Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

bize de 9 ay gelmez inşallah :)

amınnnnn amınnnnnnnnnn canımmm rabbım hepımıze saglıklı sıhhatlı bebısler versın gerısı boss....

nagişşş kullndğn testn markası ne ki yanlş olablr demişsin.....sakın ovulasyonun gebelik testi demee...şimdi 20 tane yapsam pozitif çıkar zıkkım :))

Kızzz ovulasyon gunlerını bılıyorsan nıye duruyorsunnnn kalk bı kosu calısta gelll hahahahaa

Kızlar karar verdim yarın sabah ilk işim test yapmak olucak adetin 3. günü yarın sizce de yeterli değil mi bekleme süresi için...Allah ım hayırlısını versin eşime adet oldum dedim Eğer bir süpriz olursa süpriz olucak yok adet olursam adet olmuş olucam:)

canim yap eger gec dollenme olmamissa cikacaktir inss cikar ben kizimi 4 gun gecikme ile ogrenmistim silik cikmisti ama 3 gun gecikme olsaydi yinede cikardi yani yeterli bence yagrin haberini verirsin herse gonlunce olsun

Kızlar kırmızılar geldi ben de Temmuz'a gidiyorum offf ya
uzulme canim ben bu ay cok belirti yasadim adet oldum ama hala goguslerim sizliyor igne batiyor sanki umudumuz temmuz olsun takma kafana moralini yuksek tut inss melegin bekletmeden gelir sana....

slm kızlar bugün adet günümdü .. ve dayanamayıp test yaptım ..2. çizgi silik çıktı ilk 10 dak içinde..

20 dakıkadan sonra daha belirginleşti ama o dakıkadan sonra geçerli olmadığı testin üstünde yazıyor..

kan testi yaptırcam hafta başı.. bakalım kısmett..

kızlar merhaba doktor hamilesin dedi ama rahime daha yerleşmemiş diyor kaçıncı haftada rahime yerleşme oluyor acaba haftaya tekrardan bakıcaz dedi nasl oluyor bu ya

slm kızlar ya benimbir soru m olacaktı ben yaklaşık 4 haftalık hamileyim bende böyle krem gibi beyaz akıntı geliyor bu normal mi acaba yardımcı olur musunuz :18:

ben temmuza geçenlerdenim ama listeye adımı yazdırmak istemiyorum bu ay adet olayım rahim filmi çekilsin istiyorum bakalım içerde ne var ne yok...korkuyorum canım acır yada sonuç kötü çıkar diye...dün akşam birden ağlamaya başladım ne zor şeylermiş,hiç çevremde böyle şeyler yaşayan olmadı akıl alacak destek isteyecek kimse yok.herkes istediği zamanda hamile kaldı....100 kadından 5 kişi de görülen şey bende oldu dış gebelik yaşadım hevesim yarıda kaldı tekrar yaşama ihtimalim hiç yaşamamış birine oranla daha yüksek,dış gebelik yaşadığım için hamile kalırsam düşük yapma ihtimalim var,içim burkuluyor bu kadar güzel tatlı temiz bir duygu neden korku tedirginlik stres yaşatıyor anlamış değilim....

cnm üzüldüm senin için ama inş. herşey iyi oly dış gebelik nasl oluoyor

slm kızlar ya benimbir soru m olacaktı ben yaklaşık 4 haftalık hamileyim bende böyle krem gibi beyaz akıntı geliyor bu normal mi acaba yardımcı olur musunuz :18:

bebek döllendikten sonra rahime inerken tüpte kalıyor aşağıya inemiyor.aslında hamilesin ama değilsin...değerlerim kan tahlilim idrar tahlilim herkes gibiydi ama belimde ve kasığımda özellikle sol kasığımda şiddetli sancı oluyordu.hamile olduğumu öğrendikten 3 gün sonra kanmamam başladı doktor düşük yapıyorsun dinlen dedi.işe gitmedim 2 gün sonra bana söyledikleri doğum sancısı gibi bir sancı yaşadım aile gittim bir çok doktorun oluru ile dış gebelik tanısı kondu...bebecik tüpte büyümeye çalıştıkça orası dar olduğu için sancı yapıyor,en kötü tarafı büyüdükçe içeride ki damarları yırtıyor ve iç kanama yapıyor farkedilmezse iç kanamadan anne ölüyor.7 ay geçti üzerinden o günlerin ama ben unutamıyorum.eşime süpriz yapmıştım baba oluyorsun diye ikimizde çok üzüldük 3 gün hastanede yattım,20 gün raporluydum.40 gün kanamam oldu en son kese düşerken daha çok canım acıdı çok kanamam oldu fenalaştım tansiyonum 3'e indi...anne olmak istiyorum bebeğim karnıma düşsün istiyorum gidemiyor takılıp kalıyor....

Canım niye ben deme herşey Allah tan biliyorum çok uç bir örnek olacak Allah cümlesinden uzak eylesin hepimizi korusun hayırlı evlatlarla hayırlı ömürler versin ama çocukluk arkadaşım evlendi bir minik kızı oldu bebeği büyükannelere götürmek için yola çıkıyorlar ve ikisi de vefat ediyor minicik yavru kaldı şimdi düşünüyorum annesi ona hamile kalınca ne sevinmiştir neler hissetmiştir yani şunu demeye çalışıyorum tekrar tekrar Allah örneğimin kaderinden hepimizi uzak eylesin Allah herşeyin hayırlısını versin eğer bir engel çıkıyorsa sen farklıysan dediğin gibi 100 de 5 lik dilimdeysen bu senin hayrın içindir öyle düşün hiç üzülme ihtimaller üzerinde düşünürken olumlu olanlarını düşünmeye çalış olumsuzları değil evet olabilir düşük ihtimali her kadında var dediğin gibi ama sağlıklı da olma ihtimali sence hiç mi yok belirlenmiş bir rahatsızlığın mı var da bu kadar karartmışsın kendini yapma lütfen hepimiz için bu kandil günü hatta ilk senin için herkesle beraber sağlıklı hamilelikler diliyorum tabi kendim için de

belirlenmiş bir rahatsızlık yok çünkü neden dış gebelik yaşadığımı ancak rahim filminden sonra öğrenebilicem ,en kötü ihtimal yalnızca bir tüpüm açık o da orada takıldı,tıp ilerlerdi aşılama,tüp bebek şansım var yalnızca çevremde hiç görmeyince tek başıma savaşmakta zorlanıyorum...akıl alacak bu süreci bana anlatacak kimse yok.dış gebeliği 7 ay öncesine kadar duyuyordum dokto dış gebelik dediğinde evden lap top getirdik hastaneye neymiş diye bilmiyorduk hiçbirimiz nasıl olduğunu

Anladım canım hakkında hayırlısı olsun inşallah filmden sonra çözümlenir problemin Allah yardımcınız olsun..

Kızlar adet tarihim 12 haziran. Ama adet olmadım son 3 gündür göğüslerimde acıma hissediyorum her wc ye gittiğimde adet oldum sanıyorum ama ne gelen var ne giden.bugün gögüslerimdeki acıma hissi azaldı.Çok az acıyor. Dün akşam da yumurta akına benzer bir akıntı geldi. az öncede baktım iç çamaşırımda küçük küçük akıntılar olmuş. Tatilde oldugum için doktora gidemedim. 4 gün sonra evime gidiyorum o zamana kadar adet olmazsam doktora gideceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…