sanirim sevgilimden ayrildim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir insanda belirleyici olan aşk değil karekter
Aşk geçici karekter kalıcı

Yağlı güreş konusunu hatırlıyorum, biraz zaman verin kendinize, düşünün, uzak kalmak iyi gelecektir. En doğru kararı alacaksınız.
Kendine fiziksel olarak zarar vermesi, sizin bundan sinirsel olarak etkilenmeniz dışında Salgın hastalık tehlikesi varken üç kere dikkat etmeliydi.
Bunun bir de karşı tarafın manyak olma ihtimali var(dövüşlüne taraf), evi takip eder sana salça olur vs. Beyincikle düşünüp çatapata girilir mi hiç

Yağlı güreş konusunu hatırlıyorum, biraz zaman verin kendinize, düşünün, uzak kalmak iyi gelecektir. En doğru kararı alacaksınız.
Kendine fiziksel olarak zarar vermesi, sizin bundan sinirsel olarak etkilenmeniz dışında Salgın hastalık tehlikesi varken üç kere dikkat etmeliydi.
Bunun bir de karşı tarafın manyak olma ihtimali var(dövüşlüne taraf), evi takip eder sana salça olur vs. Beyincikle düşünüp çatapata girilir mi hiç

kendisi bu olaydan o kadar kolay kurtulamaz saniyorum cunku karsi tarafi resmen oldurmek icin dovmusler kafasini asfalta surterek falan. sevgilim mi yapti onu bilmiyorum. baya bi basi agriyacak yani. boyle bir kaos istemiyorum acikcasi, uzunca bi sure dusunecegim herhalde.

Yaşları 24müş, düzelir, şimdi kanı deli akıyor , en deli çağları , al karşına konuş rahatsız oldugunu söyle , o yaşlarda erkekler genelde öyle

Yaşları 24müş, düzelir, şimdi kanı deli akıyor , en deli çağları , al karşına konuş rahatsız oldugunu söyle , o yaşlarda erkekler genelde öyle
Efendim?
O yaşlarda genelde kimse öyle değil!
Şiddet eğilimi olan insanlar öyle, ayrımı iyi yapın.
Hayatında hiçbir kavgaya karışmamış, olduğu ortamda çıkınca uzaklaşmış, başka bir cana kasten zarar verme eğilimi olmayan gayet sağlıklı birçok ‘delikanlı’ mevcut.
Çünkü kan deliliği hızlılık hayt huytla olmuyor.
Bu resmen barbarlık, ayrıca kanunen suç olan bir durumu da normal göremezsiniz, ahlak ve etik olarak eleştirmedim daha, suç yani ötesi mi var?

Konularınızı hatırlıyorum, bu olay oldukça can sıkıcı olmuş. Asla mantıklı bir yorum yapmayacağım, sana ne oluyor da diyebilirsiniz ama ayrılırsanız üzülürüm. Ben böyle taşkınlıkları tolere edebilen biri değilimdir ama bu çocuk niyeyse bana çok sempatik ve düzgün biriymiş gibi geliyor. Karantinanın getirdiği bıkkınlıkla ani karar vermeyin bence bir süre daha emin olmayı bekleyin. Kararınız ne olursa olsun mutluluklar

Şiddet benim kırmızı çizgim, ben evimde ses yükselmesine izin vermem eşim arkadaşı arıyor diye gidip koşa koşa başkasını dövecek?? İsterse tabii ki gidebilir ama benim evime geri dönemez, gittiği yerde kalır.
Ayrıca sizin konularınızda hep babasına güveniyor sevgilim o yüzden taşkınlık yapıyor cümlesini okuyorum, bu en hafif tabirle 'çirkin'. Ömür boyu yaptıklarının sorumluluğunu almaktan kaçacaksa sizi çok yorar. Babası da istediği kadar bağırsın annesi ile yüzleşmesin diye sizin evinize getirerek zaten yaptıklarının sorumluluğunu almasın diye uğraşmış, eminim ki oğlunun tahmin ettiği gibi şikayet durumu için de korumak için elinden geleni yapar. Yaptıklarının sonucuna çok ciddi bir şekilde katlanmazsa hiçbir zaman düzelmez sevgiliniz, umarım çok iyi düşünürsünüz.

kendisi bu olaydan o kadar kolay kurtulamaz saniyorum cunku karsi tarafi resmen oldurmek icin dovmusler kafasini asfalta surterek falan. sevgilim mi yapti onu bilmiyorum. baya bi basi agriyacak yani. boyle bir kaos istemiyorum acikcasi, uzunca bi sure dusunecegim herhalde.
Babasının gücüne güvenip de öldüresiye adam döven bir insana ben de güvenmemeyi tercih ederim.
Evet arkadaşların için can verirsin ama bu söz lafın gelişidir.
Arkadaşın zarar gördüyse cana kastetmeden konuşulur, gerekirse yasal yollara başvurulur.
Asfalta sürtmek, çete kavgasına karışmak bence mafya tipli insanların davranışı.
Yarın birgün arkadaşlarına uyup bıçakla, silahla kavgaya gitse kullanır, başını yakar bu gazla çalışan arkadaş.
Ya da kendi canından olur.

herkese merhaba,

sevgilimle yaklasik uc gundur konusmuyorum ve gorusmuyorum. artik dolma noktasina geldim sanirim bilmiyorum. normalde cozum odakli olacagim durumlarda bile ona karsi icimde bir bosluk var, bir sey yapmak veya ugrasmak istemiyorum. yine buyuk bir rezillik cikardi ve ben hayatimda boyle bir insan isteyip istemedigimden hic emin degilim.

pazar aksami telefon geldi kendisi isik hiziyla cikti evden. hicbir seye cevap vermedi. saat 3 gibi babasi bunu karakoldan almis eve goturememis annesi gormesin diye, bana getirdi. kasi acilmis, dudagi patlamis, birkac morlugu daha vardi. babasi da bir yandan bagirip cagirip hakaret ediyor gercek bir kaos yani. neyse babasini gonderdik ben olayi sordum anlatti iste bir arkadasinin bilmemne olayi varmis cart curt, onu dovmusler bunlar da onu dovenleri dovmeye gitmisler sanki teksasta yasiyoruz gerizekalilara bak.

ben de bir sey demedim acikcasi. onu o sekilde ilk gordugumde gercekten aglamistim sonucta dayak yemis gibiydi yani. sonradan kendini baskasi icin tehlikeye atabilen biri icin uzulmenin yersiz oldugunu dusundum. gece salonda yat sabah da bana bir sey demeden cikip git bir sure konusmayalim dedim. dedigim gibi de yapmis cidden sagolsun. o andan sonra da hic konusmadik arayinca acmadim.

ben artik bu sekilde taskinliklari hayatimda istemedigimi dusunuyorum. belki lisede olsam aaa ne kadar havali yaa falan derdim ama su an kavga eden insana insan gozuyle bakmak bile icimden cok gelmiyor. tamam birlikte cok eglendik guzel vakit gecirdik ama artik biraz daha durgun en azindan normal seviyede bir iliski istiyorum sanirim. ve o asla durulmuyor. onu degistirmeye calismaktansa ben birakmayi tercih ediyorum cunku kimsenin annesi veya babasi degilim. ailesinin bile dizginleyemedigi birinin hayatimda yaratacaklarini ongoremiyorum ve bitirmek istiyorum sanirim. ama uzgun degilim de diyemem. degisik hissediyorum. geriye baktigimda onu tesekkur edecegim cok seyim var. degisecegine inanmak istiyorum ama inanamiyorum belki de bu yuzden uzgunum bilmiyorum.
Benim erkek kardeşim böyle arkadaşları uğruna ölecek bir gün onunda ailecek çok sevdiğimiz kız arkadaşı bu sebebten ayrıldı o kurtuldu ama biz hala çekiyoruz bu derdi dün yine eve mahkeme kağıdı gelmiş Allah bilir ne pok yedi

yok yurt disinda boyle degil. turkiyede de mesela bizim toplu bir arkadas grubumuz var orada kendisi aranan kisidir, o olmayinca kimse toplanmak falan istemez. eglendirir, guldurur vs. ama kendi arkadas grubuyla boyle olabiliyor cunku biliyor yani arkasinda babasi var. onun babasi korumasa digerininki korur. yurt disinda oyle bir sey yok tabi ki. gayet duzgun arkadaslari var her ortama da ayak uydurabiliyor.
Ya siz boyle babasi, babalari korur falan dedikce gozumun onune zengin, ilgisiz, cocugunun her kotu davranisini ne olursa olsun ortbas edecek yesilcam babalari ve onlarin zevzek, hayirsiz, sorumsuz cocuklari geliyor. Aile Serefi filmi tam olarak. Ve istemsiz canim sıkılıyor.

herkese merhaba,

sevgilimle yaklasik uc gundur konusmuyorum ve gorusmuyorum. artik dolma noktasina geldim sanirim bilmiyorum. normalde cozum odakli olacagim durumlarda bile ona karsi icimde bir bosluk var, bir sey yapmak veya ugrasmak istemiyorum. yine buyuk bir rezillik cikardi ve ben hayatimda boyle bir insan isteyip istemedigimden hic emin degilim.

pazar aksami telefon geldi kendisi isik hiziyla cikti evden. hicbir seye cevap vermedi. saat 3 gibi babasi bunu karakoldan almis eve goturememis annesi gormesin diye, bana getirdi. kasi acilmis, dudagi patlamis, birkac morlugu daha vardi. babasi da bir yandan bagirip cagirip hakaret ediyor gercek bir kaos yani. neyse babasini gonderdik ben olayi sordum anlatti iste bir arkadasinin bilmemne olayi varmis cart curt, onu dovmusler bunlar da onu dovenleri dovmeye gitmisler sanki teksasta yasiyoruz gerizekalilara bak.

ben de bir sey demedim acikcasi. onu o sekilde ilk gordugumde gercekten aglamistim sonucta dayak yemis gibiydi yani. sonradan kendini baskasi icin tehlikeye atabilen biri icin uzulmenin yersiz oldugunu dusundum. gece salonda yat sabah da bana bir sey demeden cikip git bir sure konusmayalim dedim. dedigim gibi de yapmis cidden sagolsun. o andan sonra da hic konusmadik arayinca acmadim.

ben artik bu sekilde taskinliklari hayatimda istemedigimi dusunuyorum. belki lisede olsam aaa ne kadar havali yaa falan derdim ama su an kavga eden insana insan gozuyle bakmak bile icimden cok gelmiyor. tamam birlikte cok eglendik guzel vakit gecirdik ama artik biraz daha durgun en azindan normal seviyede bir iliski istiyorum sanirim. ve o asla durulmuyor. onu degistirmeye calismaktansa ben birakmayi tercih ediyorum cunku kimsenin annesi veya babasi degilim. ailesinin bile dizginleyemedigi birinin hayatimda yaratacaklarini ongoremiyorum ve bitirmek istiyorum sanirim. ama uzgun degilim de diyemem. degisik hissediyorum. geriye baktigimda onu tesekkur edecegim cok seyim var. degisecegine inanmak istiyorum ama inanamiyorum belki de bu yuzden uzgunum bilmiyorum.
Hiç üzülme önüne bak, bu adamdan bir halt olmaz

bitmesini hic istemiyorum aslinda. yani degissin derken bu sacmaliklari yapmasin, yine ayni benim tanidigim kisi olsun benim icin yeterli. bu huylari sonradan ciktigi icin kabullenemiyorum. bir sure konusmayayim, belki cidden adam akilli bir seyler soylemeye gelir hic umudum olmasa da...

o zaman hiç kasma sasy. zamana bırak. bu mevzuyu yaptığı saçmalığı konuş. gerisi ona kalmış. ilişkimizin seyri senin elinde de. bundan sonra çabalayan taraf ben olmayacağım bunu böyle bil de.

Küçük mafya olmuş bunlar.. siz barışacak gibi duruyorsunuz, hala dusunecegim diyorsanız bilemedim..

kısaca uzaklaş

olmaz

gözümde filmlerdeki hepsinin altında baba parası ile alınmış lüks arabalar olan bir adamı çevreleyip büyük bir caka ile araçtan inen onu benzeten sonra da karakolda ama baba diyen tipler canlandı

bunlar eskiden bir yere gelememiş olur derdik de şimdikiler bir de okumuş tilt sahibi oluyorlar

hayat gerçekten korkunç yollara gidiyor

lakin annesi görmesin diye sana getirmek de ilginç

yani sen nasılsa sineye çekersin algısı olmuş

Küçük mafya olmuş bunlar.. siz barışacak gibi duruyorsunuz, hala dusunecegim diyorsanız bilemedim..

benim hayatim bazi acilardan kolay degildi, sevgilimin de oyle. ben kanser tedavisi gorurken ailem bile bir yere kadar yanimda olabildi cunku yurt disindaydim. sevgilim dunyanin en iyi okulunda okuyabilecekken beni tedavi surecinde yalniz birakmamak icin benimle ayni okula geldi. o surecte yasadigim ne varsa belki de daha agirini yasayacakken onun sayesinde toparlandim. beyin ameliyati oldum dunyanin bambaska bir yerinde, kendi ailem yanimda iki hafta kalabildi sevgilim 3 ay.

ben sadece iyi veya kotu bir sekilde her seyi tartmak ona gore karar vermek istiyorum. iliskinin basindan itibaren boyle biri olsaydi zaten 3 yili dolduramazdik. bu bir surec mi, etkilendigi bir sey mi var, neden boyle ben bunlari dusunmek zorunda hissediyorum kendimi. kendime yakistiramiyorum boyle kestirip atmayi. ama dedigim gibi ugrasmak da istemiyorum. icimden sadece umarim kendisi anlar ve duzelir diyorum yoksa onu duzeltmeyecegim.

Ayrılmak en mantıklısı.
İleride böyle biriyle yaşamak bütün hayatınızı etkileyecek. Sürekli yine ne olay çıkacak diye yolda yürümek rahatsız edici bir ruh halidir eminim.

kısaca uzaklaş

olmaz

gözümde filmlerdeki hepsinin altında baba parası ile alınmış lüks arabalar olan bir adamı çevreleyip büyük bir caka ile araçtan inen onu benzeten sonra da karakolda ama baba diyen tipler canlandı

bunlar eskiden bir yere gelememiş olur derdik de şimdikiler bir de okumuş tilt sahibi oluyorlar

hayat gerçekten korkunç yollara gidiyor

lakin annesi görmesin diye sana getirmek de ilginç

yani sen nasılsa sineye çekersin algısı olmuş

o tarz birkac arkadasi var dogru. ama bunlara ben de sasirdim. yani sorsaniz sevgilinin boyle mafya tipli arkadaslari kim diye bu olayi yasadigi arkadaslarini soylemek aklima bile gelmezdi. olayi da detayli konusmadim acikcasi ben de etraftan duydugumu biliyorum. nedenini, sonucunu, karsidakilerin tam olarak kim oldugunu bile bilmiyorum cunku kendim dinlemek istemedim. bir seyi de degistirmez gerci.

sadece kafami karistiran, ayrilmak icin beni duraklatan bir nokta var o da bu adamin son 6 aydir boyle olusu. oncesinde ne bir kavga ne gurultu hicbir sey yoktu. benim fark edemedigim, disinda kaldigim sekilde hayatinda bir sorun mu var bu siddet egiliminin sebebi ne bunu dusundum sabaha kadar. kendisini 20 yildir taniyorum, son 6 ayda yaptiklari gibi siddet icerikli seyleri lisede bile yapmamisti. anlatabildim mi bilmiyorum.

Kaza konunu hatırlıyorum senin.Kimsenin değişeceğine de kolay kolay inanmam.Ama seninkine 2x inanmıyorum...Lisede bile böyle biri olsa kaç kurtul derdim değil ki şimdi.Sevgi ve alışkanlık sizi bir yere kadar taşır.O bir yere geldiğinizde de sen devam edemeyecek kadar yorulmuş olursun.Ben bu adamda gelecek göremedim.Kendine yazık etme.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X