Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

bodensee evet lindau almanyanin pek gezilcek yerleri yok avusturya almanyadan dahada guzel. bize 1saat kadar avusturya . bebegim olsun insallah bebegimlede oralari gezeriz. sen tam neresinde oturuosun

ben vorarlberg'te feldkirchteyim canim bregenze 1 saat var aramizda seninle iki saat oluyor yani ama inss gorusmeyi isterim....

melek2828.......................BAT- 10 Haziran ******rhm filmi çekilmiş****
melisdeniz...........................BAT-15 Haziran
pembekelebek.....................bat-18 Haziran
ebah234...........................BAT-4 Hazirannn
plebisit82..............................bat-15 Haziran
nagihan_14...........................bat- 15 Haziran***incir ve havuç kürü ve ov.olş.*****
nesecim..............................bat-7 Haziran
uykucupisi.............................bat- 11 Haziran
yakamoz2012...........................bat- 8 Haziran
oz-me....................................bat-yok
jade86....................................bat- 19 haziran
ssevde.....................................bat-8 haziran
yoncamel...............................bat-11 haziran
ruzgar................................bat-15 haziran
lady-eliph...............................bat-1 Haziran :)
hll5277..................................bat-8 haziran
ozme.....................................bat-9 haziran****karanfil tarçın zerdeçal kürü******
mavihayal.............................bat-16 haziran************ada çayı kürü******
asmin44.................................bat-17 haziran
yazeell....................................bat-16 haziran
dolly....................................bat-29 haziran
sel....................................bat-13 haziran********folikasit,bal ve tarçın kürü******
dcl-xcl.................................bat-14 haziran
sedser...................................bat-6 haziran
perilous................................bat-19 haziran
dentur.....................................bat-6 haziran
karamano.........................bat-belitmemiş
mavera49............................bat-23 mayıs (umarım güzel sonuç alırsın)
şifacı...............................bat-31 haziran
ebebebruli.............................bat-14 haziran ***havuç ve incir kürü***
rüzgar.................................bat-17 haziran
dilsudonder.................................bat-1 haziran
zencefiil.............................bat-4 haziran
tgbesr....................................bat-haziran

dolu sayfalarımız olur inşallahhhhhhhhhhhhhhhh

:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

:) gelsin umutları hazirana kalanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ya allah bismilaahhh ilk listemizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

rabbim gönlümüzdekinde ve kalbimizden geçenlerden razı gelsinnnnnn aminn

canim bizide ekle listene haziranin 14 u bu aydada onumuzdeki ayada korunmak zorundayim ama inss temmuz ayindan itibaren biz kayitlara gececez =)))

[QUOTtgbesr;24882663]canım ben bir dönem 1-2 ay kullandım şimdi gene başlıcam ben hayıt tohumu çivan perçemi ve aslan pencesi kullandım

rabbim ol deyince oluyo evet kuzum sen hamilemisin şu anda[/QUOTE]

yok tatlim hamile deilim iki yasinda bir kizim var ama ikinciyi istiyorum insss

merhaba arkadaşlar; ben bugün test yaptım tek çizgi çıktı ama bir saat sonra yanında silik bir çizgi daha belirdi acaba nedeni ne olabilir hamile miyim değil miyim ?

canim gecen ay bendede oyle oldu fazla takilma bence ilk 5 dk icinde cikan cift cizgi daha oneminli inss ama olur inss hamilesindir :KK16:

Az kaldı canım biraz daha sabredelim mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler:KK16:

İns CNm o günleri bekliyorum sabırsızlıkla Allah im Meryem anamizinki gibi evlat nasip etsin hepimize duadan başka yapacak hiç birşeyim yok Rabbim ol derse olur hayırlı bir zamanda gelir inşallah.allah im yardımcımız olsun kizlar.

canim gecen ay bendede oyle oldu fazla takilma bence ilk 5 dk icinde cikan cift cizgi daha oneminli inss ama olur inss hamilesindir :KK16:

canım adetimden 12 gün geçti yanlız düzenli adet olurdum normalde ve adet olurken sancı vs gibi belirtiler olmazdı bende ama bir haftadır sol kasığımda ağrı var yani adet belirtilerim olmazdı bu biraz anormal oldu bakalım yarın ne çıkcak nasip tabi herşeyin hayırlısı

nagihancım benide eklermisin listene bat 12 haziran temmuz diodum ama bu ay bıraktım korunmayı bakalım aynı ayda hamiş kalcakmıyız

Kızlar ya tıpkı geçen ay olduğu gibi yine sol kasığımda batma ve sancılar hissedyorum.geçen ay beni aldatan sancılar daha önce böyle olmazdı.sinir olduuuum yine mi bni kadırıyosunuz dye hhiiçte aldırmıyom ama öff..:18:

evet kızlar dün akşam ilk kez yumoşlarımın çatlayacağını hissettim :) ve ovulasyon testiylede takip ettim beni yanıltmadııı :)

$Fotoğraf-0126.jpg

Son düzenleme:
bu da bu sabah yaptığım sabah akşam yapıyorum ki kaçırmayım diyeee :)
silikleşmeye başladı lh salınımında azalma oluyor yani :):):) gelsin yumoşlarımmmm

$Fotoğraf-0127.jpg

Son düzenleme:
askmeyvesi adetin üzerinden 12 gün geçtiyse vardır canım Allahın izniyle hamilelik. açık renk çıkmasının sebebi belki (inşallah) geç döllenmedir.

X