Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

ben incir kürü yaptım prolatinim yükseldi bıraktımm . sogan kürü yaptım 15 gün ama faydasını görmedim folik asit içtim 1 yıl yine fayda etmedi .. şimdi de karanfil , tarçın , zerdeçal çayı yapıp içiyrum yumurtaya iyi geliyormuş ne duysak yapıoz vala :):) br de yerde ilişkiye girmek kolay hamile kalmayı sağlıyormuş bir ebe sölemişti eskiden hep yer yatagında yatarlarmış ya .. bakalım allahtan herşey biz yinede uyguluyoruz inş brinden biri tutar ...

iyimm kendi adıma sen cnm ?

oh ohh mayıss topiğindeki hatunlar burda toplanmışş valaa maşaşlah kzıalr işn bu ay yüzümüz güler:)

melek aminn......................

sağol canımm moraller süperrr herzamanki gibiii rabbim huzur versin cümlemizeee

Amiiiiinnnnnnnnnnn. Maşallah süperiz kızlar. Ben bu aralar fazla giremiyorum nete. ancak ilerleyen saatlerde takip ediyorum bayağ yoğunum iş yerimde. Şuandada pc kucağımda yatmadan biraz bakınayım dedim yapacak başka birşey de yok,malum ofline
ee benden başka kimsecik ler yok bende yatim bari. öpüyorum hepiniziiiii

günaydınnnnnn canlarım çalışmalara devam demii bende yeni başlıcam bol bereketli bir ay olsun inş.........

günaydınnnnnn canlarım çalışmalara devam demii bende yeni başlıcam bol bereketli bir ay olsun inş.........

sanada günaydın canım benimmm çalışmalar sürüyor hadi bakalım hayırlısı olsun canımmm bereketli olsun

bu aradaaa bugün 3 ayların ilk günü mübarek 3 aylarımız hayırlı olsun ve vesile olsun şimdidennn öpüyorummm banada dualarınıza yer açın arkadaş şimdiden teşekkür ederimmmmm

melek2828.......................BAT- 10 Haziran ******rhm filmi çekilmiş****
melisdeniz...........................BAT-15 Haziran
pembekelebek.....................bat-18 Haziran
ebah234...........................BAT-4 Hazirannn
plebisit82..............................bat-15 Haziran
nagihan_14...........................bat- 15 Haziran***incir ve havuç kürü ve ov.olş.*****
nesecim..............................bat-7 Haziran
uykucupisi.............................bat- 11 Haziran
yakamoz2012...........................bat- 8 Haziran
oz-me....................................bat-yok
jade86....................................bat- 26 Mayıs (yazmaz olurmuyum )
ssevde.....................................bat-8 haziran
yoncamel...............................bat-11 haziran
ruzgar................................bat-15 haziran
lady-eliph...............................bat-belirtmemiş
hll5277..................................bat-8 haziran
ozme.....................................bat-9 haziran****karanfil tarçın zerdeçal kürü******
mavihayal.............................bat-16 haziran************ada çayı kürü******
asmin44.................................bat-17 haziran
yazeell....................................bat-16 haziran
dolly....................................bat-29 haziran
sel....................................bat-13 haziran********folikasit,bal ve tarçın kürü******
dcl-xcl.................................bat-14 haziran

biraz geç oldu ama kusura bakmayın kızlar nete giremedim

:) gelsin umutları hazirana kalanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ya allah bismilaahhh ilk listemizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

rabbim gönlümüzdekinde ve kalbimizden geçenlerden razı gelsinnnnnn aminn

Son düzenleme:

canım benim evet bu güzel günlerde umarım rabbim gönül muradımızı verir tabiki dua ediyorumm senin için diger arkadaşlarım için sizlerde beni unutmazsanız dualarınızda çok sevinirimm

canım benim evet bu güzel günlerde umarım rabbim gönül muradımızı verir tabiki dua ediyorumm senin için diger arkadaşlarım için sizlerde beni unutmazsanız dualarınızda çok sevinirimm

amin canım versinnn muradlarımızıı tez vakittt hep duacınızımmm merak etmeyinn çünkü kimin duası kabul olur bilinmez herkez dua edip bizleride katsınlarrrrrr

HAYIRLI EVLÂD İÇİN…

Muhakkak ki Allah’ın takdiri yerine gelecektir!

Öyle ise bize hayırlı nesil talep etmek düşüyor. Bakın o da bize nasıl öğretiliyor:

“Rabbena heblena min ezvacina ve zürriyâtina kurrete a’yunin vec’alna lilmuttakıyne imama.”

“Rabbimiz bizlere, gözlerimizi nurlandıracak, korunmak isteyenlere yol gösterecek evlâdlar bağışla eşlerimizden.”

Evlâd isteyen ana-babalara Cenâb-ı Hakk’ın öğrettiği bir duâ bu. Hayırlı evlâdı olsun isteyenler, şayed bu duâya namazlarından sonra devam ederken çocukları olursa, umulur sâlih bir nesil sahibi olurlar.

ıncır havuc kuru, bal tarcın zerdecal, esım de kecı boynuzu proxeed ınsallah sebep olurda bebısımız kavusuruz

Günaydın canlar. ne güzel dualarla dileklerle başlamışsınız güne. Amin diyorum ve rabbim bu mubarek günlerde dualarımızı kabul eylesin inşallah.
Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin cümlemize.
Görüşmek üzere fıstıklar.Güzel sağlıklı ve bereketli bir gün geçirmenizi dilerim. Hepinizi kocamaaann öpüyorum.

Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eyle
hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eyle... ( Amin )

Son düzenleme:
Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eyle
hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eyle... ( Amin )

aminnnn canımmm valla öyle mutlu oluyorumki böyle karşılıklı dualar oluncaa

ey kurban oldugum allah peygamber efendimiz.a.s.v. araya koyarak senden istiyoruz yarabbi onun hürmetine duamızı kabul eyle muradımız gerçekleştir allahımm hayırlı sağlıklı sıhhatli aklı fikri yerinde eli ayağı düzgün evlatlar nasip eyle burda dua isteyen tüm kardeşlerime ve içindede bana

rabbim bu mübarek günlerin başlangıcında muhammed ümmetinin sıkıntılarını gider muratlarını ver yarabbimmm (AMİN)

Amin canımmmmmm. Ne kadar içten bir duaydı ve yakarıştı tüylerim diken diken oldu çok duygulandım. Rabbim kabul eylesin inşallah. (AMİN)

valla bn şu anda adetimin 3. Günündeyim günde 2 defa adaçayı içiyom yumurtlamayı saglıyomuş hayırlısı

çok sağol bebeğimm benim
kızlar benim adetimm 24 mart 21 nisan ve 16 mayısta oldu bu normalmi annemle konuştum bu iyi bişe yumurta kendine yer açıyo orda dedi bilen varmı

Hacet namazinin persembeyi cumaya baglayan gecelerde veya kandil gecelerinde kilinmasi asildir. Ama bütün gecelerde kilinabilir. Önce boy abdesti alinir. Sonra hacet namazina niyet edilir.
Namazda asagidaki âyetler okunur:

1. Rekâtta: Subhaneke + Fatiha + 3 Âyetel Kürsî
2. Rekâtta: Fatiha + Ihlâs + Felâk + Nas.
Rekâtin sonunda : Ettehiyyâtü
3. Rekâtta: Fatiha + Ihlâs + Felâk + Nas.
4. Rekâtta: Fatiha + Ihlâs + Felâk + Nas.

Oturuş: Et Tehiyyatü + Allahümme Salli + Allahümme Barik + Rabbena

Namaz tamamlandiktan sonra Allah'tan hacet neyse o istenir. Allah'tan mürsid istemek için bu namaz kilindiysa mürsid istenir.

Bu namazdan sonra hiç konusmadan yatmak gerekir. Yatarken kibleyi saga alacak sekilde yatak kurulur. Vücudun ön cephesi kibleye çevrilerek yanüstü yatilir, 3 Âyetel Kürsî okunur ve Allah'tan mürsid istenir. Eger kisinin haceti mürsid degil de baska bir hedefe ulasmaksa (zahirî veya batinî bir hedef olabilir) o hedefe ulasmak istenir. Sessiz zikir (hafî zikir) bu istekten sonra baslar. Yanüstü yatildigi için sag kulak yastiga gelecektir. Bas biraz saga, sola oynatilarak kulakta kalbin atislarinin, basinç sebebiyle rahatça duyulacagi pozisyona gelinir. Ve kalbin her çift atisinda "Allah, Allah" diyerek kisi Allah'i zikr-i hafî ile (yani sessiz olarak) içinden zikredecektir.
Eger ilk namazdan sonra yatildiginda birsey görülmez ise tekrar tekrar, her persembeyi cumaya baglayan gece namaza devam edilmelidir. Her gece de kilinabilir.

arkadaşlar ben inş. yapıcam perşembe gecesi kandil yapmak isteyen arkadaşlar olursa diye paylaştım sevgiler....

çok sağol bebeğimm benim
kızlar benim adetimm 24 mart 21 nisan ve 16 mayısta oldu bu normalmi annemle konuştum bu iyi bişe yumurta kendine yer açıyo orda dedi bilen varmı

benim de geçen ay erken geldi bende sebebini merak ediyorum,halbuki bahar aylarında herkesin genelde gecikir bende hiç gecikme erken gelme olmazdı ama geçen ay erken geldi

ilk sanırım benim ama ben nedense bu ay pek bir umutsuzum neden acaba???halbuki daha çok olmadı 2. ay ama bu ay öyle bir umursamazım günleri bilmeme rağmen o günlere dikkatte etmedim çok ilginç neden böyle oldum sizce kızlar benim gibi olanınız varmı :44:

Belkide en güzeli en doğrusu budur canım malum ne kadar stres yaparsak o kadar uzak düşüyor. Tövbe haşa isyan eder gibi davranıyoruz. Yüce Rabbim ol derse olur ancak ama biz üzülünce unutuyoruz bunu. kendi adıma ben öyle oluyorum sonra kendimden utanıyorum.. Umarım bebeğin tutunmuştur annesine , umutsuz olma canım....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…