"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

bendede yeni oldu canım ya öncede bakıyodum sürekli.adetime 4 gün falan var.bakalım artık

dediğin yerde benim ağrım oluyodu sürekli bu da galiba en geç 3. haftada başlamıştı sanırım oyle bişeyde var gibiydi tam olarak elleyemiyodum acıyodu

gerçektenmi canım ya benimde ağrım var aynı yerde.adet olcam zaman tüm göğsüm ağrırdı bu sefer o kısım sadece.

dün bide ondan önceki gün oldu canım rahimde ama kasıklarda dha sık oluyo.

Selam canim..Allah hayirlisini sagliklisini en dogru zamanda verir insallah..Adetin basladigi andan itibarn say..9.gunuyle 17.gunu olan araliklarda hamile kalma olasiligin var..18.gunden itibaren bu ihtimal yok..
9.gun ve 17 gunun tam ortasinda yani 14.gun yumurtlama gunu ama adet siklusun 28 gunde bir de olsa bazen gec yumurtlama olabiliyor..Bunun nedenlerinide doktorumla bizzat konustum (Son 3 aydir 1 erken -3 gun gec-2 gun gec olmak uzere duzensizlestide) Eger cocuk icin surekli bir sters icindeysen olur dedi..Dusunmek bile yetiyormus..Bilmem ne hormonu salgilayip beynimizin bizimle oyun oynamasina izin veriyormusuz :)

Günaydın hanımlar;
Noldu yaaaaa!!!! Ayın sonu yaklaştı diye herkes ümidini kesti galiba. Sayfalar ilerlemiyor. Ya da ben sabırsızlaştım bana öyle geliyor. Günler geçerken oyalanmak için burayı okumak çok zevkli her hamile de insan kendiymiş gibi seviniyor. Ayın sonuna kadar kimse kalmayacak heralde ben tek kalıcam burda

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr bu ayyy hiç bi belırtım yokkan adetımın gecıkmesıyleeee cok fazla umitlenmiştimmm hatta kan testine gıdecek kadarrrr ama noldu yınee aldım havamı geldimmm butun gece agladım ağladım dua ettim ben üzüldülçee eşim dha çokk üzüldüüüü aglayark uyumusumm bı uyandım kırmızılarda gelmiş zatennn neyse şimdi dha iyiyim işe geldimmmm hayırlısıı böyleymişşşşş bunu yazarken bileeeee gözlerime hakim olamıyorum malesefff bidaha çift çizgiyi görmeden kan testi falan yaptırmak yokkkkkkkk bu dhaa fena bişeymişşşşş yani bölee bu ayy hiç bişey yapmak yok onu ovulasyon testı ne tarıh hesaplamaaaa canımız ne mzn ısterse ozmn ne yaparsak yapalımm rabbim ol demedikçe olmuyoo o ol dıycekki olcakkk hayırlısı...

günaydın canım üzülme diyemem aynı durumdayım aldık havamızı yani. ben de dün akşamdan beri ağladım durdum kasık ağrısından da kıvrandım durdum. sürpriz yapacam demiştim ya gelince eşime de söylemek zorunda kaldım demiştim hani pek yüz vermiyorum die görünce kırmızıları gittim yattım kucağına ağladım neden ağlıyosun aileni mi özledin dedi yoo dedim canın mı sıkıdı niye deyince söyledim işte o ben kadar takmadı bizim 1,5 yıl oldu biz hiç doktoro gitmedik istersen gidelim dedi bir ara gideceğim ama öğretmen olduğumuz için ha deyince gidemiyoruz ne zamn gitmeliyim doktora vakit kaybetmemek için hemen tedaviye başlamaları için

Son düzenleme:
gerçektenmi canım ya benimde ağrım var aynı yerde.adet olcam zaman tüm göğsüm ağrırdı bu sefer o kısım sadece.

Benim yumurtlamadan yaklaşık bir hafta sonra gögsümde koltuk altına doğru elledikçe bir acı ve yine aynı günlerden itibaren kasık ağrısı da var. Canım ben senin batını göremedim listede acaba müjdeli haberi ne zmn alacaz senden sen hamişsen bende biraz daha umutlanabilirim :)

canımm bizde hiç gitmedik doktoraaaaa bızımde 6. ayımızdı bu ayyy yıne olmadıı gıtmek lazım bızde ıkımızde calıstıgımız içinn gidemedik ama gitmek lazımm hormon testleri için adetin 3. günü gitmek grekiyomuş sanırım ama benim 3gün pazara gelecek bu ayy adetim bittikten sonraaa bı cumartesii gidicemmm artıkkk bende ölee senin gibii dün erkenden yattım sarıldım agladımm agladımm üzüldükkkkkk işte böleee naplımm demkki böle olması hayırlıymışş

doktor bana adetinin 2. günü gel demişti ama o gün hiç hafta içine rastlamadı nedense benimde vaktim olmadı ama en kısa zamnda gideceğim inş

Şekerler ağlayıp rahatlayın ama daha fazla da takmayın kafanıza. Doktor kontrolü için adetin üçüncü gidip hormon tahlillerinin yapılması gerekiyor bir de 14 veya 15. gün gidip vajinal ultrasona girmeniz gerekiyor. Yumurta oluşmuş mu. ne tarafta rahim duvarı ne kadar kalınlaşmış falan diye bakıyor doktor. Bir de vajinal muayene lazım. O kadar. Eğer her şey normalse adetin 10 ve 20. günleri arası gün aşırı ilişki öneriliyor. Bi de ilişkiden hemen sonra kalkmamak kalçanızın altına yastık koyup yükletmek önemli. Bunlar benim doktorumun bana aynen söyledikleri.

bilgilerin için çok teşekkürler tatlım :) umarım diğer aya iyi haberler alırız

saoll canımmm benim malesef doktor korkum var 23 yaşındayım bu zmana kadr hiç kadın d. druna gıtmedimmm inşş yenicemm korkumuda gıdıcemmm

canım benim 28 günde bir olan için 14. gün çatlama günü tabi artı eksi iki gün çok önemliymiş doktorum öyle dedi ama keşke doktor kontrolunde yumurta gelişimine devam etsen daha iyi olmaz mı

Canım ilk denemem olacağı için şimdiden gitmek istemedim ama kendimiz halledemezsek giderim tabi yardım almakta fayda var çok teşekkür ederim bilgilerin için

saoll canımmm benim malesef doktor korkum var 23 yaşındayım bu zmana kadr hiç kadın d. druna gıtmedimmm inşş yenicemm korkumuda gıdıcemmm

tatlım korku olması çok normal. İlk sefer insan kasıyor kendini ama sonra alışıyorsun. Ben gitmeden önce vajinal muayene nasıl oluyor diye araştırdım. Gidince de doktora daha önce hiç vajinal muayene olmadığımı tedirgin olduğumu söylemiştim. Sen de söylersin. O zaman çok daha özenli ve dikkatli hassas davranıyor. Hemen bitiyor zaten. Vajinal ultrason da çok korkutucu değil. Önce çatala yatınca ultrason da neymiş diyorsun Hiç korkma. Zaten senede bir kere smear testi yaptırıp rahim ağzı kanseri için önlem almak gerekiyor. Bu da önemli. Bu kanser tipi çok yaygın. Erken tedavi de kurtulma şansı çok artıyor. Vajinal muayenede smear örneği de almış oluyor.

inşş kolayy olurrrrrrr bu ayy adetim 3. gunu gıdemem cunku pazara denk gelıoo ama adetım bıttıkten sonra gıtmek ıstıyorum bı asklık olmazsaaa canım sen ıstanbuldamı yasıosun bı doktor onerın faln varmıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…