Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

kızlar bat 2-3 haziran ama benim hafif hafif sancım başladı allahım lütfennn adet sancısı olmasın kasıklarımda çokk inceden seyirme şeklinde batmalar oluyor

kızlar bat 2-3 haziran ama benim hafif hafif sancım başladı allahım lütfennn adet sancısı olmasın kasıklarımda çokk inceden seyirme şeklinde batmalar oluyor

biliosun benm de bat aynı ve bende de sancılanmalar var :KK43: belden ve kasıklardan, şişkinlik de var, regl geliyor :KK14:

kırmızılar gelmicek bu ay ben inanıyorum

gelmicek gelmicek sen inansana accık yaww insan hayal kurduğu inandığı kadarını yaşar umutsuz olma bakiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

hadi inşallah canım yaa ama ne biliim bu ay da yok gibi hissediyorum artık. belki de testi yaptığım için tüm umudum kırıldı. ağrılar da belirti veriyor zaten. ama adet olacağım zaman beni hep ateş basardı bu ay yok inşallah hayırlısıyla bebişlerimiz gelir daha fazla bekletmeden.

hadi inşallah canım yaa ama ne biliim bu ay da yok gibi hissediyorum artık. belki de testi yaptığım için tüm umudum kırıldı. ağrılar da belirti veriyor zaten. ama adet olacağım zaman beni hep ateş basardı bu ay yok inşallah hayırlısıyla bebişlerimiz gelir daha fazla bekletmeden.

işallah canım ama herşeyden önemlisi hayırlısıysa olsun benimde adet geliyor ama kendimi avutuyorum işte napim hayallerim ümitlerim olmazsa yaşayamam ki :)

işallah canım ama herşeyden önemlisi hayırlısıysa olsun benimde adet geliyor ama kendimi avutuyorum işte napim hayallerim ümitlerim olmazsa yaşayamam ki :)

zaten tüm dualarımda Allahım hakkımızda en hayırlı zamanda hayırlısıyla ver diyorum, rabbim büyüktür, aratmasın.

Ya bayanlar benim adem tarihim en geç 6 haziran olmalı geçen ay beklenenden daha önce geldi yani şuandada aşırı mide bulantısı var bid midede problemler üst safada şimdiden test yapsam belli olur mu acaba ya belirtilere girmek istemiyorum nerdeyse hepsi var :KK43: ben ne yapsam bilemedim

ya bayanlar benim adem tarihim en geç 6 haziran olmalı geçen ay beklenenden daha önce geldi yani şuandada aşırı mide bulantısı var bid midede problemler üst safada şimdiden test yapsam belli olur mu acaba ya belirtilere girmek istemiyorum nerdeyse hepsi var :KK43: ben ne yapsam bilemedim
adet gecikmeden belli olmuyo sanırım bu :KK43: bende yapıp duruyorum ama yok bişeycikler

Ya bayanlar benim adem tarihim en geç 6 haziran olmalı geçen ay beklenenden daha önce geldi yani şuandada aşırı mide bulantısı var bid midede problemler üst safada şimdiden test yapsam belli olur mu acaba ya belirtilere girmek istemiyorum nerdeyse hepsi var :KK43: ben ne yapsam bilemedim
dr. nevranın sitesinden bat tarihini bulabilirsin canım, belirtiler psikolojik de olabilir ama inşallah bebiş vardır.

dr. Nevranın sitesinden bat tarihini bulabilirsin canım, belirtiler psikolojik de olabilir ama inşallah bebiş vardır.

işte bende bu yüzden belirtilere hiç girmiyorum belirtilere gerçi kan tahlili yaptırsam çıkar ama her ay aynı yalanla kendimi kandırıp sonrada koca bir 0 la eve gelmekte istemiyorum en iyisi gün sayıp beklemek dr nevranın sitesinin linkini koplayabilir misin ben biraz yeniyimde bilemiyorum :KK43:

senn ne kadar kaldı bata
doktor nevranın sitesindeki hesaplamaya göre benim 30/05/2012 tarihinde adet olmam lazımmış ve ben bugün itibariyle 3 gün geçikmiş bulunuyorum ve bunu yeni öğrendimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:)

aman allahım inanamadım yawwwwww doğrumudur acep bu

doktor nevranın sitesindeki hesaplamaya göre benim 30/05/2012 tarihinde adet olmam lazımmış ve ben bugün itibariyle 3 gün geçikmiş bulunuyorum ve bunu yeni öğrendimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:)

aman allahım inanamadım yawwwwww doğrumudur acep bu

doğrudur canım ben hep burdan takip ediyorum 2 gün gecikmiş evet, hadi inşallah hayırlısıyla geliyordur bebiş

X