"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

kızlar bende sonucumu aldım ve negatifmiş çok aşırı moralim bozuldu ya normal hiç ama hiç günüm geçmez erken bile olurum hep ama bu defa 3 günüm geçti belirtileri geçtim beyaz akıntım var sürekli Allah'ımmm noluyo bana

Son düzenleme:

ana canım ya üzülme pursaklar lisesinin yanında bi sağlık ocağı var orda bi ebe var çok genç bi kadın değil ama tecrübeli benimde öyle olmuştu o kadına gittim olayı hemen çözdü 1haftada geçmişti sen yarın sabah ona bi git istersen yada duruya git ordaki kadında iyi bak özel poliklinik ama ssk yada bakıyolar birde orda test yaptır kandan baktır

Son düzenleme:

hmmm bende duruya gitmeyi düşünüyodumda nasıl olduğunu merak ediyodum iyi oldu canım tavsiyen çok sağol.. bakalım canım haftasonuna kadar bekliycem olurum belkide ama eğer olmazsam oraya giderim artık

ama çok kötü oldum yaa bu ay olmazsa önümüzdeki ayda olmaz artık taa aralıkta ocakta

kıslar kasık ağrımın yanında idrar kokumda bi değişiklik war yani kokuo eskiden kokmazdı hamilelik belirtisi olabilirmi? hamile arkadaşlar bilginizz warmıı

sağlık olsun güzelim benmde bu ay olmazsa ocak sonunda olur inşallah ama sen bi duruya git hem bi muayne olmuş olursun ilaç felanda yazdır folikasit felan daha iyi olur

canım benim üzülme... benim de hiç geçmezdi arada oynardı ama geçmezdi.. şimdiyse hiç birşeyim yok anlamadım yani.. bence bu konulara ara verelim biraz yazmayalım

senle belirtilerimiz aynıydı hemen hemen galiba ben de senin gibi olucam bak bi de bu huyum çıktı, birileriyle kendim arasında benzerlikler kurup sonuca varmaya çalışıyorum töbe yarabbimmm

canım benim üzülme... benim de hiç geçmezdi arada oynardı ama geçmezdi.. şimdiyse hiç birşeyim yok anlamadım yani.. bence bu konulara ara verelim biraz yazmayalım

aynen ya bende öyle düşünüyorum takılmıycam bu gebelik kısmına sonuç alıpta müjde verene kadar... gerçi her ay bunu diyorum yinede yazıyorum hep ay topiclerine doktor mevsim geçişlerinde oluyo arada geçikmeler dedi ama bugüne kadar rastlamadım ben kendimde. amann bilmiyorum canım ya anlamıyorum ben bu işten bişey

senle belirtilerimiz aynıydı hemen hemen galiba ben de senin gibi olucam bak bi de bu huyum çıktı, birileriyle kendim arasında benzerlikler kurup sonuca varmaya çalışıyorum töbe yarabbimmm

napalım beklemek zor geliyo sonuca kadar kendimiz sonuç uyduruyoruz bizde bende öyle yapıyodum önümüzdeki aydanda hiç bi beklenti yok ama bi dahaki aya ovusyon testi alırım bende belki

sağlık olsun güzelim benmde bu ay olmazsa ocak sonunda olur inşallah ama sen bi duruya git hem bi muayne olmuş olursun ilaç felanda yazdır folikasit felan daha iyi olur

hadi İnşaAllah bi dahaki ay ovusyon testi almayı düşünüyorum bakalım :) hmm haklısın gidiym olmazsa bi canım

başka bir topikten okudum geç döllenme olunca idrarda çıkmıyomuş doktor hamile değilsin demiş 1 hafta sonra yine test yaptırmış tabi regl olmayınca hamiş miş

hadi İnşaAllah bi dahaki ay ovusyon testi almayı düşünüyorum bakalım :) hmm haklısın gidiym olmazsa bi canım

git git benim doktorum pursaklardaydı muayne hanesini kapattı şimdi bi tıp merkezinde çalışıyo ben gençlere pek güvenmiyorum kafana takılan bişey olursa seni oraya yönlendireyim kadın gerçekten çok iyi

git git benim doktorum pursaklardaydı muayne hanesini kapattı şimdi bi tıp merkezinde çalışıyo ben gençlere pek güvenmiyorum kafana takılan bişey olursa seni oraya yönlendireyim kadın gerçekten çok iyi

çok iyi olur canım ya gerçekten, sen bana doktorun adını iletişim bilgilerini detayları falan mesajla yollasana

Tatlışlarım yarım saat önce müthiş bir haber aldım.. Beta/hcg :358 2- 3 haftalık hamileyim.. Rabbim tüm isteyenlere tattırsın inş. şimdi eşimi çağırttım iş arkadaşalrıma ona sürpriz yapıcam.. Bana dua edin.. Hepiniz dularımdasınız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…