Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

hadi hayirlisin bebis geliyo o zaman allah anali babali büyütmeyi nasip etsin insallah..korkma hic git kan testi yaptir

yaa bugün ve dün yani adetimin 15-16 sı oluyor ve yumurtalıklarıda acayip bir ağrı var yürürken otururken hep hissediyorum böyle yaşayan var mı? klomen kullandım daha önceden böyle bir ağrı olmamıştı

tatlım bndede oldu hamşş sandm ama değilim ...dielrim sen hamişsindr cnmm ama bu dediğin hem geeblik hem adet belrtsi hemde bebek yerlşme belrtsi nedesem...

dilerim hamişsindr nagişcim..

tatlım bndede oldu hamşş sandm ama değilim ...dielrim sen hamişsindr cnmm ama bu dediğin hem geeblik hem adet belrtsi hemde bebek yerlşme belrtsi nedesem...

dilerim hamişsindr nagişcim..

acabaa yumurtalıklarımla mı alakalı diye sormuştum suan hamile bile kalsam çok erkennn :):)))))9

benim umudum yavaş yavaş tükeniyor bat 5-6 hazirandı fakat dün çok az koyu saru renginde lekelenme oldu sanırım bu ayda yok

su an okadar uzgunumkı son 5 aydır stres ıcındeydım zatennnn cok moralım bozukkk yenı hastaneden geldık herkes bır sey dıyor ama kımseyı duyamıyorumm

cerrahpasadan gelyorum 20 yasındayım son 5 aydır adet duzensızlıgım vardı. geç adet goruyordum. amh testı yapılmıstı bırde smear testi sonclarını aldım yıkıldımm resmennn smear testınde yogun sekılde ıltıhap gorulmuss amh test sonucumda 0.01 (((((((((( YANİ HIc yumurtam yokkk ben daha 20 yasındayım yenı evlıyımm bnm bebegım olmıcakmııı ben sımdı menopozamı gırdımmm hıc mı tedavısı yok kurtulan yokkk ben basımı yastıga nasıl koyucm huzurlu sekılde tum hayallerım hedeflerım dogacak cocugum uzerıneydı hıc bır seyın anlamı yokk artıkk

canım daha yeni öğrenmişsin ve tam olarakta kesin bir tanı kanulmamış artık tıp çok ilerledi yaşın küçük ve cerrahpaşadan daha iyi bu konuda uzman olan doktorlar var araştır ve sonuçlarını göster sonrasını düşünürsün şimdiden kendini bukadar yıpratmanın sana hi,ç bir faydası olmaz dimi ama güçlü olmak lazım

canım benim herşeyin yarırlısı olsun biliyorum bunu karşıdan söylemek kolay fakat nedemek yastığ başımı nasıl rahat koyucam ya ne alaka daha kötü bişey olsaydı ya hayatınla canınla alakalı bişey olsaydı evt hepimiz çocuk çok istiyoruz ama olmaması da dünyanın sonu değil ayrıca çocuklada mutluluk olmuyor bunuda hiç bir zaman unutma herşerde bir hayır vardır böyle düşünüpte kendini daha fazla üzme lütfenn mutlaka bi çözümü vardır tıp artık ilerledi eskisi gibi değil iyi araştır konusunda uzman mükemmel hekimler var ama herşeyden önemlisi senden önemli hiç bişey yok bunu unutma

dokto dedıkı menopoza gırmıssınnormal menopoza gıren kadınlarda bıle 0.4 müşş benım 0.01 yanı onlardan bıle dusuk hıc yumurtam yokmus daha oncede kendınde farketmedınmı dedı ateş basması fln oluyomuydu dedi.. tup bebekle bıle cok zor gozukomuşş((((((((((((((((((((( ben dedımkı ateş basması vajınada kuruluk falan vardı ama annem hep pskolejık dıyordu zaten o yuzden geldm ya dedım doktora.. sımdı herkes dıyokı belkı tahlıller karısmıstır bu sonucun cıkması ımkansız senn ozaman 1 senedır adet gormemen lazım bu sonucun cıkması ıcın snn 70 yasında fln olman lazım bu sonuc 0 danda dusuk dıyolar moralım alt ustt

canım benim tahliller karişmamış olsa bile allah sana anneliği nasip edicekse hiç yumurtan olmadanda olucak sıkma canını azcık ferah tut içini

canım benim tahliller karişmamış olsa bile allah sana anneliği nasip edicekse hiç yumurtan olmadanda olucak sıkma canını azcık ferah tut içini

evet orası öyle İtaat etmekten ve teslim olmaktan baska caremiz yok. ama işte menopoz genelde 40lı yaslardan sonra oldgu ıçın veb ben daha 20 yasında oldgm için şok geçirmiş vaziyetteyim oysakii eşimde ne kadar cok cocuk ıstıyordu..... sımdı onun ne hıssettgınhı dusunmek bıle bana acı veriyo eger hiç bir tedavsis olmazsa ona haksızlk yaptgımı dusunmeye baslıycam cok acı bır durum. Rabbım sıfa versın tum hastalara bana.. bunları yazarken bıle sankı baska bırınden bahsedıyormusum gıbı gelyrAllah belasını versın bu üreticilerin sebzelerı bıle zehırledıler ınsnaların dogurganlıklarını etkiledilerr kısırlastırdılar biziii... o yuzden basbakan 3 tane cocugunuz olsun dıyor bizi yediğimden içtiğimizden kısırlastırıyorlar... neslimizi azaltmaya calısıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…