"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

naz1969

NAZ abla olmk istyr..
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
1.470
3
Canlarrr yeni ay yeni umutlarr ve tertemiz yeni bir sayfa açalım dedik minikkelebeğimin fikriydi nedense banada çok hooş geldi bu fikir :))

Rabbim en kısa zamanda Müjdeli haberler vermeyi burdan nasip etsin...RABBİMM sağlıklı gebelikler nasip etsin...

EKİM-KASIM olarak burdan devam edelimmm.....

.

anne ADAYI

MÜJDELİ GÜNÜ
keeperr

bebekgelsin

23 kasım

sevdee
mucize-ge
umaynurr

poyrazmeltem
evris
cankız50

8 KASIM
8 kasım

15 kasım
7 kasım
21 kasım

eğlenceli
deneyim-paylaş
yandew
meltemtnc
kace
rüyacn

15 kasım
13 kasım
25 kasım
26 kasım
21 kasım
24 kasım

elma kurdu
küçükmücize
mucize ge.
nuysima
denevst

6 kasım
6kasım
8 kasım
10 kasım
3 kasım

jobberfor
izel
Kevok
ilktos
sedbor

11 kasımm
12 kasım
13 kasım
13 kasım
16 kasım

plstgc
asiselcan
8scorpions

11 kasım
19 kasım

naz1969
yxliz
punispinea
alaluna

5 kasım
5 kasım
8kasım
2 kasım

sengelen

minikkelebekk
mrl3673
sonsuz
yağmursis
alishia

7 kasım
7 kasım
10 kasım
11 kasım

mrvb

22 kasım
yrn3
çiğdem25d
sedbor

23 ekim
25 ekim
24 ekim

zeynpe
zeynep0355

5 kasım
19 kasım

desperato20
5 kasım

helena83
10 ekim

brsn61
5 kasım

topraksk
zerbaş

4 kasım
4 kasım

nevalee
özgeserkan

3 kasım
2 kasım

Lipaka
3 kasım

alya-taha
atlanta
Küçükmucize
microsoft
gyaman85

4 kasım
10 kasım
6 kasım
22 kasım
5 kasım

swetee
umut81

30 ekim

1907

vişnesu
tılsım 7888

11 kasım
9 kasım

missyaman
5 kasım

pepeninteyzesi
shummir

2 kasım
1 kasım

nisanbu
nagihan14
alminna
iclal_atay

30 ekim
31 ekim
21 kasım

Sengelenn ilk hamiişimizz...

1907 İKİNCİİ HAMİŞİMİZZ

üçüncü hamişimizz KEEPERRRR....

dördüncü hamişimizz UMAYNURRRR.....

beşinci hamişimizzz SWEETTEEEEE...

Günü değişenler güncellermisiniz...

..YOKSA GÜNLER GEÇTİKÇE SİLMEK ZORUNDA KALACAĞIM...HATTA SİLDİMM .....

HAMİŞLERR RABBİM SAĞ SALİM KUCAĞNZA ALMAYI NASİP ETSİNN

Rabbİm en kısa zamandaaaa müjdeli hbaerlerr vermyi nasip etsiinn Kocaman göbüşlüüü hamişlerr olunn :)) Sağlıklı hamilelikler nasip etsin..
HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN....GEÇ OLSUN GÜÇ OLMASIN

Son düzenleme:
.....................................

Son düzenleme:
hayırlı olsun yeni topiğiniz canım ilk bana yazmak kısmet oldu beni de eklermisiniz canım 10 ekim ama ben bu aydan umutlu değilim büyük ihtimalle kasıma kalıcam
inşallah bu topikte agustos topiği kadar ugurlu ve bol hamişli olur

tşkler cnm senin kendi topiğin var cnmmm orası devam edyr diye düşünyrdm ben :))

TABİİ eklerim...merak etme bu diğernden daha uğurlu olck diye düşünyrm :)))

tşkler cnm senin kendi topiğin var cnmmm orası devam edyr diye düşünyrdm ben :))

TABİİ eklerim...merak etme bu diğernden daha uğurlu olck diye düşünyrm :)))
evet devam ediyo canım ben her topiği geziyorum zaten bu aydan pek ümidim yok o yüzden kasımı görünce hemen atladım
allah herkesin gönlüne göre versin canım allahın izniyle bu topik daha daha ugurlu olur hepimiz seviiniriz tez zamanda

tabii cnmm...bak eklerim ben şimdi sen 10 ekimde hamile odğnu öğrenrsn walla bzim topiğimzin uğuru deriz :)))))))))

tabii cnmm...bak eklerim ben şimdi sen 10 ekimde hamile odğnu öğrenrsn walla bzim topiğimzin uğuru deriz :)))))))))
valla bende şimdi içimden onu düşünüyodum şimdi ben hamile kaldıgımı ögrenirsm ekim ya da kasım da kesin senin topiğinden hatta sen açtıgındandır yani diye düşündün
çünkü agustosta çok hamile çıktı bak ekim topiklerinde çok çok az var
kız senin elin ugurlu

inşallahh şekerim yaa cidden ağusts aynda en fazla hamiş çıkdı :)) elim uğurlumu bilmyrm ama herksle çok yakndn ilglnmeye herkese yetişmeye çalışdm hep ve hep tek tek hatta

adlarnı verenlere namazlarmda dua ettim....şimdi o arkdşlarm nerde onuda blmyrm :))) dualarm sizlerle hep

evet canım biliyorum allah razı olsun herkese yardımcı oldun

ben diğer ekim topiğnde varım ama adım buraya da yazılsın şans getirir inş. sizde harika bir başlangıç yapmışsınız.

Hadi Bismillahirrahmanirrahimy bat 21 EKİM

Heyooooo hayırlı olsun topiğimiz
Ağustos topiğinin uğuru buraya da sıçradı hepimiz şişko göbekli iştahlı ve kusmuklu hamileler olucaz

Sengelencim burda hamile kalanlara naz doğum masraflarının tümünü karşılıyomuş biliyomusun
şaka şaka

alemsin canım ya
bu topik daha ugurlu olıcak nazın uguruna inanıyoruz
kışın başlıcaz hazırlıklara inş.

ben diğer ekim topiğnde varım ama adım buraya da yazılsın şans getirir inş. sizde harika bir başlangıç yapmışsınız.

Hadi Bismillahirrahmanirrahimy bat 21 EKİM

hoş geldinn cnmmm müjdeli haberler vermeyi rabbm burdn nasip etsin..

canımmmmmmmmmm hoşgeldinnnnn ...doğum masraflarıyla bitmyo :)) bebğin okul masraflarnıda ödeyeceğim :))

Benide eklermisiniz, Agustosta bayram areferi hamile oldugumu ogrenmistim ama sonra dusuk yaptim, insallah sansim ekimden olur bu sefer kurban bayramina gelir bebeklerimizde sagliklica tutunurlar insallah :) bat 23 ekim

alemsin canım ya
bu topik daha ugurlu olıcak nazın uguruna inanıyoruz
kışın başlıcaz hazırlıklara inş.
Sen de hepimize yelek mi örücen canikkom
soğuklarda da nası olacak bu iş bilmiyorum ben üstüste giyinip uyuyorum

canımmmmmmmmmm hoşgeldinnnnn ...doğum masraflarıyla bitmyo :)) bebğin okul masraflarnıda ödeyeceğim :))

waaaaww nereye göndersem acaba çocuğu kız olursa leydi okuluna yollarım erkek olursa oksforda verecem
promosyonlu topik burası
şimdi reklam amaçlı üyelikten banlanacaz

Benide eklermisiniz, Agustosta bayram areferi hamile oldugumu ogrenmistim ama sonra dusuk yaptim, insallah sansim ekimden olur bu sefer kurban bayramina gelir bebeklerimizde sagliklica tutunurlar insallah :) bat 23 ekim

canım doktorum hoşgeldin,naz arkadaşın ağzı uğurlu ağustosta hepimizi okudu üfürdü baya hamile çıktık ordan
şimdi inşallah müjdemizi burda vericez

canım doktorum hoşgeldin,naz arkadaşın ağzı uğurlu ağustosta hepimizi okudu üfürdü baya hamile çıktık ordan
şimdi inşallah müjdemizi burda vericez

Hosbulduk tatlim :) insallah bu ayda ugur getirsin bize Naz arkadasimiz bize. Hepimiz icin dua ediyorum kizlar insallah bu ay saglikli bebekler bereketiyle bizlere annislerine gelsinler insallah

Nazcım canım yeni topiğiniz hayırlı olsun Herkesten güzel güzel haberler alıcaz inşallah canım Ben de ağustos topiği hamişi olarak ara ara yoklarım sizi... Ağustos toipiği muhabbetlerimizi çok özlüyorum valla

Kasım topiğimiz tüm bekleyenlerin uğuru olur inşallahh

Minikkelebekcim geldimi kırmızılar ??

bebeiş getirenlere kışlıklar benden dogum masrafları naz dan oooh miss gibi oldu buu topik

Kızlaaaaaaar haberiniz var mı bilmiyorum ama lilyumun oğluşuu oluyoooo
Şimdi ona gelin de lazım

Geldi lilişim geldi kırmızılar bugün çok şükür
05/10/2012 inşallah son adet tarihim olur dua et benim için emiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…