Sanırım kocam beni aldatıyor :(

13 reasons whydaki why

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2012
122
21
Kızlar biraz uzun olacak ama şuan kafam çok karışık. Eşimle 5 senelik evliyiz. Öncesinde de 5 sene sevgiliydik. 3 yaşına girecek bir cocugumuz var. Geçen sene eşim çalıştığı işyerinden bir kızla sevgili gibi konuşuyordu. Kız evli olduğunu biliyordu da. Yakalayınca kız yolluydu o yüzden takildim dedi. Bir de çocuk sebebi ile cinsel hayatımızın bozulmasını bahane etti. Benim de kendimce hatalarım vardı o sefer affettim. Sonra 1 2 tartışma dışında aramız düzeldi gibi bir sorunumuz yoktu. Neyse. Bugün telefonunu gizlice kurcalayayım dedim. Bayramda 2 günlüğüne şehir dışına gittiğim zaman gece 12.30da ve gündüz 15.30 civarı telefonuna anastasia diye kaydettiği yurt dışı numarası olan ve açık saçık bir fotosu olan bir kızı görüntülü aradığını gördüm. Konuşup konuşmadıklarını anlamadım ama esim aramış yani. Telefonunun gmail kısmında başka bir isim soyisimle bir gmail adresi kayıtlı ve yine başka bir isimle o gmailden face açıldığı görünüyor. Ama kim bilmiyorum. 2 gün önce de onun mail adresine yonja sitesinde üyelik açtığına dair mail gelmişti ve bakınca kendi fotosu olduğunu gördüm eşimin. Ona sormuş olsam arkadaşım aradı arkadaşım açtı vs diyecek eminim buna. Ama açıkçası daha önce de yaptıklarından dolayı güvenim sıfır ona karşı. Anneme anlattım otur konuş dedi ama ne konuşacağım onu da bilmiyorum. Boşanma konusu kafami çok kurcalıyor, boşanmayı istiyor bir yanım ama sanki diğer yanım da cesaret edemeyecekmis gibi hissediyor. Çok kafam karışık ne yapmalıyım hic bilmiyorum. Ciddi bir sebep olduğu zaman ailem bana sahip çıkar ama tabiki her aile gibi önce yuvamı kurtarma derdinde olurlar gibi geliyor. Bir de ben tesetturluyum. Eşimin bu davranışları yüzünden kendime güvenim de kalmıyor sanki.

Son düzenleme:
bacım bi kere aldatılmışsın zaten. ikinci kere aldatılıp aldatılmadığının önemi mi var?
Evet benim için önemi var. 1 kere aldatılmış olmak her seferinde kabul edeceğim anlamına gelmez ki. 1kere aldatildim benim de hatam vardı, affettim. 2. Seferi affetmeyi pek düşünmüyorum.

Eşiniz berbat biri... tam anlamıyla... O ilk aldatmanın üstüne sünger çekmemeliydiniz. Keşke biraz cesaretiniz olsa da kızınızla birlikte mutlu bir hayata yelken açsanız...
ilki i affetmek hataydı biliyorum ama kendimce hatalarım da vardi diye bir sans vereyim dedim. Ama simdi bilmiyorum. Affetmek istemiyorm ama sanki cesaret edemiyorum.

ilki i affetmek hataydı biliyorum ama kendimce hatalarım da vardi diye bir sans vereyim dedim. Ama simdi bilmiyorum. Affetmek istemiyorm ama sanki cesaret edemiyorum.

Hiçbir hata eşinizin sizi aldatmasını meşru kılmaz. Lütfen bu konuda kendinizde hata aramayın. Umarım cesaretinizi toplarsınız.

ciddiye almasam burda boyle bir konu açmazdım değil mi? Sadece biraz cesaretsizim gibi geliyor ve cesarete ihtiyacım var.
Son yazdığınız cümlelere dayanarak söyledim bunu.

Ailenizinde önce yuvayı toparlama gibi bir harekete geçiceğini sanmıyorum. Daha önce aynı şey olmuş çünkü. Tabii eğer haberleri varsa
Çalışıyor musunuz? Bir mesleğiniz var mı?.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…