"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Kan testinide yaptır cnm. Ne güzel bir bebişimiz daha gelecek inşlh.

Yine kısmet olmadı kızlar
Artık daha çok korkuyorum
Herşey güzel gidiyo sanmıştım öyle değilmiş
Allahtan hayırlısını isteyin,sağlıklı hamilelikler dilerim hepinize

okudum geçmişi minikkelebek üzülmee sağlıklı hamilelikler dileyelim hepimizzz Allah her zaman hayırlısını werir daha zamanı değilmş die düşünnmeliyizzz biliyorum böyle söylemek kolay insan çok üzülüo ama biz anne olucazz sağlam we dik durmalıyızz

canım herşey daha güzel olucak zağten en azından sıkıntı ne onu öğreniceksiniz tedbirinizi alıcak sınız kadının biri 70 yaşında doğurdu kelebeğim sen daha kaç yaşındasın dur bi ya kız ben seni valla çok güçlü oldunu düşünüyodum canım benim yine olur bak bukadar üzülme benim bu 4. bebek 3üde problemliydi ama 10 yıl dile kolay ben hiç umutsuz olmadım yapma böyle hayırlısı olsun

nooldu cnmmm ü<züldüm yaa

sağol mucizem yine başa döndüm keşke sağlam durabilsem ayakta bile duramıyorum
hep dua ediyorum ama kısmet olmuyo

yok canım ne güçlüsü çöktüm resmen ya

swetee
umut81

30 ekim

selamlar herkese.. nasılsınız ?
bu tarih benim yanlıs olmus.. 27 kasım olucaktı... yani bgün ..
aslında tabloya bakalırsa, ben nasıl da arada öle ekim olarak girilmişim ki
hayırlı haber alır almaz sizlere de haber veririm insaAllah, Rabbim kimsenin kucağını bos bırakmasın insaAllah..

Minikkelebeğimm.. geldi mi aramıza.. seni çok merak ettim.. iyisin dimi biraz daha
hani bazen böyle üzüldüklerimiz de, neden böyle oldu, niye böyle oldu deriz ve elimizden gelen birtek üzülüp ağlamaktır..
oysa ki, onda ne büyük hikmetler vardır da bizler göremiyoruz...?!
o yüzden sabır dicezz.. Rabbim elbet mükafatını verecektir..
bizler burda hepimiz birer imtihandayız..kimimiz az yılla hemen hamile kalabiliyo, kimimz yıllarca sabrını ölçüyor Mevlam..
örnğn ; kendimi dicek olursak, yıllardır bu savaşın içindeyim, kendimle savaşıyorum..,ve kah üzüldüm, kah ağladım, kah lafını bilmez insanlarla uğrastım, kah etrafımdan uzaklaştım..yanlız kaldım.. aman dengesizin birisi bana birsey diyip canımı sıkıcak ve ben ona cevabımı veremicem saygımdan dolayı ve sinir olup kalıcam..ve herseye rağmen ben şu son ki aylarda yılmadım, Rabbim bana hiç ummadığım yerlerden kapı açıp, bi ışık yolladı.. ve ben halen UMUTla bekliyorum..
yılların yorgunulğu + herseye rağmen yinede umut etmek..
artık, bilmiyorum benim kadar yılı olan arkadas var mı aramızda ?
ne diyor Rabbimiz..
umudunuzu kesmeyin..Rabbim yardımcım olsun kelebeğim...en kısa zamanda yeniden mutlu etsin insaAllah..

Son düzenleme:
slm arkadaşlar benim batta yarın. hiç bat olmazda inş. bizde bebişimize kavuşuruz. bu ay soğan kürü de denedim.

Sorma arkadaşım geçen sene bebeğimi kaybettiğimde önce kısmet değilmiş dedim, ama içim öyle acıdı ki, kızım çokk üzüldü, sen böyle şeyler yaşayacaksan ben kardeşten vazgeçtim dedi, ne dersin, hem çok istiyorsun yeni bir bebeği hem de elindeki bebeğin üzülsün istemiyorsun, aklıma neler geldi hani yaş geçkin ya,ya doğumda bişey olur da kuzumu annesiz bırakırmıyım falan diye, çok karışık duygular içindeyim, birşeyi çok istemek bile beni korkutuyor forumda okuyorum bir dünya genç kadın ya da hiç bebeği olmayan insanları Allahım diyorum sen neden üzülüyorsun ayıp senin hakkın yok üzülmeye senin bir çocuğun var şükret diyorum. Şükrediyorum da çelişki yaşamaktan bıktım tabii kızıyorum kendime zamanında yapmadım, şimdi de olmuyor işte maddi olarak istemedik sanki iki yakamız biraraya geldi, hiç olmazsa yavrumun kardeşi olaydı öyle pişmanım ki burdan tüm annelere sesleniyorum tren kaçmadan 2. bebeği yapın tabii evlilik iyi gidiyorsa... Bu konu bitmez... Cevap verdiğin için teşekkürler

kuzum beniiim canım inan çok üzüldüm nolur kendini yıpratma üzüntün büyük biliyorum bir dönem aynı kaygıları taşıyorduk
Allah hepimizi ayrı sınıyor ben bebeğimi kaybetmedim çok şükür ama ilk günden beri problemli en son olan ise 3lü testimin riskinin yüksek çıkması down sendromlu olma ihtimali yüksek çıktı bebeğimin şimdi detaylı ultrasonu bekliyoruz bilmiyorum Allahım banada nasip edecekmi bebeğime sağlıkla kavuşmayı artık kocaman oldu tekmelerini sürekli hissediyorum düşünüyorumda bizide hazin bir son bekliyorsa buna alışmak dayanmak çok zor olacak seninde 2. bebeğin ve onuda kaybettin Allah sabrınıda verecek inşallah güzel arkadaşım bol bol dua et Allahım sana sağlıklı hamilelikler ve bebeklerini kucağına sağlıklı bir şekilde almayı nasip eyleyecek inşallah canım dua ediyorum senin için

hayırlı geceleer hcg testi yaptırdım sonuc 1000.00 çıktı sizce hamilemiyim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden tş edrim

Canım, Eşimin yengesi 38 yaşında hamile kaldı ve risk %3 çıktı diye hatırlıyorum yanlış hatırlamıyorsam. Yengemiz ısrarla amniyosentez yaptırmadı. Rabbim bana down sendromlu bir evlat verecekse vardır bir bildiği veriyordur dedi, doğuracağım dedi.

Onur doğdu şu an ilkokula başladı. Zehir gibi bir çocuk. Down sendromlu değil.

Bir tanıdığım daha var. 3 çocuğu var. İkinci çocuğu için down sendromlu dediler. Aldırmadı. Çocuk sapasağlam doğdu. Üçüncüye hamile kaldı. Bütün testleri çok temiz çıktı. Doğduktan sonra down sendromlu olduğu çıktı ortaya.

Yani bu testler sadece riski gösteriyor. Onun için çok takılmamak lazım diye düşünüyorum.
Bende bugün ikili teste gidiyorum. Bakalım biz neler göreceğiz. :44:

hayırlı geceleer hcg testi yaptırdım sonuc 1000.00 çıktı sizce hamilemiyim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden tş edrim

hayırlı olsun canım benim bildiğim kadarıyla beşin üzeri hamilelik senin baya bir yüksek çıkmış :))

Canım senin adına çok sevindim gözün aydın duların kabul oldu nolur bizlerede dua et

Canım senin adına çok sevindim gözün aydın duların kabul oldu nolur bizlerede dua et

sağol canım evet kabul oldu. çok teşekkür ederim inşallah darısı tüm isteyenlere inan tarif edilmiyor çok farklı bam başka bir sevgi mutluluk anlatamıyorum çok heyecanlıyım,ama inanki son 2 aydır çok şeyler yaptım çok çaba harcadım ve ALLAH'ım karşılıgını verdi şükürler olsun.sanada edicem canım inşallah sende bu duyguları yaşayıp paylaşıcaksın.

selamlar.. hayırlı olsun sonucun, Rabbim sağ salim de kucağına almayı nasip eder insaAllh..
darısı biz sonuç bekleyenlerin basına ..aminn..

nasılsın canım epey zamandır görmüyodum seni riskli çıkmasına çok üzüldüm canım 2li testin nasıl çıkmıştı ki bende 2 haftaya kadar yaptrıcam 2li inan risk falan çıktıgında napıcagımmı bilmiyorum ama herkesin sölediği bişey var tokoyay da sölemiş down sendromu diyolar sapasağlam doguyo çocuklar rabbim sağlıkla kucagımıza almayı nasip etsin bebeklerimzi sende içini ferah tut dua et canım kötü şeyler düşünme

adetim geceli 4 gun oluyor.pazartesi test yaptim negatifti.tekrar yapmaya korkuyorum.dua edin bana ne olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…