Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

inss o kirmizilar hic gelmez kizzz dualar et bol bol bizede hayirli haberler ver

kızlar nerdesiniz? Sıcaklardan bunalıp klimalı odada yatıyormusunuz yoksa

yok anacim nerde yatacaz oturdum ahanda bu netin basina belirti arayip duruyom adetim bu ay ilk gunu az geldi yarm gunden fazla nerdeyse pembe seklindeydi,,,dun iyiydi ama boyle 1-2 saat arasi yogun 1-2 saat arasi az geldi bugunde ayni sekilde devam etti ve ben 3 saat once adetimi sonlandirdim kahverengi geliyor kizzllaaaaaaaarrrrr korkuyorummmm ne olur bana akil verin icime su serpin benim bebisimmi geldi yoksa adetimdeki duzunsizlik rahatsizlikmi,,,gecen ay dr gittim hersey yolunda gayet iyisin dedi,,,bi terslik yok gibi ama ben niye boyleyimki goguslerim aciyor arada sag kasigima sanci giriyor boyle hafiften bacaklarimda agriyor ben normalde adette sancidan olurdum ama bu defa hiv bi yerim agrimadi gezdim dolastim hic agrim yok agliyorum valla sinirlerim bozuldu yaaaaaaaaaa

Ahh canım aynı durumdayız.Bende belirti arayıp duruyorum Sakın sinirlerini bozma tatlım. Belki üstüne görüyorsundur. Yada yerleşme kanamasıda olabilir diye düşünüyorum. Hayırlısı canım

kuzucum dedim sana bu kadar stres ypma diye ..kötü şeyler düşünme güzel şeyler düşün güzel şeylerle karşılaş cnmm..gebe kalma isteyen anne adayları hamile kalmayı planladıktan sonraki aylarda adeti düzenli olsa dahi rahim bebeğe kendini hazırlarmış ve adet düzensizleşirmiş..benm adetim çok düzenliydii takiii bebiş hazırlıklarna girene kadar şuan çok düzensiz.30-35 gün arası oldu stresdende kaynaklanyr...senin adetin az olmş geçen ay ben stresden adet olmadım 35.gün oldum....

bebeğin çok yakında gelcek inşallah annesi yer yapıyor kendine....

Ahh canım aynı durumdayız.Bende belirti arayıp duruyorum Sakın sinirlerini bozma tatlım. Belki üstüne görüyorsundur. Yada yerleşme kanamasıda olabilir diye düşünüyorum. Hayırlısı canım

valla hi umudum yok biliyormusun icimde supheler var ama bi yandanda yoktur diyorum boyle yerlesmemi olur kuzum yaaa ben kizimi ogrendigimde dr bana kist var keseyi goremiyorum demisti tabi ben sok sok hem hamileydim hemde kocaman kistim vardi aradan bi kacgun gecti benim kanamam olmustu ama boyle simsiyah aha dedim gidiyor bebisim hem agliyom hem yatiyordum sonra kayinvalidem kalk ne yatiyon dr git dedi dr gittim dr bana dediki bebisini gormek istiyonmu baktim ufacik ayyy dedim o ne oyle minnacikti 7 haftalik dedi ama guclu vurunca kistini dagitmis kanama ondan dedi bak kendi parliyor orda dedi hic unutamam o gunu dilerim rabbim herkese yasatsin varsa var yoksa yok ama rabbim once sagligimizi korusun baska bisey demiyorum ben yaaaaaaa

inss nazim yaaa inan bana ben adet oldum dedim hic kafama takmadim ama bu vucutum illaki kafana tak diyor beeee dalga geciyor sankim benimleeeeee iki gun daha duracam test yapacam ben duramiyommmm sinir oldum yaaa sende ne var ne yok ya nagis nerde allah askinaaaa kiz kayiplardaaaaaa

cnm benm dediiğim gibi bu ay hala takmıyorum :)) düşünmüyrm :)) hayırlısı olsn ne yumurtlma günü ne ovulsyn testi nede atş umrmda değil :=) bat 2 temmuz :)) 10 temmzda test alır yaparım :)) adet olmazsam :)) düşündkçe çıldırp uykuları şaşıran ben gtti rahat bi kadın geldi walla...psikoljm allak bullak oluyoo bide kocişle ilgilenmiyrm sürekli hamileym modundaydken aramızda kötü oluyo benmki heran her saniye ilgiye alışıkdır :) düşünme şekerimm düşünmediğin an gelcek :)

inss canim hayirlisi olsun artik ne deyim bakalim kismeti ne zamansa o zaman gelir zaten varsada ben burdayim der aynen bende esimle ilgilenmeliyim onlar bize lagzimmmm tabi yavrularimizda annesi kurban onu bana verene rabbim herkese nasip etsin inss boyle kuzulari.... neyse kizlar ben kacar hepinizi rabbime emanet ediyorum allahim dualarimizi kabul etsin bizide unutmayin dualarda hayirli geceler hayirli kandiller

hayırlı geceler cnmm benmmmm buarada 1 hafta yokum merak etmeyin benii :)) diğer pazartesi döncem allah izin verirsee .....süpriz şeyler olursa ben dönnce hepsini takip edemem merak ederm msj atınn :)) dönünce ye kadar inş.hamişler çoğalmş olur....güzel haberler verirsnz dilerimmmmmmmmmmmm

canımm inşallah hamilesindir, sabırsızlıkla bekliyorum kan sonucunu.

karşılaştırmak tabi ki doğru değil ama içinin biraz olsun rahatlaması için benm örneğimi önüne al canım, 27. haftamda doğum yaptım 46 gün başka bir şehirde hastanede yatan oğlumu hiç evime getiremedim ta ki ölene kadar...1,5 saatlik yola gittim geldim oğlumu görmek için 46 gün... onun ellerini tuttum, küvezin içinde sevdim onu, bana bakışını gördüm, kokusunu duydum, sütümü verdim... ameliyat oldu başında kocaman bir kesikle çıktı içim parçalandı, bir daha da uyanamadı, rabbim ne verirse hayırlısını versin, büyüklerimiz bana hep 'çocuğu ölmüş kadın şanslı kadındır' diyor, inşallah bunun mükafatını ahirette alacaz, bu dünya geçici inşallah sonsuz hayatta rabbim bize evlat armağan edecek.biz biraz sonra oğlumuzun kabrine gidecez, eşime babalar gününde kim bilir ne kadar zor, tabi ki evladını kaybetmen çok zor ama görüp koklayıp kaybetmek inan daha zor, benm de aynı ihtimallerim var rahim ilk bebeği 6 ayda doğuma verdiği için sonraki gebeliklerimde de erken doğum riskim çok yüksek, ama bundan korkup hamile kalmaktan çekinmeyeceğim rabbim hayırlısını versin hiç bir kadın için her hamileliği aynı değildir ve tek gerçek kaderimizde ne varsa onu yaşayacağız. rabbim bize bir evlat nasip etmişse biz de anne olacağız.

canım inşallah bebiş geliyordur, inşallahhh güzel haberini bekliyorum.

hamiş hatunlar, eşlerinizin babalar günü kutlu olsunnnn. geçmiş kandiliniz mübarek olsun.

canim evladini kaybettigini duymustum once yazdiklarindan ama boylesi aci gercekten bak bende sana bi teselli vereyim,,,benim ablam 18 yasinda vefat etti hemde nisanliydi ayni gun hem babami hem ablami kaybettim trafik kazasinda annem hep derki simdi cocukken cok hastalanirdi derdimki bu kiz yasamaz ama o yasina kadar gelmisti ve aramizda en az grip olan bir insandi bir anda kaybettik 46 gun baska 18 yil baska ustelik babasizda kaldik bunlar isyan degil tabiki rabbim neyi yazmissa onu yasiyoruz cagresiz ama annem cocukken onu verseydim topraga bu kadar canim yanmazdi ve birdaha yapardim acisi hafiflerdi diyor ben simdi kizima ablamin ismini verdim bu benim hakkimdi bunu esimde dahil kimse bilmiyor sadece ben onu oyle seviyorum icimden ne olursa olsun sukredin cunku beterin beteri var rabbim beterinden korusun acisi hala taze nisanlisi kulagimiz duya duya calgilar caldirdi dugun etti kendine evlenecekti tabiki ama biz yinede ogun birdefa daha ablamizi topraga verdik gercekten bu aci daha zor ne olur olmadiysa bir daha deneyin dustuyse birdaha deneyin dunyanin sonu degil koca bir kiz olunca yuva kuracakken kaybetmek daha aci diye dusunuyorum allah hepimize sabirlar versin ozelliklede yavru acisi yasayan annelerimize

slmmm nerelerdesin senn gittinmi turkiyeye regl oldunmu yoksa hamismisin kizzz anlat bakalim son durum ne ayrica gebelik suphen varsa sogan kurunu kullanmayacaksin tatlim

bu ay catlama ignesi tutmadı maalesef adet oldum. hemde tam 28. günde. normalinde adetim gec gelirdi ct ignesi düzenledi 35 günde gelen adetim tam 28. geldi. türkiyedeyim 2 haftam kaldı her zaman giremiom gezmekten zamanım olmuyo. baska kür yokmu bildiginiz. sen neler yapıyosun. sıcaktan domates gibi oldum hehehhe

kızlar sogan kürünü ıcemıyorum tadı mıgdemı bulandırıyo baska bı kür yokmu?

ıyı canım gez gez tadını cıkart bırde kuru ıncır kuru duydum sen onu dene bakalım bende deneyecem ınss olucak....bende napayım yaa 4 gundur duzensız bır adetle kafaları yemek uzereyım adetım bı kesılıyor bı baslıyor dun kesılmıstım takı bugun ogleye kadar hıc bısey yoktu oglen bıraz kostum spor amaclı tekrar gemeye basladı boyle tertemız kan ben hıc boyle adet olmamıstım cok saskınım yaaa aksamdan berıde kasıgımda sancı var =(((( cok sakınım pampısım yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…