Şansımız Eylül Olsun Bebeklerimiz Sağlıkla Doğsun 2012

PeriLous

Iyi ki varsınız kızlarım..
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2010
3.764
727
Şansımız Ağustos olsun topiğindeyiz arkadaşlar oraya buyrun umudunuzun hangi ay olduğu önemli değil :KK16:

Son düzenleme:
hayırlı olsun ozmnnn bu topiğimizdeee benım agustos amaaa takılırım burdaaa da ordada :)

neden bu kadar umutsuzsun ya. benimde adet olacakmışım gibi ağrım var kasıklarımda ben bile demiyorum böyle

canım umutsuzluktan ziyade gerçekçi davranmaya çalışıyorum kendimi heveslendirip adeti görürsem daha çok üzülürüm hem şimdi üzülmüyorum da iyiyim valla : )

pericim topiğin hayırlı uğurlu olsun :)
bat a 2 gün kaldı ne adet ne de hamilelik belirtisi yok. büyük ihtimal buraya transfer olacağım. kaldığımız yerden devam ederiz artık.

Elül sayılırım bende .bat 29 ağustos :KK49: gerçi tam o sırada tatilde tur da olacağım inşallah bakalım nasip kısmet tatil de öğrenirmişim birde :):)

beende agustos topiğindeyim canım buraya benide eklermisin 3 eylül olarak
ekledim canım
Kardeş topik eylül topiği :KK1:
ben de bugün yarın size katılabilirim :KK52:
inşallah katılmazsın canım hamişsindir sohbete hep gel ama :)
pericim topiğin hayırlı uğurlu olsun :)
bat a 2 gün kaldı ne adet ne de hamilelik belirtisi yok. büyük ihtimal buraya transfer olacağım. kaldığımız yerden devam ederiz artık.
sağol canım benim sende hamişsindir inşallaaaah
Elül sayılırım bende .bat 29 ağustos :KK49: gerçi tam o sırada tatilde tur da olacağım inşallah bakalım nasip kısmet tatil de öğrenirmişim birde :):)

canım inşallah sende hamişsindir Rabbim kimseyi bekletmesin inşallah

cnm bnm topiğin hayırlı uğurlu olsun ağustos ayından gelen arkaşlarım dilerim eylül ayında burda müjdeli haberler verirsiniz..

benm 31 ağustos ama blyrm hamiş olmaycğmı :)) hayırlısı olsunda..

ben ağustos topiğindeyim ve orda kalacağımı söylemişdim aylardan aralık olsada orda kalacğmıza söz vermşdm arkdşlarmda o nedenle yazdırmyrm adımı canm yanlış anlamaa..

rabbim herkesin gönlüne göre versin...

X