Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

1 günde idrardan çıkmaz heralde :KK50: en iisi öğle arası gideyim kan tahlili yaptırayım. varsa da yoksa da bileyim

günaydn kızlar acele etmeyn derim size bırakn bebiişnz büyüsün :))hayırlısı olsun çıkmsa o umut içindn gidince daha çok üzülyrsnz 4 aydr bnu yaşayn biri olrk söylyrm dilerim müjdeli haber verrsnz..3 gün geçdi dedin sen yap cnm ya :)) hadi müjdeli haberler verin şubat anneleri olcksn side:)))inşallahhhhhhhhhhhhh

canan nerdesn tatlım test sonucunu merk edyrm dielrim müjdelidir....değilsede üzme kndni tüp bebek yapmaya karra vermşdnn

kizlar size bisey sorucam bende bu ay kendimi hamile gibi hissediyorum batima 4 gün var ve benim gögsümü SIKTIGIM zaman kan geldi ve ben cok yorgunum gibi hissediyorum idrar testi yapsam simdi cikarmi eger varsa hamilelik.

Işallah işallah dilşadcııım

ya bişey sorucam erken yumurtlama olduysa çıkıyomuş ama benden sana tavsiye boşuna testlere para verme bat geçmeden çıkmıyor canım ya birde göğsunu neden sıktın ve nerden kan geldi bu ciddi bişey olabilir dikkatli olmanı tavsiye ederim

günaydn kızlar acele etmeyn derim size bırakn bebiişnz büyüsün :))hayırlısı olsun çıkmsa o umut içindn gidince daha çok üzülyrsnz 4 aydr bnu yaşayn biri olrk söylyrm dilerim müjdeli haber verrsnz..3 gün geçdi dedin sen yap cnm ya :)) hadi müjdeli haberler verin şubat anneleri olcksn side:)))inşallahhhhhhhhhhhhh

canan nerdesn tatlım test sonucunu merk edyrm dielrim müjdelidir....değilsede üzme kndni tüp bebek yapmaya karra vermşdnn

iyi dileklerin için çok teşekkür edeim ama son 2 aydır o kadar çok test yaptımki artık almaya utanıyorum yapmayada çok korkuyorum :KK43:

benim kizima hamileykende ayni sey olmustu gögsümün ucundan kan gelmisti merak ettim baktim gene ayni sey oldu ondan süphelenim zaten yoksa baska öyle önemli bir hamileleik belirtisi yok ben doktor kontrollü yaptim bu sefer yumurtlama günümü söyledi ona göre yaptim ama bilmiyorum.

benim bu 3 üncü bebisim olucak zaten ama cok istiyorum iki tane kizim var cinsiyet belirleme yöntemiyle yaptim bakalim allah hakkimizda hayirlisi neyse onu versin senin ilkmi olucak yoksa varmi bebis

bebeğimi kaybettiğimde öyle büyük bir hayal kırıklığı yaşadım ki, en azından acabalardan kurtulurum şimdi canım napiim.

rabbim isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu bol bol dua edin allah hic kimseyi eli bos birakmaz nasibinizde varsa verir arkadaslar

iyi dileklerin için çok teşekkür edeim ama son 2 aydır o kadar çok test yaptımki artık almaya utanıyorum yapmayada çok korkuyorum :KK43:

cnm ben hepimz aynızyz hep farklı eczndlerdn alıyrm bende :)) bu yöntemi dene:))) tavsiyeem :)
ben bu ay o kdr çok stres oldm ve okdr çok pozitif idrar testi gördmkü anlatamam cnm çok kötü oluyo insan nasl mutlu oldm ama hepsi yanlşmş
hamile kalma istiğimdn snrm 6 gün regl geçti ve dr hamile olblrsn kese görnmsede dedi kandada çıkmadı en son yeter dedim kndmi rahtlttm ve o gün adet oldm...

dilerim hamişşsindr cnm bnm ama bekle ve kanda yaptır idrarda çıkmzsa umutlrn bitiyo acaba dyck az ihtmlin kalıyo....

bebeğimi kaybettiğimde öyle büyük bir hayal kırıklığı yaşadım ki, en azından acabalardan kurtulurum şimdi canım napiim.

cnm benim ne gelrise rabbimden belki seni daha kötüüsndn koruduğu için bunları yaşadın çok şükür tekrar hamile kalablrsn kalmşsn bi kere ..ben hamile oldğmuu bilmdn düşrdm önceki ay :KK43:( tekrar melleğin olcak ve kucğna alcaksn buna inan

benim bu 3 üncü bebisim olucak zaten ama cok istiyorum iki tane kizim var cinsiyet belirleme yöntemiyle yaptim bakalim allah hakkimizda hayirlisi neyse onu versin senin ilkmi olucak yoksa varmi bebis

benim ilk olucak beni çok iyi anlarsın hem çoook istiyorum hem çok korkuyorum olursa naparım iyi anne olurmuyum bu ara çok fenayım özellikle duygularım icene karıştı 3 aydır istiyoruz ama bu kadar kafama takmıyodum sadece çok istiyordum ama bu ay çok kötü oldum kimseylede paylaşamıyorum çevremde hem çok istiyorum bebişimi hissetmeyi bir yandanda çok korkuyorum 4 gün geçti benim bat hala bişey yok cuma akşamı test yapmıştım negatifti moralim bozuldu dahada yapmıcam dedim ama hala gelen giden yok sadece yatmak istiyorum kasıklarım ağrıyor sanki adetliymibi şişlik hdiyorum ve dün den beride göğüslerim çok ağrıyor hala bastırınca sızladığını hissediyorum :KK43:(((((

psikolojikmi bilmiyorum ama şu anda bir ümitvar içimde o yüzdende test yapmaktan korkuyorum

cnm benim ne gelrise rabbimden belki seni daha kötüüsndn koruduğu için bunları yaşadın çok şükür tekrar hamile kalablrsn kalmşsn bi kere ..ben hamile oldğmuu bilmdn düşrdm önceki ay :KK43:( tekrar melleğin olcak ve kucğna alcaksn buna inan

hepimiz için inşallah deyim canımm, oğlumu kucağıma cansız bedeniyle aldım ya, şimdi cennet hayatından o da bize dua ediyordur kim bilir?

allah sana onu nasip etsiyse önünde hic bisey duramaz sana bisey söyliyeyimmi benim eltimin 15 sene olmadi cocugu ama 15 sene sonra allah ona iki tane birden ikiz kiz verdi simdi 8 yasindalar hic korkma ben almanyada yasiyorum ilk cocugumu 18 yasinda kucagima aldim ama onu kucagina verdikleri andan itibaren öyle bisey oluyoki sen sanki 40 yillik anneymissin gibi hissediyorsun ve en iyi sen bakiyorsun himseye güvenmiyorsun bakim konusunda kendini korkutma böyle seylerle allah yardimcin olsun hic korkma.

X