Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

nagihancımm yeni gördüm sende hamilesin rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inş.

ve diger tüm hamile arkadaşalar hayırlı ve sağlıklı evlatlarınız olsun inş.

ve benim gibi hamile olamayanlar rabbim inş. bizlerede nasip eder

Herkese günaydın ben yokken neler neler olmuş buralarda allah herkese sağlıklı hamilelikler ve sonrasındada sağlıklı uzun ömürlü bebişler versinn

nagihan çoook sevindiiim hayırlı olur işşallah

<ASKINASEVDALI> slm canim hg nerelerdesin tatile ciktinizmi nasil gidiyor hayatt inss arkadasim inss sende bende bu aya guzel haberler veririz inss bende biraz uzak kalmak istedim ama yine burdayim bi bakayim dedim kizlar ne alemde
NAGIHAN canim nasilsin sen nasil gidiyor hamislik, kiz ben temmuz ayina isinamadim siz burdasiniz orda kimsecikler yok gibi sen burayada liste koy bacim temmuz ayinin listesini benide ekle BAT 11 TEMMUZ ,bende bu ay ilk defa ovulasyon kiti deniyorum hahaa bakalim hayirlisi olsun bu gune kadar ben dusunuyordum simdide esime bi haller oldu gidip gelip hamilemisin diyor karnimi oksuyor =))) temmuz ayinin 11 i hem regl tarihim hemde ben 2 ayligina turkiyeme gidiyorumm allahim inanilmaz heycan yasiyorum,=))) her taraftan baskilar var ustumde hem benim annem hem kayinvalidem yeni torun istiyolar calismalari sklastirdik rabbimden dilegim butun isteyen herkese saglikli sihhatli hayirli omurlu evlatlar versin bir kizim var rabbim ikinciyi oglan nasip etsin erkek kardesinde kiz kardesinde yeri cok farkli inss rabbim dilegimi geri cevirmez aminn deyin kizlarr =)))

AMİNNNNNNNNNN.....tatlım iyi çalışmalar :)) benim çalışmalar bitti:)) tatilde bitti hoşdu survivorla beraberdim :)) bu ay çalışma az oldu ama stressizdi yani bu ay deli gibi hamişmiyim kalcmmı diye düşnmedm halada düşünmyrm rabbim nnasip edckse hayırlısıyla yazmşdır o günü o bilyrdur sabırla beklyrm hayırlısı olsun...

sen yeni rumuz almışsın cnmm..

canim inss hayirli haberler verirsin =))) dusunme tatlim kafan rahat olsun ben bu ay cok rahatim evet diger uyeligimin iptalini istedim bagzi nedenlerden dolayi... ya iste bende bu ay ovulasyon testi kullanayim dedim en azindan ne zaman oldugunu bilirde raha hareket ederim diye 4 defa yaptim 4 defasindada hep pozitif bakalim bir gun molayla hep degerlendirdik artik olmazsada rabbim yollamamis derim yani =))) cikti oyle ucuz biseyde deildi yani normaldi fiyati bir tane kaldi onuda bugun yapacam internette baktim benim ovulasyon gunum normalde,,bugun olmasi lagzim ama ben pozitif cizgiyi bu ayin 24 unde yakaladim nete gore bugun olmasi lagzim,,nagisim sen bak sen anlarsin bu durumlardan....

birinci poztif 23 haziranda cikti...
ikinci pozitif 24 haziranda cikti...
ucuncu pozitif 25 haziranda cikti...
silik pozitif 26 haziran yani dun aksam.... NAGISIM>>>dun ilk defa atesimi olcmek istedim,,tam 37 cikti ovulasyon olsa pozitifleri erken gormus olmam normalmi??
ve bugun sabah atesimi olctum 36 derece cikti yani anladimki iki gun arasinda bu atesim degismis benim ovulasyon dun olmus sizcede oylemi kizlar????

garanti olsun diye bugunde calisacagim =)))

slmmm benıde hamıle dıye eklermısınız

slmmm benıde hamıle dıye eklermısınız
hayili olsun canim yeni ogrendin galiba hamisligini allahim saglicakla kucagina almayi nasip etsin inss darisi butun isteyen herkese olsun =)))

NAGISIMMM Nerdesin kizz tatli hamiss bebisimiz nasil ona iyi bak annesiii yerim onun minicik ellerini bennn =)))
PAMPISIM sen nerdesin kuzum dondunmu turkiyeden donmedinmi hala hamilemisin degilmisin merak ettim seni yazmadin hiccc..... =(((

melek2828.......................bat- 10 haziran ******rhm filmi çekilmiş****bir dahaki ay inşallahh***
melisdeniz...........................bat-15 haziran **BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
pembekelebek.....................bat-18 haziran
ebah234...........................bat-4 hazirannn **BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
plebisit82..............................bat-15 haziran

nagihan_14...........................bat- 15 haziran**** maşallah****

nesecim..............................bat 29 haziran
uykucupisi.............................bat- 11 haziran**BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
yakamoz2012...........................bat- 8 haziran
oz-me....................................bat-yok
jade86....................................bat- 19 haziran
ssevde.....................................bat-8 haziran**BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**

yoncamel...............................bat-11 haziran**** maşallah****

ruzgar................................bat-15 haziran**** maşallah****

lady-eliph...............................bat-1 haziran**** maşallah****

Hll5277..................................bat-8 haziran**** maşallah****

ozme.....................................bat-9 haziran****karanfil tarçın zerdeçal kürü******

mavihayal.............................bat-16 haziran**BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
asmin44.................................bat-17 haziran
yazeell....................................bat-16 haziran
dolly....................................bat-29 haziran
sel....................................bat-13 haziran********folikasit,bal ve tarçın kürü******
dcl-xcl.................................bat-14 haziran**** maşallah****
sedser...................................bat-6 haziran**** maşallah****
perilous................................bat-19 haziran
dentur.....................................bat-6 haziran*******birdahaki ay inşallah****
karamano.........................bat-belitmemiş
mavera49............................bat-23 mayıs (umarım güzel sonuç alırsın)

şifacı...............................bat-31 haziran**** maşallah****

Ebebebruli.............................bat-14 haziran ***havuç ve incir kürü***

rüzgar.................................bat-17 haziran**** maşallah****
dilsudonder.................................bat-1 haziran
zencefiil.............................bat-4 haziran
tgbesr....................................bat-haziran
burcu31..................................bat haziran,

mutluluksensin...........................bat- haziran **** maşallah****

hamide20..............................bat-9 haziran
canansb.................................bat-haziran
elifzeynel..............................bat-haziran
beren2012................................bat-haziran
ferh........................................bat-haziran

filower...................................bat-24 haziran**** maşallah****

neda.....................................bat-22 haziran
filiz86................................bat- 8 haziran
zeynepilke................................bat-12 haziran
ftmkrks............................bat-21 haziran
istanbul3474...........................bat-2 haziran ***bir dahaki aya inşallah** temmuz topiği gel
naz1969.................................bat- 2haziran
deryata................................bat- haziran
skyline.............................bat-18 haziran
busrakoç.............................bat - 17 haziran
gulisare................................bat- haziran

ssstarrr.................................bat- haziran**** maşallah****

CRESENT33........................bat-haziran **BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
owner.............................bat 16 haziran **bekemede**
tekdilekim.........................bat - 19 haziran **beklemede**
inci61inci.............................bat- haziran
mavimakas.............................bat- 28 hazirannn

gsngms..............................bat- haziran **** maşallah****

dolu sayfalarımız olur inşallahhhhhhhhhhhhhhhh

:) gelsin umutları hazirana kalanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ya allah bismilaahhh ilk listemizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

rabbim gönlümüzdekinde ve kalbimizden geçenlerden razı gelsinnnnnn aminn

canım buralardayımmm bakmazmıyımmmm tatlım ona iyiiii :) teyzesiiiiiiiii sen nasılsınnnn

cnm ben geçen ay ovuulasyn kullnmşdm bi işe yaraamdı hep yanlş çıkdı hatta geblk testleri yanşl çıkmşdı...iyi çalşmalar tatlm bizm çlşmlr btti 2 temmzu bklyrm ama çok sıkı çalşmm olmdı hayrlısı hiç bir belrtm yokda :))

dilerim hamişsindirr bebem müjdeli haberlrni bklyrm...

valla canim bende ilk defa denedim ovulasyon testini umarim dogru sonuc vermistir ama akintim hep vardi bugun yine var dunde ovulasyon testinde koyu iki cift cizgiyi yine gordum yine calistik bugun ara verdim testimde bitti zaten =)) yagrin yine calisiriz bakalim olur inss hayirlisiyla bu ay ilk defa cok calistik adam guluyo halime ben git ggidakk dedikcee hahahaa ayyy ne hallere girdik yahuuu hayirlisi olsun diyorum benim bata 10 gun vardaha tesdufki ogunde ben turkiyeye yolcuyumm olsa bile esime turkiyeden verecem artik haberi =))

yumurtlamaq günlermi hiçbir türlü ya tutturamyrm bişeyler olmuyo anlamyrm belkidde ya afedersn tatlım beyaz akıntımı bahsttğin akıntı ayda iki kez oluyo galba bnde şimdi çok var hatta habire abdest yenilyrm o nedenle namaz kılarkn ...ama adetmede 3 gn var..şuan yumurtlama ihtmlm var mıki? :)

akinti beyaz sari ve berrak seklinde olurmus ama onemli olan uzamasiymis =))) valla ben hepsinde baktim hepside uzuyordu iki parmak arasinda boyle jole gibi oluyor yani ne biliyim sen uzamasina bak uzuyorsa tmm dir bildigim umarim oyledim benimki beyazdi hic berrak olmadi ama uzuyordu hepside =))) isin garibi bu ayda benim goguslerim hic agrimiyor herzaman agrirdii hayirlisi bakalim...sen calis yinede kac gunde bir adet oluyorsun sen??

canıım nagişimm ancak farkedebildim bn de nerelerde bu kız diyoduum çooook sevindim hayırlı olsun inşallahhhh.Darıısı bize inşallah bize de dua et bırakma da bizi ayrıca ayyyy hala şoktayıııım

canim ben msj atamiyorum msn adresini versene ordanda konusmak isterim seninle sende istersen tabiki =))

canim ben msj atamiyorum msn adresini versene ordanda konusmak isterim seninle sende istersen tabiki =))

cnm msj attım eklersn beni....öncedn 30 gnde br adet oluyrdm şimdi ise 33-34 gün oldu en son ay...bu akıntı koyu beyaz şimdi var..adet olcm ama ben 3 gün var...ya bilmyrm işdee ..

kizlarrrrr nerdesiniz kimsecikler kalmadimi haziran ayini bekleyenlerrr nagisim nerdesin kuzum yaaaaaa hic gelmiyorsunnn nasilsin bebis nasil arada ugra olmaz boyle tatlimmm =)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…