1 hafta bekliyosun 2 gün geçince bidaha kan ver eğer 2 katına çıkmışsa haydeeeeee hoppp
5 üstü hamilelik canım
minikkelebek bacım nerdesin gel destek ver bana bat bugün ağrım da yok sızımda adet olmadım heycan yaptımm
beni de heyacaşlaştırdın şimdi kızzz bi test yapsan da bu merakımızı bebecikle taçlandırsak diyorum
adet olmadığın sürece umudumuz devam ediyo demektir
minikkelebeğim taze annem benim mantar değil sanırım sistit oldum ilaçta kullanamayacam tuvalete gitmemek için su içmiyorum böbreklerim kurayacak artık ne yapalım bu ayda böle geçeçek
ayy canım yaa çok fena bişey o ben de 2 kere oldum bi ilk evlendiğimde bi de ilk hamile kaldığımda
damla damla işiyodum fenalık gelmişti artık bi de yanıyodu çok acıyodu
sen de benim gibi su içmiyosun ama aslında çook yanlış yapıyoruz
böbrekler iflas eder,su vücudu ayakta tutuyo mutlaka kendini zorla canım
şimdi ben sürekli elimde suyla geziyom ama zırt pırt çişe gidiyom o kötüüüüü
çalışırken de içmiyodum bilerek tuvalet uzak asansörle çıkıyorum
ama artık yapmicam söz verdim kendime bol su içmemiz lazım
kaşarın kilosu kaçpara sen bilon mu kocam bana terlik atarsa ben de ona tepik atarım :124:
biz böle geçiniyoz bu herifle
o bana dayak ben ona tepik
helenascım nasılsın?canım o batıklar bildiğin batık işte aman olmasa da olur inşallah sen batıksız ağrısız rahat geçiren hamilelerden olursun da belirtin bile olmadan doğurursun tatlım
heyooooooooooooo noluyo oralarda inşaat çalışması mı var acep kııııızzz

ayyy kız sen varya evlerden ırak tepikte atarsın kafada sen yaparsın hem ne olcak ben göndereyimsana hakikisinden gerçek sütten yapılmış hakiki kars kaşarı feda olsun minnoşuma nevşehir pekmezi kız göndereyim :)

Pekmez değil de kavun var mı kavun
Pekmez enerji yapıyo durduğum yerimde duremeyyon sonra

merhaba kızlarr.....nasılsınız bakııım sizi unuttuk sanmayın bak minik kelebek kadar olmasa da ben de sık sık sizi ziyarete geliyorum....ama keşke hep temmuz topiğinde toplanabilsek....her gün bakıyorum yeni hamile var mı diyeee ....benim şimdilik çok iyyiii geçiyor...bir de şu korku olmasaaaa daha iyi olacakkk...

teşekkürler minikkelebek taze anne adayımıs :) tortulumu bilemicem ama kokusu hiç yoktu bu ara çıktı idrarın..we kasık ağrım fena yatıom dinleniyorum akşamları ...gündüz çalıştığım için...bir belirtimde beyaz akıntım war az az oluo ama war...göğüslerde bişi yok adet zamanıda öle çok ağrımaz zaten bata son 3 gün...geçmioo günleerr

evet bende bir defa olmuştum tatil dönüşü havuzda kapmıştım sanırım bu da ikinci inşallah benimde ikincisi senin gibi hamileliktedir :) bak yine nasıl geldim bu konuya her lafın sonu hamileliğe çıkar mı mrvb çıkarır :) dediğin gibi bol su ile zaten iltihap atılıyomuş bende yarından itibaren içmeye gayret göstereceğim saolasın canım :)

Yürekten tebrikler arkadaşlarım,çoook sevindim. Rabbim kucağınıza da almak nasip etsin inşlh.Müjdeler olsun herkese..
Kelebekçim nasılda bereketli bir topik oldu burası dimi.
Bende yarın sabah kan testi için dr.a gidicem. Artık sonuç çıkınca bildiririm durumları.Aynı günde verirler mi acaba?

hayırlı olsun canım darısı bize
sağol canım rabbim gönlüne göre versin inş hyırlı haberlerinizi alırız hepinizin gitsin kırmızılarrrrrr gelsin bebişlerrrrrrrrrrrrrr
hadi bakalım kim erken doğack diyomuşuz
ay canım benim rabbim gönlüne göre versin inşllah hayırlı haberlerini alırız .sonuçlar aynı gün içinde veriliyo sabah aç karnına 10 da verdim 1.5 da çıkacak dediler 3.45de aldım ama nasıl bekledim bi de bana sor

Bende sabah 9 gibi kanımı veririm diye düşünüyorum lakin yarın okulda zaman geçmek bilmez..Akşam üzeri çıkınca tahlili almaya herhalde havadan giderim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…