"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Çok saol cnm.Desene dualarımız gene birbirine sarılacak. Allahım başkasına gösterme bu üzüntüyü inşlh.

canım benim inşallah ya kimse üzülmesin valla ben dahçok üzülüyom ister inanın ister inanmayın dün nasıl başım ağrıdı sabaha kadar uyuyamadım hem elma kurdu hem sen kız kır bacağını otur evde bırak evi pok götürsün herkez sana pasaklı desin

endişelenme canım..belki doktorun kalp atışlarını beklemek istemiş olabilir..bugün başladı kalp atışlarımız duyulmaya.bi kaç gün sonra gidersen ki ben c.tesi gidicem, eminim hem keseyi göreceksin, hem de kalbini duyacaksın..

Slm kizlar bat a 7gun kaldi ve bnm kasik agrilarm var surekli bi agri deil ama oturup kalktikca oksurunce falan batiyo yok feci. Hic boyle olmamisti 2gundur migde bulantilarim var eksi tat geliyo bogazima bide agzimda metal tadi var sanki cok tuhaf deisik seyler hissediyorum bu ay. Sizce hamile olabilirmiyim

Canım şimdi nasılsın peki ağrın veya kanaman devam ediyo mu?
İnşallah yarın güzel haberle geliceksin,güzel şeyler düşünürsek güzel olur

Kanamam yok lakin sabah kalktığımda hafif kahve akıntım geldi.Şimdi bişi yok kasığımda nadiren hafif batma oluyor. Yarın bi sürü test yapar dr herhalde,hayırlısı inşlh.

metal tadı arkadaşımdada olmuştu hamileydi.hayırlı ve sağlıklıysa inşallah hamilesindir arkadaşım.inşallah bende hamileyimdir.Şu anda bendede batmalar var bat 2 günüm var haydi bakalım hayırlısı.

hayırlı haberler inşallah allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin arkadaşım.

:)ay ilahi Asi billa çok alemsin,ev işi önemli diil yardıma gelen oluyor lakin p.tesi işe giderim artık inşlh tabii.Allahım hakkımızda hayırlısını nasip eyle.

hamile arkadaşlar, belirtileriniz varsa lütfen paylaşın. bir de belirtilerin ne zaman başladığını? bu bizim için çok önemli...

canimmmmmm miğde bulantısı haricinde herşey çok güzel inşallah tempo bozulmaz 7 gün sonra bekleyommm seni

hamile arkadaşlar, belirtileriniz varsa lütfen paylaşın. bir de belirtilerin ne zaman başladığını? bu bizim için çok önemli...

canım benim adetime 5-6 gün varken kasık ağrılarım başladı hatta ben kasık ağrılarım yüzünden dr.a gittiğimde hamile olduğumu öğrendim adet tarihimden sonra göğüslerim hassaslaştı başkada belirtim olmadı

canım çok teşekkür ederim Meryem suresini bitirdim hatta son gün hasta oldum eşim bitirdi Allahın izniyle:)) e vitamini kapsülü ve keçi boynuzuna da yeni başladık sayılır siz ne kadar kullandınız ? diğer bütün yazdıklarını da şimdi not ettim hepsini uygulamaya çalışam Allahın izniyle :)))

Kanamam yok lakin sabah kalktığımda hafif kahve akıntım geldi.Şimdi bişi yok kasığımda nadiren hafif batma oluyor. Yarın bi sürü test yapar dr herhalde,hayırlısı inşlh.

Güzel haberler alacaksın merak etme dualarımdasın :))))

ayyyy ne güzel yeni yenii hamişlerimiz varrrr...daha güzel haber verecekler varrr....
asi selcan kızz niyee temmuz topiğine gelmiyon buradan kopamadın bir türlüüüü:)
hepinize sağlıklı hamilelikler diliyorum...ben dün kalp atışını duydum ama hala çok korkuyorum bulmak zor ama bulduktan sonra kaybetme korkusu inanın daha zorrr.....

:)ay ilahi Asi billa çok alemsin,ev işi önemli diil yardıma gelen oluyor lakin p.tesi işe giderim artık inşlh tabii.Allahım hakkımızda hayırlısını nasip eyle.

ya bırak işi gücü boş verrrr bebek büyüyünce sana bakar yada işyerinde isyan çıkar eylem yap kendini yatağa zincirle ama yanına yiycek almayı unutma

canım benim adetimden bir hafta önce kasık ve bel ağrılarım başladı hatta dr.a bu yüzden gittim hamle olduğumu öğrendim adet tarihimden sonra göğüs ağrılarım başladı. son bir kaç gündürde baş dönmelerim var

hem burdayım hem kelebeğin konusundayım ben çok istedim kelebekten illa açsın diye ben orda acık yabancılık çektim burası yan mahalle evim gibi ya biz sağdece bebek üstüne değilde bağzen sağdece sohbet felanda ediyoruz mağlum biraz hassas olduğumuz zamanlar gülmeyede ihtiyacımız var arada bir birbirimize çaya kısır yemeye felan gidiyoruz vakit geçiyo bizim sayfa biraz kop kop eğlence orda anca enerjim boşalıyo ha birde korkulara iyi geliyoruz ilaç gibi zağten kim nederse desin herkez kendi doktorunun dedini yapçak alternatifler hariç ya düşünsene hayatın boyunca kaçtane çocuk doğurmayı düşünüyosun mesela ben 3 ondan yani bu duyguyu 2 ke daha yaşarım bidaha olmaz oyüzden hem eylenicen hem öğrenicen :) yiğenimin kalbinede kocaman bir aklış maşşallah 41 kere bi okuyum ben ona bugün

yumurtlamadan sonra göğüsümde bi ağrı oldu sandımki kanserim şüpelendim sonra bat a 7 yada 8 gün felandı kasıkarımda ağrı hala devam etmekte doğum yapan arkadaşıma sordum ancak doğumdan sonra geçermiş birde hiç kuru değildim ve kendimi parmakladığımda bata 2 gün kala rahim hem cıvık hem servikx yukarı gitmişti hı birde kirpiklerim ok gibi olmuştu birkaçtanesinin uçlarının bir birine yapıştığını ok ucu şeklini aldığını düşün özellikle altlar öyle sık çiş yapma miğde bulantısı hikaye yok öyle bişey bütün kızlarda aynı hepsi 7 yada 8 haftada başladı ben 5 haftalığım çişe felanda gitmiyom öyle çok başımda yeni dönüyo

canim benim reglime 4-5 gun kala mide bulantilarim oldu,ogurtu gibi,ama hafif, goguslerim cok acimaya basladi. kasiklarima degisik bir sanci giriyordu.,batma gibi. bir de acayip yorgunluk hissediyordum. aslinda regl belirtileriyle cok paraleller,ondan test yaptigimda bile tam inanamadim doktora gidene kadar. bir de ben testleri reglime 4-5 gun kala yaptim, hepsi hemen sonuc verdiler.

bir de devamli cise gitmeye baslamistim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…