Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

melek2828.......................bat- 10 haziran ******rhm filmi çekilmiş****bir dahaki ay inşallahh***
melisdeniz...........................bat-15 haziran **BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
pembekelebek.....................bat-18 haziran
ebah234...........................bat-4 hazirannn **BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
plebisit82..............................bat-15 haziran

nagihan_14...........................bat- 15 haziran***incir ve havuç kürü ve ov.olş.********* :KK49::KK49::KK49:maşallah:KK49::KK49::KK49:****

nesecim..............................bat 29 haziran
uykucupisi.............................bat- 11 haziran**BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
yakamoz2012...........................bat- 8 haziran
oz-me....................................bat-yok
jade86....................................bat- 19 haziran
ssevde.....................................bat-8 haziran**BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
yoncamel...............................bat-11 haziran**** :KK49::KK49::KK49:maşallah:KK49::KK49::KK49:****
ruzgar................................bat-15 haziran
lady-eliph...............................bat-1 haziran**** :KK49::KK49::KK49:maşallah:KK49::KK49::KK49:****
Hll5277..................................bat-8 haziran**** :KK49::KK49::KK49:maşallah:KK49::KK49::KK49:****
ozme.....................................bat-9 haziran****karanfil tarçın zerdeçal kürü******

mavihayal.............................bat-16 haziran**BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
asmin44.................................bat-17 haziran
yazeell....................................bat-16 haziran
dolly....................................bat-29 haziran
sel....................................bat-13 haziran********folikasit,bal ve tarçın kürü******
dcl-xcl.................................bat-14 haziran
sedser...................................bat-6 haziran
perilous................................bat-19 haziran
dentur.....................................bat-6 haziran*******birdahaki ay inşallah****
karamano.........................bat-belitmemiş
mavera49............................bat-23 mayıs (umarım güzel sonuç alırsın)

şifacı...............................bat-31 haziran**** :KK49::KK49::KK49:maşallah:KK49::KK49::KK49:****

Ebebebruli.............................bat-14 haziran ***havuç ve incir kürü***
rüzgar.................................bat-17 haziran
dilsudonder.................................bat-1 haziran
zencefiil.............................bat-4 haziran
tgbesr....................................bat-haziran
burcu31..................................bat haziran,
hamide20..............................bat-9 haziran
canansb.................................bat-haziran
elifzeynel..............................bat-haziran
beren2012................................bat-haziran
ferh........................................bat-haziran
filower...................................bat-24 haziran*****bir dahaki ay inşallahh****
neda.....................................bat-22 haziran
filiz86................................bat- 8 haziran
zeynepilke................................bat-12 haziran
ftmkrks............................bat-21 haziran
istanbul3474...........................bat-2 haziran ***bir dahaki aya inşallah** temmuz topiği gel
naz1969.................................bat- 2haziran
deryata................................bat- haziran
skyline.............................bat-18 haziran
busrakoç.............................bat - 17 haziran
gulisare................................bat- haziran
ssstarrr.................................bat- haziran**** :KK49::KK49::KK49:maşallah:KK49::KK49::KK49:****
CRESENT33........................bat-haziran **BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
owner.............................bat 16 haziran **bekemede**
tekdilekim.........................bat - 19 haziran **beklemede**
inci61inci.............................bat- haziran

dolu sayfalarımız olur inşallahhhhhhhhhhhhhhhh

:) gelsin umutları hazirana kalanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ya allah bismilaahhh ilk listemizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

rabbim gönlümüzdekinde ve kalbimizden geçenlerden razı gelsinnnnnn aminn

arkadaşlar eşimle düzenli 5 aydır korunmuyoruz...ondan önce iş gereği ayrıydık ve 2 kez de korunmadan denedik ama tam yumurtlama gününe denk gelmedi...yani 7 aydır korunmuyorum mu demem lazım bilmiyorum...3 kez dr genel muayensine gittim alttan baktı..gayet normal dedi...eşimin sperm tahlili de iyi cıktı coksükür...ama ben cok stres yapıyorum acaba ben de bir sorun var mı diye..rahim filmi ve hormon testi yaptırmam lazım mı..dr takibine baslayayım mı.. asılama düşünsem mi...
yoksa erken mi daha beklemek mi gerek adım sultan 28 yasındayım...3 yıllık evliyim...adetlerim düzenlidir...

melek2828.......................bat- 10 haziran ******rhm filmi çekilmiş****bir dahaki ay inşallahh***
melisdeniz...........................bat-15 haziran **BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
pembekelebek.....................bat-18 haziran
ebah234...........................bat-4 hazirannn **BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
plebisit82..............................bat-15 haziran

nagihan_14...........................bat- 15 haziran***incir ve havuç kürü ve ov.olş.********* :KK49::KK49::KK49:maşallah:KK49::KK49::KK49:****

nesecim..............................bat 29 haziran
uykucupisi.............................bat- 11 haziran**BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
yakamoz2012...........................bat- 8 haziran
oz-me....................................bat-yok
jade86....................................bat- 19 haziran
ssevde.....................................bat-8 haziran**BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
yoncamel...............................bat-11 haziran**** :KK49::KK49::KK49:maşallah:KK49::KK49::KK49:****
ruzgar................................bat-15 haziran
lady-eliph...............................bat-1 haziran**** :KK49::KK49::KK49:maşallah:KK49::KK49::KK49:****
Hll5277..................................bat-8 haziran**** :KK49::KK49::KK49:maşallah:KK49::KK49::KK49:****
ozme.....................................bat-9 haziran****karanfil tarçın zerdeçal kürü******

mavihayal.............................bat-16 haziran**BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
asmin44.................................bat-17 haziran
yazeell....................................bat-16 haziran
dolly....................................bat-29 haziran
sel....................................bat-13 haziran********folikasit,bal ve tarçın kürü******
dcl-xcl.................................bat-14 haziran
sedser...................................bat-6 haziran
perilous................................bat-19 haziran
dentur.....................................bat-6 haziran*******birdahaki ay inşallah****
karamano.........................bat-belitmemiş
mavera49............................bat-23 mayıs (umarım güzel sonuç alırsın)

şifacı...............................bat-31 haziran**** :KK49::KK49::KK49:maşallah:KK49::KK49::KK49:****

Ebebebruli.............................bat-14 haziran ***havuç ve incir kürü***
rüzgar.................................bat-17 haziran
dilsudonder.................................bat-1 haziran
zencefiil.............................bat-4 haziran
tgbesr....................................bat-haziran
burcu31..................................bat haziran,
hamide20..............................bat-9 haziran
canansb.................................bat-haziran
elifzeynel..............................bat-haziran
beren2012................................bat-haziran
ferh........................................bat-haziran
filower...................................bat-24 haziran*****bir dahaki ay inşallahh****
neda.....................................bat-22 haziran
filiz86................................bat- 8 haziran
zeynepilke................................bat-12 haziran
ftmkrks............................bat-21 haziran
istanbul3474...........................bat-2 haziran ***bir dahaki aya inşallah** temmuz topiği gel
naz1969.................................bat- 2haziran
deryata................................bat- haziran
skyline.............................bat-18 haziran
busrakoç.............................bat - 17 haziran
gulisare................................bat- haziran
ssstarrr.................................bat- haziran**** :KK49::KK49::KK49:maşallah:KK49::KK49::KK49:****
CRESENT33........................bat-haziran **BİRDAHAKİ AY İNŞALLAH**
owner.............................bat 16 haziran **bekemede**
tekdilekim.........................bat - 19 haziran **beklemede**
inci61inci.............................bat- haziran

dolu sayfalarımız olur inşallahhhhhhhhhhhhhhhh

:) gelsin umutları hazirana kalanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ya allah bismilaahhh ilk listemizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

rabbim gönlümüzdekinde ve kalbimizden geçenlerden razı gelsinnnnnn aminn

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy inanmıyorummmmmmmmmmmmmmm ya ağlıyorum şu an nagihanımmmmm benimm çok mutlu oldumm yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa süper süper hamişsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn Allahım sağlıkla sıhatle almayı kucağına nasip etsinnnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnn canımsınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bebeciklerimiz aynı zamanlarda doğcak sanırmmmmmm :KK16: seviyorummm seniiii bitanemmmm duygularımı anlatamıyorumm yaaaa ayy ayy :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

• :KK16:

arkadaşlar eşimle düzenli 5 aydır korunmuyoruz...ondan önce iş gereği ayrıydık ve 2 kez de korunmadan denedik ama tam yumurtlama gününe denk gelmedi...yani 7 aydır korunmuyorum mu demem lazım bilmiyorum...3 kez dr genel muayensine gittim alttan baktı..gayet normal dedi...eşimin sperm tahlili de iyi cıktı coksükür...ama ben cok stres yapıyorum acaba ben de bir sorun var mı diye..rahim filmi ve hormon testi yaptırmam lazım mı..dr takibine baslayayım mı.. asılama düşünsem mi...
yoks:KK34:a erken mi daha beklemek mi gerek adım sultan 28 yasındayım...3 yıllık evliyim...adetlerim düzenlidir...
canım benim stres yapma ilk denemede stres yaptım olmadı ikinci denemede stres yapmadım oldu bence oluruna bırak eğer doktorun bişe yok dediyse emin ol yoktur kurcalama kafanı tama tatlım bence bi kaç ay daha dene sonra aşılama yaptır ama tabi doktorunu dinle sen

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy inanmıyorummmmmmmmmmmmmmm ya ağlıyorum şu an nagihanımmmmm benimm çok mutlu oldumm yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa süper süper hamişsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn Allahım sağlıkla sıhatle almayı kucağına nasip etsinnnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnn canımsınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bebeciklerimiz aynı zamanlarda doğcak sanırmmmmmm :KK16: seviyorummm seniiii bitanemmmm duygularımı anlatamıyorumm yaaaa ayy ayy :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

• :KK16:

canımmmmmmmm benimmmmmmmmm :) bende ağladım sevinçten çok çok saol iyi dileklerin için bana süpriz oldu vallahi ne yalan söyleyeyim o kadar umudum yoktu bu ay inşallah sağ salim alırız kucaklarımıza büyütürüz onlarııı :) ben hele halaa inanamıyorummmmm
garip bir duygu tarifi yok 3 haftalıkmış sanırım betahgc 162.3 filan çıktı daha adetime 2 gün varrr ben halaa duygularımı ifade edecek kelam bulamıyorummmmm tatlımmmmmmmmm benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :) rabbim isteyenlere tez vakit versinnnnn hayırlısıylaaa

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

yoksa erken mi daha beklemek mi gerek adım sultan 28 yasındayım...3 yıllık evliyim...adetlerim düzenlidir...

canım tanıştığıma memnun oldum öncelikte ister çocuk olsun ister olmasın muhakkak genel olarak kadın doğum uzmanına muayene olman şart ve bütün tetkiklerin yapılması lazım sana en basiti sağlık ocağına aile hekimine gidiyorsun ve bebek istediğini ve tahlillerinin yapılması iste zaten o sen demeden o veriyor yaptır sana tavsiyem bu sonrada en zor olan şey bekleee ve sabret ymurtlama günlerini takip et ve ona göre kendinizi ayarlayın inşallah allahın izniyle olacakkkk canım benimmmmmmmmmmmmmmm

canımmmmmmmm benimmmmmmmmm :) bende ağladım sevinçten çok çok saol iyi dileklerin için bana süpriz oldu vallahi ne yalan söyleyeyim o kadar umudum yoktu bu ay inşallah sağ salim alırız kucaklarımıza büyütürüz onlarııı :) ben hele halaa inanamıyorummmmm
garip bir duygu tarifi yok 3 haftalıkmış sanırım betahgc 162.3 filan çıktı daha adetime 2 gün varrr ben halaa duygularımı ifade edecek kelam bulamıyorummmmm tatlımmmmmmmmm benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :) rabbim isteyenlere tez vakit versinnnnn hayırlısıylaaa

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

canımm benim bende de öleydi belirti de yoktu tık yoktu hehehe :)) aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn inşallaahhh bitanemmmmmmmmmm :))) bthgc gayet iyi bitanemmmm :)) süper Allah nazardan saklasınn maşlallahhh:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek: bitanemmmmmmmmmmmmmmmm oley oleyyyyyyyyyyyyyyyyyy :KK16::KK16::nazar:

canım tanıştığıma memnun oldum öncelikte ister çocuk olsun ister olmasın muhakkak genel olarak kadın doğum uzmanına muayene olman şart ve bütün tetkiklerin yapılması lazım sana en basiti sağlık ocağına aile hekimine gidiyorsun ve bebek istediğini ve tahlillerinin yapılması iste zaten o sen demeden o veriyor yaptır sana tavsiyem bu sonrada en zor olan şey bekleee ve sabret ymurtlama günlerini takip et ve ona göre kendinizi ayarlayın inşallah allahın izniyle olacakkkk canım benimmmmmmmmmmmmmmm

Nagihan bi bana cevap vermedin ateş ölçme takibi yapıyordun. Nasıl yapılıyor neye göre hangi saatlerde filan :KK43:

Nagihan bi bana cevap vermedin ateş ölçme takibi yapıyordun. Nasıl yapılıyor neye göre hangi saatlerde filan :KK43:

canım benim ben yazdım sana sanırım sen kaçırdın sayfalar arasında nasıl ne şekilde nerden saat kaçta hepsini yazdım şekerim sen görmedinnn :)

neyse tekrar yumurtlama günümden itibaren ölçüyorum koltuk altından dijital ateş ölçer ila her sabah aynı saate olması lazım ben 7:00 ölçüyordum hergün bir yere not et son bir hafta adetine iniş çıkışlar olabilir ama düştükçe düşerse bilki adet olucaksın

normal ısı değer insanda :37.00 dir regli olacak bir insan 36.00kadar iniyor bensana linkte atmıştım ordan bak diye biraz arka sayfalara bakarsan bulabilirsin canımm benimmmmm mucukkk

canımm benim bende de öleydi belirti de yoktu tık yoktu hehehe :)) aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn inşallaahhh bitanemmmmmmmmmm :))) bthgc gayet iyi bitanemmmm :)) süper Allah nazardan saklasınn maşlallahhh:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek: bitanemmmmmmmmmmmmmmmm oley oleyyyyyyyyyyyyyyyyyy :KK16::KK16::nazar:

bende var canım yaaaaa :) bugün ilk defa midem bulandı ve başım döndü anammmmmmmmm yoksam hamilemiyim diye dalga geçtim kendimleee türk filmleri yeşilçam modundaaa hahaha :KK1: :KK1: :KK1:

canım benim ben yazdım sana sanırım sen kaçırdın sayfalar arasında nasıl ne şekilde nerden saat kaçta hepsini yazdım şekerim sen görmedinnn :)

neyse tekrar yumurtlama günümden itibaren ölçüyorum koltuk altından dijital ateş ölçer ila her sabah aynı saate olması lazım ben 7:00 ölçüyordum hergün bir yere not et son bir hafta adetine iniş çıkışlar olabilir ama düştükçe düşerse bilki adet olucaksın

normal ısı değer insanda :37.00 dir regli olacak bir insan 36.00kadar iniyor bensana linkte atmıştım ordan bak diye biraz arka sayfalara bakarsan bulabilirsin canımm benimmmmm mucukkk

ayy görmedim yaaa :KK43: arayım bulayım bakayım nerde kaldı acaba yazın :KK53:

çok teşekkür ederim bu arada canım, benimde bugün yumurtlamadan sonraki 10. günüm. İcerde ne oluyor bilmiyorum ama ben catlamak üzereyim. Beklemek cok zor :KK43: Bu ayın başından beri icimde bir his hamile olcakmısım gibi geliyor. ama belirti anlamında pek birsey hissetmiyorum. Bazen yumurtalık bölgemde birseyler oluyor gibi, bazen karnım patlıycak gibi sisiyor bunlar belirti olabilir mi bilmiyorum. Kafayı yedim galiba :)

Veeeeeeeeee Kızlarrrrrrrrr Hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :)

:KK8: :KK8: çok mesudummm rabbim burda bana yoldaşlık edip dertlerimi paylaştığım herkeze en kısa zamanda gönüllüne göre vermesini dilerim amin kızlar hiç ümidinizi yitirmeyin ve ben bu haberi kandil günü aldımmm :KK6: :KK8: :KK8: evet şimdi göbek atabilirimmmm fazla abartmamak kaydıylaa kızlarrr

Hayırlı olsun Rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip eder inşş senin gibi bizlerde en kısa zamanda böyle güzel haber veririz.. Bizleride dularında unutma emi hamilelerin duaları daha makbul olurmu diye duymuştum tekrar tebrik ederimmmmm

:KK8: :KK8: çok mesudummm rabbim burda bana yoldaşlık edip dertlerimi paylaştığım herkeze en kısa zamanda gönüllüne göre vermesini dilerim amin kızlar hiç ümidinizi yitirmeyin ve ben bu haberi kandil günü aldımmm :KK6: :KK8: :KK8: evet şimdi göbek atabilirimmmm fazla abartmamak kaydıylaa kızlarrr

Gozun aydin olsun canim allah tamamina erdirsin gozun aydin olsun inss biizleerede hayirli evlatlar versin inss canimmmmmm

pampisim canim arada ugrarim sendende ben guzel haberler bekliyorum rabbim hayirlisi neyse onu versin.... :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

ayyyy çokk sevindiiiim gözün aydınnn :KK16::KK16::KK16:

ayyy canım gözün aydın çokkk sevindimmm:21::21::21:

Hayırlı olsun Rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip eder inşş senin gibi bizlerde en kısa zamanda böyle güzel haber veririz.. Bizleride dularında unutma emi hamilelerin duaları daha makbul olurmu diye duymuştum tekrar tebrik ederimmmmm

canım benim etmemmi hep dualarımdada sizler varsınız rabbim tez vakitte bebişlerinizi versin aminnnn hayırlısıylaaa canım benim ben bu ay bide umudum yoktu :)

Gozun aydin olsun canim allah tamamina erdirsin gozun aydin olsun inss biizleerede hayirli evlatlar versin inss canimmmmmm

amin canım benim darısı başınızaaa hayırlısıyla sizinde haberlerinizi ben duyurucam burdan kısmetse :)

pampisim canim arada ugrarim sendende ben guzel haberler bekliyorum rabbim hayirlisi neyse onu versin.... :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

ayyyy çokk sevindiiiim gözün aydınnn :KK16::KK16::KK16:

saol şekerim benimmmmmm inş sizlerinde bebiş haberlerini ben vericem diğer topiğe devammmm :)

inşallah canım ben sonuçlarımı doktora gösterdim tüpler açık dedi rahim hafif sola dönük ama hamile kalmaya engel değilmiş herşey çok normal heran hamile kalabilirsin tedaviye gerek yok dedi kendi doktorumda rahim filmi temizse yumurta takibi yapçak kendiliğinden olmasını bekleyemiycem önümüzdeki ay tedaviye başlıycam hayırlısıyla dua et olurmu canım :KK16:

kızlar merhaba bende anne ol mak isteyenler kervanındayım 5 ay oldu evleneli bu ay yumurtalarım büyümedi eşiminde sperm hareketliliğinde biraz sıkıntımız var ben agnucaston kullandım bu ay ve hiç bebeğim olcak gibi düşünmedim ilk defa erken gebelik belirtisi bakmadım adetim 5 gün geçti idrarda çıkmıyor geç döllenme belki diye umut ediyorum kan tahlili yaptırmak istemiyorum negatif olma riski yüksek diye sizce olurmu böyle olan varmı 16. günümde 10 mm di yumurtam

X