Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

merhaba kızlar ben de bebek istiyorum yaklasık gecen yıl kasımdan beri istiyoruz ama bir türlü olmadı,adet tarihlerim 10 nisan 8 mayıs batım 6 hazirandı fakat hala regl olmadım,sizce hamile olabilr miyim,arada ufak ufak sancılar geliyo bugün sabah belki olmuşumdur dedim ama yok..ümitleniyorum böyle,esime de söylemedim eger olursam hayal kırıklıgı yasamasın diye...:44:

çok hoşuma gitti çok saol paylaşım için

kızlar benim sıkıntım hala devam ediyor,kasıklarımda hafif sancı var hala akıntım devam ediyor,idrarımın rengi koyu ve kokulu,zaten adetim bir garip olmuştu 1,5 gün sürdü.bugün test yaptı negatif çıktı,ne oluyor böyle anlamıyorum hiç böyle birşey yaşadınızmı??

2 gün geçmiş günün canım idrar testi
yada kan testi yap kesin çıkar zaten ilk bebeğin mi
olacak

kızlar yokmu mutlu haberrr benim bata 2 gün var hakkımızda hayırlısııı

benim de 2 gün var inşallah güzel haberler alırız..ben bu ay rahim filmi cektirdim bilmem olur mu ama her ay belirti takip etmekten,nette araştırmaktan yoruldum..kırmızılar gelirse gelir,rahatım yani..zaten regl olursam doktor cagırdı gidecegim.. bakalım hayırlısı hakkımızda

evet hakkımızda hayırlısı benim akıntım çogaldı hep böyle başlar reglim çok çok uçuk pembe geldi, sanırım temmuza kayıyorum temmuzdada kocam gece çalışcak otomatikman agustosa kayıyorum neyse nasippp inş. sen olmazsın

sabah topiği açtım iyi dileklerini gördüm yüzüme tebessüm geldi...inşallah öyledir ama ben cesaret edip test alıp yapamıyorum,diğer ayımı beklesem diyorum...

canım benım butun dılegın rabbım hayırlısıyla herkese evlat versın,,sen bı dr gıt neler hıssettıgını ve sıkayetlerını dıle getır canım bızler hepımız ıcın dua edıyoruz taktır rabbımden ama ıhmal etmekte ıyı deıl sen dıer ayını bekleme o zamana kadar catlarsın gıt bı guzel kontrolunu yaptır ıcın rahatlasın Allah kalbımıze gonlumuze hayrlısı neyse onu versın canım...

günaydın canlarım ben bu sabah itibariyle reğl oldum nasip diyorum rabbim istemedikçe olmuyo dilerim mevlamdan en hayırlı zamanda en hayırlı sekilde gelir benimde bebegim inş. sizleri bekletmeden gelmiştir bu ay bebeklerinizzz. bende temmuza kaydım

melekcim benim daha görünürde bişey yok ama her adet dönemindeki gibi karnım şişti.. bakalım acele etmeyeğim bu sefer test yapmak için..pazartesi olmam lazım ama çarşambaya kadar bekleyeceğim gelmezse

çok güzelmiş tşk ederim....belki küçük bi ders çıkarırım:)

ayyyyyyyyyyyy heyecanlıyımmm daha yolun başındayım hep benimle ol bebeğimm sana sevdalıyımmmm :) son bir güne giriyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…