Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

cnm çok yenimi ..

31 ocak gecesi doğum yaptım 18 martta kaybettim

rabbim büyüktür, tekrar yaptır testi belki bir yanlışlık olmuştur olmasa bile Allah'a sığınmaktan başka yapacak bir şeyimiz yok, rabbim 'ol' demiş meryem anamız babasız evlat getirmiş dünyaya, senin neden olmasın?

1 buçukta çıkacak tahlil sonucum inşallah hamileyimdir ama değilsem de zaten çok erken sezeryanlıyım bi dahaki aya tekrar deneriz.

mrb kızlarrr bendede ümitler tükenmekte regl belirtilerim başladı bile aşırı tatlı istegi,aşırı sinirlilik hali,gögüslerde agrı yumurtlama döneminide verimli geçiremedik zatenn inş. sizler güzel haberler verirsiniz

hakkımızda hayırlısı umutlar bu ay da gidiyor işte. beşiğimiz odamız kollarımız bir ay daha boş kalacak.

Senin adına çok üzüldüm tatlım ama bence tek bir doktora gitmekle
kalma git daha çok doktora git ama ne olur sakın ümidini kaybetme biz
ümitli olmazsak hiç bişey olmaz çünkü ama inan bir gün çocuğun olacak
sen daha doktoralara git unutma lütfen ve bol bol dua et Rabbime o OL dedikten sonra
doktorların deidkleri vız gelir

hakkımızda hayırlısı umutlar bu ay da gidiyor işte. beşiğimiz odamız kollarımız bir ay daha boş kalacak.

Canım bak ben şubatta hamile kalmışım 4 şubattı sanırım kandil'di Rabbime
çok dua ettim '' Ne olur bu ay hamile olayım '' diye 9 şubatta doktora gittim
kan değerim 8.80 çıktı ve çok yeniydi daha duam kabul olmuştu ama ben dua ederken
şunu demeyi unutmultum '' sağlıklı'' rabbim 2 aylıkken bebeğimi geri aldı benden..Şimdi olmuyorsa
vardır bir nedeni yeniden üzülmektense 2 ay 3 ay belki 4 ay daha beklerim ben bebeğimi yeterki sağlıklı ve hayırlı
bi evlat nasip etsin Rabbim eminim seninde öyledir yakında gelecek bebişlerimiz tatlım sıkma canını

elbette canım hayırlısı olsun hepimiz için ama oğlumda hiç beklemeden ilk seferde oldu, şimdi sürekli isteyerek yapıyoruz olmadı işte. sonucu almamın heyecanı da kalmadı zaten şu an. ne diyeyim hayırlısıyla hayırlı zamanda gelsin bebişlerimiz

saçmalama yaww canımcım sen sonucu almasan da bir telefon aç bakim bi öğren

benimde olmadı bu ay kızlar,erken erken geldi nedense 28 günde bir istisnasız adet olurken geçen ay 27 ye indi bu ay 26 gün oldu....neden böyle oluyor strestenmi acaba??? c.tesi akşamı bu sebeple tartıştık senin stresin yüzünden olmuyor diyor epey üzüldüm,ağladım zaten adet sancısı çekiyorum.kendini oyala bişeylerle diyor sanki bu maddesel bişeyde unutucam.ama bu ay yumurtalama gününe bakmıcam ne olacaksa olsun,ama içimde bir his eylül ayında hamile kalacaksın diyor 6.hissim kuvvetlidir benim inşallah en hayırlı zamanda olur...benim bu ara uğraş bulmam lazım neyle kafamı dağıtsam acaba???

Çalışıyormusun canım ?

melek2828.......................BAT- 10 Haziran ******rhm filmi çekilmiş****
melisdeniz...........................BAT-15 Haziran
pembekelebek.....................bat-18 Haziran
ebah234...........................BAT-4 Hazirannn
plebisit82..............................bat-15 Haziran
nagihan_14...........................bat- 15 Haziran***incir ve havuç kürü ve ov.olş.*****
nesecim..............................bat-7 Haziran
uykucupisi.............................bat- 11 Haziran
yakamoz2012...........................bat- 8 Haziran
oz-me....................................bat-yok
jade86....................................bat- 19 haziran
ssevde.....................................bat-8 haziran
yoncamel...............................bat-11 haziran
ruzgar................................bat-15 haziran
lady-eliph...............................bat-1 Haziran maşallah
hll5277..................................bat-8 haziran
ozme.....................................bat-9 haziran****karanfil tarçın zerdeçal kürü******
mavihayal.............................bat-16 haziran************ada çayı kürü******
asmin44.................................bat-17 haziran
yazeell....................................bat-16 haziran
dolly....................................bat-29 haziran
sel....................................bat-13 haziran********folikasit,bal ve tarçın kürü******
dcl-xcl.................................bat-14 haziran
sedser...................................bat-6 haziran
perilous................................bat-19 haziran
dentur.....................................bat-6 haziran
karamano.........................bat-belitmemiş
mavera49............................bat-23 mayıs (umarım güzel sonuç alırsın)

şifacı...............................bat-31 haziran******* maşallah

ebebebruli.............................bat-14 haziran ***havuç ve incir kürü***
rüzgar.................................bat-17 haziran
dilsudonder.................................bat-1 haziran
zencefiil.............................bat-4 haziran
tgbesr....................................bat-haziran
burcu31..................................bat haziran,
hamide20..............................bat-9 haziran
canansb.................................bat-haziran
elifzeynel..............................bat-haziran
beren2012................................bat-haziran
ferh........................................bat-haziran
filower...................................bat-24 haziran
neda.....................................bat*-haziran
filiz86................................bat- 8 haziran
zeynepilke................................bat-12 haziran
ftmkrks............................bat-21 haziran

dolu sayfalarımız olur inşallahhhhhhhhhhhhhhhh

:) gelsin umutları hazirana kalanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ya allah bismilaahhh ilk listemizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

rabbim gönlümüzdekinde ve kalbimizden geçenlerden razı gelsinnnnnn aminn

Son düzenleme:

oyle yapıcam ınsaallah. cerrahpasaya gıdıyorum suan yarın gel dedı doktor. okuduklarıma gore tup bebkle bıle olması ozrmus cunku 0.01 yanı hıc yok :2::2::2::2: en azından şükredin kendinize kii size hiç bi doktor olmıcak yok cok dusuk demıyor en azından sansınız var

canım benim allah büyüktür isterse ne engel dua et bolbol ümidini yitirenler benim ümmetimden değildir.. diyor peygamberimiz

canım benim allah büyüktür isterse ne engel dua et bolbol ümidini yitirenler benim ümmetimden değildir.. diyor peygamberimiz

haşaa biz ümitli olmalıyız buda bir imtihan. inşaallah rabbım en hayırlı sekılde dermanını vericek. ama kabullenmek cok zor ınanmak zor.. cunku ben 10 aylık evlıyım 9 ay korundum 1 ay korunmadım o 1 ayda 3-4 kere korunmasız ılıskı yasadım yani öyle ciddi manada bir cocuk calısmamız olmamıstı ve daha denemedn bu sorunlar cıktı o yuzden cok şok yaşadım .. yaşıyorumda. kendımı eksık ıgbı hıssetmeye basladım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…