Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

melek2828.......................bat- 10 haziran ******rhm filmi çekilmiş****bir dahaki ay inşallahh***
melisdeniz...........................bat-15 haziran **BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
pembekelebek.....................bat-18 haziran
ebah234...........................bat-4 hazirannn **BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
plebisit82..............................bat-15 haziran

nagihan_14...........................bat- 15 haziran***incir ve havuç kürü ve ov.olş.****:KK49::KK49: maşallah :KK49::KK49:****

nesecim..............................bat 29 haziran
uykucupisi.............................bat- 11 haziran**BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
yakamoz2012...........................bat- 8 haziran
oz-me....................................bat-yok
jade86....................................bat- 19 haziran
ssevde.....................................bat-8 haziran**BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**

yoncamel...............................bat-11 haziran****:KK49::KK49: maşallah :KK49::KK49:****

ruzgar................................bat-15 haziran

lady-eliph...............................bat-1 haziran****:KK49::KK49: maşallah :KK49::KK49:****

Hll5277..................................bat-8 haziran****:KK49::KK49: maşallah :KK49::KK49:****

ozme.....................................bat-9 haziran****karanfil tarçın zerdeçal kürü******

mavihayal.............................bat-16 haziran**BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
asmin44.................................bat-17 haziran
yazeell....................................bat-16 haziran
dolly....................................bat-29 haziran
sel....................................bat-13 haziran********folikasit,bal ve tarçın kürü******
dcl-xcl.................................bat-14 haziran
sedser...................................bat-6 haziran****:KK49::KK49: maşallah :KK49::KK49:****
perilous................................bat-19 haziran
dentur.....................................bat-6 haziran*******birdahaki ay inşallah****
karamano.........................bat-belitmemiş
mavera49............................bat-23 mayıs (umarım güzel sonuç alırsın)

şifacı...............................bat-31 haziran****:KK49::KK49: maşallah :KK49::KK49:****

Ebebebruli.............................bat-14 haziran ***havuç ve incir kürü***
rüzgar.................................bat-17 haziran
dilsudonder.................................bat-1 haziran
zencefiil.............................bat-4 haziran
tgbesr....................................bat-haziran
burcu31..................................bat haziran,
hamide20..............................bat-9 haziran
canansb.................................bat-haziran
elifzeynel..............................bat-haziran
beren2012................................bat-haziran
ferh........................................bat-haziran
filower...................................bat-24 haziran*****bir dahaki ay inşallahh****
neda.....................................bat-22 haziran
filiz86................................bat- 8 haziran
zeynepilke................................bat-12 haziran
ftmkrks............................bat-21 haziran
istanbul3474...........................bat-2 haziran ***bir dahaki aya inşallah** temmuz topiği gel
naz1969.................................bat- 2haziran
deryata................................bat- haziran
skyline.............................bat-18 haziran
busrakoç.............................bat - 17 haziran
gulisare................................bat- haziran

ssstarrr.................................bat- haziran****:KK49::KK49: maşallah :KK49::KK49:****

CRESENT33........................bat-haziran **BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
owner.............................bat 16 haziran **bekemede**
tekdilekim.........................bat - 19 haziran **beklemede**
inci61inci.............................bat- haziran
mavimakas.............................bat- 28 hazirannn

dolu sayfalarımız olur inşallahhhhhhhhhhhhhhhh

:) gelsin umutları hazirana kalanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ya allah bismilaahhh ilk listemizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

rabbim gönlümüzdekinde ve kalbimizden geçenlerden razı gelsinnnnnn aminn

doktor kontrolüne gittinmi nagihancım??nasıl gidiyor hamilelik nasıl bir duygu???

güzel bir duygu ama sanki hamiş değilim pek anlayamıyorum önümüzdeki pazartesi gidicem allahın izniyle inşallahh o zamana kadar bişi diyemiyorum hafif mide bulantısı karın şiş midem şiş beni çok rahatsız ediyor ama katlanmaya razıyımm tabikideee :)

listede ismimi gördüm güncelleyin bari beni :) Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

canım tebrik ederim allah analı babalı büyütsün inşallahhh çok sevindimmmm yuppiiiiiiii :KK8: :KK8: :KK8: bir hamişşş dahaaa

slm nagisim ben ASKINASEVDALI uyelik iptalim oldu yeni actim kendimi tanitayim dedim =)))) temmuz ayinin listesini hazirla kuzum bizide yazz bat 11 temmuz gelmesin kirmizilar dileklerimle yeni hamislerimiz varmis hepsini ayri ayri tebrik ediyorum rabbim saglicakla kucaklarina almalarini nasip etsin canimmmm.....

tmm canım benim niye iptal oldu yaaawwww

Arkadaşlar merhaba, ben de haziran da deneyenlerdenim, sat 21 mayıstı. bat 21 haziran ama hala adet olmadım. sabah test yaptım negatif çıktı, 2 gündür acayip midem bulanıyor ve midem ağrıyor, tabi bunu hamileliğe bağlamıyorum adet sancım aşırı olurdu yaklaştığında ama sancım da yok sadece göğüslerim şişti ve acayip acıyor... bir de ovulasyon tarihim 2 haziranla 8 haziran arasıydı biz 9 haziranda denedik, tutar mı bilmiyorum ama heyecanlıyım baya..hayırlısı inşaallah..Anne adaylarına çokkk güzel bir hamilelik diliyorum...

merhaba kızlar yeni hamişlerimiz var tebrik ederim hepinizi Allah hayırlı, ömürlü evlatlar nasip etsin.
nagişim tamam canım hemen gidip temmuz listene bakıyorum adımı görmek için sabırsızlanıyorum :KK1:

hamileyiiiimm.... :))) Allah tüm isteyenlere versin inşalllaaaahhhhhhh :))

ben hamilelik takvimini ekleyemedim imza alanına yardım eder mısınızz :KK49:

kızlar bunu okuyanlar bana cevap yazabilirler mi adetime 1 hafta var ama kasıklarım dünden beri çok ağrıyor bıçak batıp çıkıyor sanki onun haricindede dün başım döndü ayaktayken tam düşüyorken eşim tuttu beni. bu kadar erken belirti olabilir mi? bence olmaz gibi ama hayırlısı artık ..:26:

kızlar bunu okuyanlar bana cevap yazabilirler mi adetime 1 hafta var ama kasıklarım dünden beri çok ağrıyor bıçak batıp çıkıyor sanki onun haricindede dün başım döndü ayaktayken tam düşüyorken eşim tuttu beni. bu kadar erken belirti olabilir mi? bence olmaz gibi ama hayırlısı artık ..:26:

hayirlisi olsun canim simdi olabilir desem takilirsin yok desem uzulursun en iyisi hic bisey demeyim =)) bir hafta sonra haber verirsin artik nedeni neymis inss rabbim gonlumuze gore verir rabbim inss aminnnn

aaaaa tebrikler canimm gozun aydin olsun yaaaaaaa hamilelik takvimini bilmiyorum takvimi olanlarin altinda yaziyor oraya tiklarsan yaziyor galiba ordan yapabilirsin....

nerelerdenizzzzzz kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

huhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!

işyerindeyim çok yorgunum hissediyorum kendimi eve gidince uyumak istiyorummm :) :KK1: yemekte yapmıcammm :KK1: dünya umrumda değil hesabııı kafamı yastığaa koyucammm yaniii :KK1:

Al bendende o kadar canım . bende az önce geldim işten eşimden dısardan birşeyler getirmesini istedim yemek için. Bende sürekli uyumak istiyorum ama nerdeee. mesai sabah 6:30 da başlıyor gece 23:00 e kadar sürüyor bugün erken kaçtım. Şimdilik bu tempoyu kaldırabiliyorum ama ne kadar sürer bilmiyorum. Umarım rahat bi hamilelik dönemi geçiririz.Sen nasılsın canım. Bulantın felan varmı

canım baş dönmesi için çok erken benim bile şuan dönmüyor ama belki kişiden kişiye değişebilir başka belirtilerin varsa yaz ona göre bakalımmm :) tatlımmm inş hamişsindir.

ben istedim canim bagzi nedenlerden dolayi ama aranizdayimya bosver gerisini =))) sen nasilsin inss hayirli haberler getirirsin pazartesine canim benimm....

anladım canım sorun değil sen aramızda olda :KK70: evet dört gözle bekliyorum pazartesini :)

Al bendende o kadar canım . bende az önce geldim işten eşimden dısardan birşeyler getirmesini istedim yemek için. Bende sürekli uyumak istiyorum ama nerdeee. mesai sabah 6:30 da başlıyor gece 23:00 e kadar sürüyor bugün erken kaçtım. Şimdilik bu tempoyu kaldırabiliyorum ama ne kadar sürer bilmiyorum. Umarım rahat bi hamilelik dönemi geçiririz.Sen nasılsın canım. Bulantın felan varmı

valla bende suan tempoyu kaldırıyor gibiyim ama eve gidince berbatım yaa duş pijama yatak dünden itibaren bulantılarım yavaş yavaş başladı bu sabah simit yerken ağızımda büyüdüde büyüdü belki 2 lokma yemişimdir. şimdi su içiyorum sadece canım bişey istemiyor
birde sanki herşey olduğundan fazla kokuyorrrr :) en son olarakta kasıklarımda ağrı var bugün adetimi geçeli 1 gün oldu daha şimdidennnn sonrası nasıl olur bilemiyorum canım kendinide o kadar yormaa kendine dikkatt valla dün akşam bende yemek yapmadım yapamadımmmm eşim kendine bişeyler hazırladı yediii :) napalımmm

Kızlar hepinize selaaammmm. Nasılsınız. Hamişler nasıl gidiyor hamilelik :nazar:

saol canım çok iyi gidiyor inş pazartesiden sonra daha iyi gidecek inş. allahtan dilerim herkezin yavrusunu versin ve bağışlasın :)

tebrik ederim canım allah tamamını erdirsin inşallaahhh çok sevindimmmmmm :KK49: her kadına yakışan olağanüstü bir olay bence rabbim şuan bekleyen herkezede tez vakitte versin olanlarınında korusun aminn

Adet oldum kızlar. 8 gün gecikmeli. Artık umudum Temmuz bat:20 :KK5:

olsun temmuz topiğde bekliyorum seniii :) hayırlısı olsun üzülmek yok vakti gelmedi diyoruz kızlar tmm rabbim büyüktür. ona sığının lütfennnnn

nagihan_ canım benide eklemişsin tşk ederim rabbim bebeğini hayırlı uğurlu etsin inş..:KK49:

nedemek cnm inş hamiş haberlerini burda veririz. tatlım benim :13: amin canım cümlemizinkiniii :)

merhaba kızlar yeni hamişlerimiz var tebrik ederim hepinizi Allah hayırlı, ömürlü evlatlar nasip etsin.
nagişim tamam canım hemen gidip temmuz listene bakıyorum adımı görmek için sabırsızlanıyorum :KK1:

listedesinnnnn :KK8:

Arkadaşlar merhaba, ben de haziran da deneyenlerdenim, sat 21 mayıstı. bat 21 haziran ama hala adet olmadım. sabah test yaptım negatif çıktı, 2 gündür acayip midem bulanıyor ve midem ağrıyor, tabi bunu hamileliğe bağlamıyorum adet sancım aşırı olurdu yaklaştığında ama sancım da yok sadece göğüslerim şişti ve acayip acıyor... bir de ovulasyon tarihim 2 haziranla 8 haziran arasıydı biz 9 haziranda denedik, tutar mı bilmiyorum ama heyecanlıyım baya..hayırlısı inşaallah..Anne adaylarına çokkk güzel bir hamilelik diliyorum...

tatlımmm bence hamiş değilsin ama umarım hamiş olursun yanlış anlama beni olur mu belki geç döllenme olmuştur süpriz yapar belkide her ay kendini yıpratmaa diye söylüyorum tecrübelerime dayanaraakkk hüsrana uğramanı istemiyorum tatlımmm bence en doğrusu şikayetin varsa kan testi yaptırrr

melek2828.......................bat- 10 haziran ******rhm filmi çekilmiş****bir dahaki ay inşallahh***
melisdeniz...........................bat-15 haziran **BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
pembekelebek.....................bat-18 haziran
ebah234...........................bat-4 hazirannn **BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
plebisit82..............................bat-15 haziran

nagihan_14...........................bat- 15 haziran****:KK49::KK49: maşallah:KK49::KK49:****

nesecim..............................bat 29 haziran
uykucupisi.............................bat- 11 haziran**BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
yakamoz2012...........................bat- 8 haziran
oz-me....................................bat-yok
jade86....................................bat- 19 haziran
ssevde.....................................bat-8 haziran**BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**

yoncamel...............................bat-11 haziran****:KK49::KK49: maşallah:KK49::KK49:****

ruzgar................................bat-15 haziran****:KK49::KK49: maşallah:KK49::KK49:****

lady-eliph...............................bat-1 haziran****:KK49::KK49: maşallah:KK49::KK49:****

Hll5277..................................bat-8 haziran****:KK49::KK49: maşallah:KK49::KK49:****

ozme.....................................bat-9 haziran****karanfil tarçın zerdeçal kürü******

mavihayal.............................bat-16 haziran**BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
asmin44.................................bat-17 haziran
yazeell....................................bat-16 haziran
dolly....................................bat-29 haziran
sel....................................bat-13 haziran********folikasit,bal ve tarçın kürü******
dcl-xcl.................................bat-14 haziran
sedser...................................bat-6 haziran
perilous................................bat-19 haziran
dentur.....................................bat-6 haziran*******birdahaki ay inşallah****
karamano.........................bat-belitmemiş
mavera49............................bat-23 mayıs (umarım güzel sonuç alırsın)

şifacı...............................bat-31 haziran****:KK49::KK49: maşallah:KK49::KK49:****

Ebebebruli.............................bat-14 haziran ***havuç ve incir kürü***
rüzgar.................................bat-17 haziran
dilsudonder.................................bat-1 haziran
zencefiil.............................bat-4 haziran
tgbesr....................................bat-haziran
burcu31..................................bat haziran,
hamide20..............................bat-9 haziran
canansb.................................bat-haziran
elifzeynel..............................bat-haziran
beren2012................................bat-haziran
ferh........................................bat-haziran
filower...................................bat-24 haziran*****bir dahaki ay inşallahh****
neda.....................................bat-22 haziran
filiz86................................bat- 8 haziran
zeynepilke................................bat-12 haziran
ftmkrks............................bat-21 haziran
istanbul3474...........................bat-2 haziran ***bir dahaki aya inşallah** temmuz topiği gel
naz1969.................................bat- 2haziran
deryata................................bat- haziran
skyline.............................bat-18 haziran
busrakoç.............................bat - 17 haziran
gulisare................................bat- haziran

ssstarrr.................................bat- haziran****:KK49::KK49: maşallah:KK49::KK49:****

CRESENT33........................bat-haziran **BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
owner.............................bat 16 haziran **bekemede**
tekdilekim.........................bat - 19 haziran **beklemede**
inci61inci.............................bat- haziran
mavimakas.............................bat- 28 hazirannn

dolu sayfalarımız olur inşallahhhhhhhhhhhhhhhh

:) gelsin umutları hazirana kalanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ya allah bismilaahhh ilk listemizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

rabbim gönlümüzdekinde ve kalbimizden geçenlerden razı gelsinnnnnn aminn

X