"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

gebe bayanlardan bir ricam var.bir gebelik belirtisi duydum doğrumu bilmiyorum.sağ yada sol göğsünüzün yan tarafında koltuk altına dğru küçük bir beze varmı top gibi?

Kızlar bende yenı bırsey duydum kuzenım demıştı vajınanın ucunda bı şiştik vardı dıye kontrol etsenız ya bı sızde varmı öyle bı şiştik gribi bırsey:26:

gebe bayanlardan bir ricam var.bir gebelik belirtisi duydum doğrumu bilmiyorum.sağ yada sol göğsünüzün yan tarafında koltuk altına dğru küçük bir beze varmı top gibi?

Canim ben onu belirti olarak duymadim ama benim her adetimden once bit kitle olusurdu, doktora gittim zararsiz kistmis hormonlardan dolayi progestan yukseldikce cikarmis. Yani hamilelik belirtiside olabilir cunku progestan ondada yukseliyor ama bence ihmal etme derim bir goster o bezeyi.

Merhaba hanimlar, foruma yeni uye oldum,cunku yurtdisinda yasiyorum ve burada heyecanimi ve endiselerimi paylasacagim kocamdan baska kimsem yok :/

Ekte 8 ve 9 kasimdaki gebelik testlerimi ekliyorum. toplamda 4 test yaptim ve hepsi pozitif cikti. maalesef buralarda en erken kan testi ve doktor randevusunu pazartesi gunune alabildim. icim icimi yiyor.gecen ay reglim ayin 8inde olmustu,28 gunde degil 30-32 gunde bir regl oluyorum. Yani testleri yaptigimda cok gecikmis degildi. Pozitif testte yanlis oraninin dusuk oldugunu ama regl oncesi bazi hormonlarla gebelik hormonlarinin karistirilabilecegini okudum. Testleri gecen persembe-cuma yaptim ve haftaya pazartesiye kadar beklemek gercekten buyuk heyecan ve burda yanimda paylasabilecegim kimse yok Fikirlerinizi yazarsaniz cok sevinirim!

tabikii öleeeee doğruu sölüyosunnn bol bol calısmka gerekıyoo :))

orası öyle tabi çalışmak lazımda:) biikimizde çalışıyoruz akşama kadar yoruluyoruz zaten hergün duş almak zoruma gidiyor ya saçlarımında maşallahı var belimde yani:) onları kurutmak ölüm zaten:)

Canim gebelik testlerinin yanlis olma ihtimali nerdeyse sifir. Hic bir sekilde gebelik hormonunun regliden once idrarina karismasida soz konusu olamaz..
Sen hamilesin canim tebrik ederim sadece kendine cok dikkat et. Saglikli bir sekilde yavrunu kucagina alirsin insallah.

kızlar benim reglim tam gününde oldu. ama reglim normalde 7 günden erken bitmezken. 5. günümdeyim reglim bitti. İlk 2 günü pıhtı olmadan koyu kırmızı bir kan aktı, 3. gün iyice azaldı, 4-5. gün bikaç damla. Normalde akan kanın yarısı aktı ve pıhtısız. Bu durum beni biraz şüphelendirdi. Ve ayrıca kasık bölgemde 2 gündür sürekl bi sızlama var beni deli ediyo. üstüne görme yaşayan arkadaşlar var mı, adetinden hemen sonra böyle kasık ağrısı yaşayan?
bir de kızlar eğildiğimde veya yukarı uzandığımda kasığım daha çok ağrıyor, kasılıyor, karıncalanıyor. yalnız dün yani reglimin 4. günü idrar testi yaptım negatifti. üstüne görme durumu varsa idrarda çıkmayabilir mi? baya bi soru sordum umarım bilen deneyimli biri çıkar...tşkler..

dediğin yerde benim ağrım oluyodu sürekli bu da galiba en geç 3. haftada başlamıştı sanırım oyle bişeyde var gibiydi tam olarak elleyemiyodum acıyodu

Kızlar bende yenı bırsey duydum kuzenım demıştı vajınanın ucunda bı şiştik vardı dıye kontrol etsenız ya bı sızde varmı öyle bı şiştik gribi bırsey:26:

ben size çok kolay bi yöntem soyleyim parmağınızla rahmin kıvamına bakın çok yumuşaksa hamiş oluyosunuz eğer sertleşmişse regl olcaksınız enkısa zamanda buda bata 1 gün kala anlaşılıyo bşluk varsa parmağa bişey deymiyorsa tamamdır

tebrikler hamişsin

hayırlı olsun canım

canım benimde bir ay öle olmuştu ya üstüne görüyorum yada düşük dedim doktora gittim hiç bişi çıkmadı tamamen stres kaynaklı demişti doktor

canım benimde bir ay öle olmuştu ya üstüne görüyorum yada düşük dedim doktora gittim hiç bişi çıkmadı tamamen stres kaynaklı demişti doktor

olabilir canım ya, zaten ben de hiç emin değilim, kasığım çok ağrıyor, sağ rahmim de ağrıyor zmaan zaman, bir de vajinal ağrı var zaman zaman, geceleri çoğalıyor. of ki ne off... üşütmüş de olabilirim, kendime dikkat etmeye çalışıyorum halbuki..

biz de evleneli 4 ay oldu. En baştan beri içimizde feci bir çocuk isteği var :) ama biraz daha duralım diye diye 4 ayı bulduk. Geçen ay korunmayı bıraktık. Sanırım ben fazla kafaya taktım psikolojik olarak. Bütün hamilelik belirtilerini yaşamaya başladım :) ama geçen ay fos çıktı tabi bu ayda diyorum kızım düşünme olacak hayırlısıyla ama yine de başladı benim yalancı mide bulantılarım. Adetime 1 hafta var daha. Bildiğim kadarıyla idrar testi yapsam çıkmaz. Yapmakda istemiyorum zaten. Ama inşallah bu seferkiler sahte belirti değildir geçen aykiler gibi. İnsanın hergün sabah midesimi bulanırdı ya ama psikolojim bozukmuş :))

dediğin yerde benim ağrım oluyodu sürekli bu da galiba en geç 3. haftada başlamıştı sanırım oyle bişeyde var gibiydi tam olarak elleyemiyodum acıyodu

siz bana bakmayin gerci benom goguslerde hicbo degisiklik yok hala ayni duruyolar insallah da buyumeden kalirlar oyle :-D ama sutlu olir inss:-D:-D

Son düzenleme:

hala düşündükçe gülüyorum geçen ay öyle heveslnmişim ki göğüsler davul gibi şişti, göğüs ucum koyulaştı, baya bi kendimi kandırmıştım, bu psikolojik gebelik yaşama olayı dikkat etmezsek bizi esir alabilir, en iyisi rahatlamak, tabi olabilirsek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…