"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

insan isteyince öyle oluyo ilk aylar düşünmemeye çalış biraz zor oluyo ama yapabilirsinallah gönlüne göre versin inşallah rabbim kucağınızı doldurur tüm isteyen hanımlarla hamiş hamiş gelirsiniz inş topiğe

AMİİİNNNN İNŞALLAH :) Arkadaşlarım önce bir doktora gitseydin dediler ama bende şu ana kadar ne bekarken ne evlendikten sonra adet düzensizliği filan olmadı. Önce kendi kendimize halletmeye çalışıaşım olmazsa bir kaç ay sonra gideyim diyorum doktora.

Merhaba arkadaşlar bende 4,5 aylık evliyim ve bunun 4 ayı vajinismusla geçti çok şükür atlattım ve bebek düşünmeye başladık beelki erken diyeceksiniz ama vajinismus bana çok şey öğretti istediğimiz her şey anında olmuyor zorluklar çıkabiliyor o yüzden ertelememeye karar verdik inş bu ay geçti artık aralık ayında denemek istiyorum fakat çok bi bilgim yok adetlerim 28 günde bir oluyor 14.günü ve sonrasında 2 gün ve öncesinde 2 günmü mü ilişkiye girmeliyim yardımcı olursanız sevinirim allah dileyen herkese versin inşallahhhhh

sizin ki benimkinden fenaymış :) bende sadece mide bulantısı olmuştu. Birde aşeriyorum diye eşimden ne istersem aldırabiliyordum :)) yazık ya yalancısında böyle yaparsam adama gerçeğinde kimbilir neler çektiririm :))

çook ıyı yapıyorsun biz iki sene korunduk ki korunmasak da olmayacakmış sonra ıstediğimizde olmadı olmuyor:))iki seneye yakındır istiyoruz inşllh demekten başka birşey gelmiyor elimizde(

yumurtlamamdan 16 gün geçti test yapmaya korkuyorum şimdi:SS

inşallahhh hamişsindir canım moral bozukluğu yapma bu sitede neler okudum ben şimdi hepsinin bebişleri var tez zamanda gelir bebeğin inşallah peki ilişki için uygun tarihlerde doğrumu biliyorum canım 28 günde bir adet görüyorum 12-14-16-18.günlerdemi ilişkiye girmek gerekiyor

Bizde şansımız kasım olsun diye çok hevselndik ama malesef benim dr kontrolümde rahimde kocaman bir kite tespiti yapıldı 1 kg ağırlığında 16 cm 14cm boyutlarında çok korkutucu bir 15 gün geçirdik rahim ve yumurtalıklarımla vedalaşmak zorunda kalabileceğim bir amelyat geçirdim çok şükür kitle iyi huylu bir myom çıktı şimdi iyileşmeye çalışıyorum artık bizim için sanırım şans şubat mart gibi olacak allahtan hayırlısını istemek gerekiyor her zaman. Bu sebepten dolayı mutlaka bebek isteyen herkez bir sorunum varmı diye dr kontrolünden geçmeli ne çıkacağı hiç belli olmuyor kendimden pay biçiyorum 27 yaşında kadın hastalıklarından ameliyat geçirmek en son düşüneceğim şeydi sanırım herkese bol şans....

Benimde hiçbir sıkıntım yoktu regl tarihimi bırak saatim sapmazdı ama kocaman bir ameliyat geçirmek zorunda kaldım bu hiç belli olmayabiliyor mutlaka dr gitmelisin bence seni korkutmak için değil söylediklerim ama neden vakit kaybedesinki

canım çok geçmiş olsun gerekiyosa 1 yıl bekle yani bende kis patladı zararsızdı ama çok minikti fakat ambulansla hastaneye gittim kadın olmak zor sana çok geçmiş olsun

canım çok geçmiş olsun gerekiyosa 1 yıl bekle yani bende kis patladı zararsızdı ama çok minikti fakat ambulansla hastaneye gittim kadın olmak zor sana çok geçmiş olsun

çok teşekkür ederim evet bütün sıkıntılar kadınların başında oluyor malesef çok şükür rahimin içinde büyüyen bir kitle değilmiş onun için tekrarlama rsikine karşın en kısa zamanda çalışmalara başlayalım diyor doktorum tekrar aynı korkuyu yaşamaktansa deneleyelim diyoruz allahım kimselere vermesin çok sıkıntılı şeyler sanada çık geçmiş olsun...

canım benim 28 günde bir olan için 14. gün çatlama günü tabi artı eksi iki gün çok önemliymiş doktorum öyle dedi ama keşke doktor kontrolunde yumurta gelişimine devam etsen daha iyi olmaz mı

Eğer bu ayda olmazsa kesin düşünüyorum zaten. Yaş oldu 30 geç kalmamam lazım artık

Allah yardımcın (yardımcımız) olsun. Biz artık abarttık yumurtlama filan dinlemiyoruz ,hergün :S :) eşimi damızlık olarak görücem yakında .)

İnşallah bu ay alırsınız müjdeli haberi :)

vajinusmus hic kolay bir rahatsizlik degil tebrik ederim atlatmissin.. bence de hemen dusun.. valla biz de 2yilimiz dolsun ondan sonra dusunuruz diyoduk yav bakiyorum benim yasimdaki kadinlarin en az 2cocugu var... artik zamani geldi dedik bosver 2 yili felan :-D

Allah yardımcın (yardımcımız) olsun. Biz artık abarttık yumurtlama filan dinlemiyoruz ,hergün :S :) eşimi damızlık olarak görücem yakında .)
sanırım herkes aynı üff gülme geliyo çoğu zaman zaten:)
İnşallah bu ay alırsınız müjdeli haberi :)

inşallh canım herkes alır ümit yok bende çok ama diğer aylara inşllh

planlı gebelik için de gitmek gerekiyor aslında hem doktorla konuşursun soru işaretin kalmaz bazı testler yapıyorlar genetik hastalıkları sorarark ve birde folik asite başlıyorsun gerçi ona doktor vermeden de başlayabilirsin:) hoşgeldin aramıza umarım bizler kadar beklemezsin canım

Merhaba arkadaslar nasilsiniz iyimisiniz ? :) Bata 6 gun kala icimde hic bir heycan yada bir merak yok nedense

Teşekkür ederim :) inşallah beklemem. İnşallah tüm bekleyenlerin ki bir an önce olumlu olarak sonuçlanır :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…