sanırım hamileyim :)

chanelcoco

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2012
111
0
az önce test yaptım ve 2 çizgi çıktı.hem de silik vs.. değil,direk çok belirgin 2 çizgi çıktı hala regli de olmadım.yarın ilk işin kan testi yaptırmak..Allahım ne olur test doğru olsun.Allah sağlıklı sıhhatli dinine vatanına annesine babasına hayırlı bi evlat nasip etsin ..inş.hamileyimdir.yarın için çok heyecanlıyım,bakalım kan testim ne çıkacak..inş idrar testi hatalı değildir..Şoktayım şuanda :))

az önce test yaptım ve 2 çizgi çıktı.hem de silik vs.. değil,direk çok belirgin 2 çizgi çıktı hala regli de olmadım.yarın ilk işin kan testi yaptırmak..Allahım ne olur test doğru olsun.Allah sağlıklı sıhhatli dinine vatanına annesine babasına hayırlı bi evlat nasip etsin ..inş.hamileyimdir.yarın için çok heyecanlıyım,bakalım kan testim ne çıkacak..inş idrar testi hatalı değildir..Şoktayım şuanda :))

Hayırlı olsun sonucu bizede bildir :)))

Hayırlı olsun sonucu bizede bildir :)))

kan testim saat 16.00 da belli olacak Allah izin verirse :) ben yinede bitane daha idrar testi aldım eczaneden yine denedim o da pozitif çıktı (2 çizgi) hayırlısı inşallah kan testim de olumlu çıkar.Allah bebek isteyen herkese hepimize annelik duygusunu yaşamayı nasip eder inşallah

gözünaydın canım,çok sevindim

çok sağol canım çok teşekkür ederim.inşallah kan testim de belli olsun da ancak öyle içim tam rahat edecek..tabi ondan sonra da 2 gün sonra sanırım yine test yaptırmam gerekiyor 2 katına çıkması gerekiyor dimi? kan testi sonucum inş.olumlu olursa öyle arayım doktorumu diye düşünüyorum..çünkü geçen ayda kimyasal gebelik yaşamıştım.oyüzden tam sonucu görmeden dr.yi aramak istemiyorum

Hem kimyasal gebelik yaşamış biri olarak hem de bugün idrar testinde silik de olsa 2. çizgiyi gören biri olarak ben de çok heyecanlandım :KK9:

İnşallah çok yüksek bir değerde çıkar kan testinin sonucu, iyi haberlerini bekliyorum cnm.

Hem kimyasal gebelik yaşamış biri olarak hem de bugün idrar testinde silik de olsa 2. çizgiyi gören biri olarak ben de çok heyecanlandım :KK9:

İnşallah çok yüksek bir değerde çıkar kan testinin sonucu, iyi haberlerini bekliyorum cnm.

aynen canım bende nisan ayında kiyasal gebelik yaşamıştım.mayıs ayında üzüldüğüm için tatile çıkıp pas geçmiştik.haziranda da bu ayda pozitifi gördüm :)) inşalllah ikimizin de kan testi sonuçları da olumlu çıkar :) birlikte paylaşırız mutluluğumuzu..mutlaka yazarım sonucu..dua edin arkadaşlar kan sonucum güzel çıksın

2 saat kaldı sonuca, isteyen herkes için dua ediyorum canım, inşallah pozitif çıkar ve hemen hamilelik çizelgeni eklersin kullanıcı adına :KK9::KK9::KK9:

arkadaşlar elim ayağım titriyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr sonucum belli oldu.. 5884 çıktı .dr.umu aradım test sonucu harika ama 1 aylık olması imkansız daha büyüktür dedi,yada ikiz :))))))))))) çünkü ben 28 gün önce regliydim zaten..dolayısıyla 1 aydan fazla hamile olmam imkansız.acaba ikiz mii :KK70:

hayırlı ugurlu olsun. allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin. maşallah degerin çok çok yüksek. ikizse de allah kolaylık versin. saglıklı günler.

ikiz olma ihtimali baya yüksekti eşimin de benim de teyzelerimiz hep ikiz :) Allah sağlık sıhhat versin de inş..arkadaşlar hepinize şuan dua ediyorum Allah inş.benim gibi isteyen herkese bu mutluluğu nasip etsin.darısı isteyen tüm arkadaşlarımızın başına inşallah.

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
ay maşallah...
hayırlı olsun canım..
allah hayırlısıyla kucağına almayıda kısmet etsin inşallah..

arkadaşlar elim ayağım titriyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr sonucum belli oldu.. 5884 çıktı .dr.umu aradım test sonucu harika ama 1 aylık olması imkansız daha büyüktür dedi,yada ikiz :))))))))))) çünkü ben 28 gün önce regliydim zaten..dolayısıyla 1 aydan fazla hamile olmam imkansız.acaba ikiz mii :KK70:

Canım çok sevindim, inanılmaz mutlu oldum :)))))) Allah sağlıklı bir hamilelik nasip etsin :KK9::KK9::KK9:

İstiyosan eğer inşallah ikizdir :KK9::KK9::KK9:

Canım çok sevindim, inanılmaz mutlu oldum :)))))) Allah sağlıklı bir hamilelik nasip etsin :KK9::KK9::KK9:

İstiyosan eğer inşallah ikizdir :KK9::KK9::KK9:

çok teşekkür ederim canım.çok sağol.darısı tümmmmm isteyenlerin başına inşallah :) ikiz yada tek bebek inanki hiç farketmez yeterki Allah sağlık sıhhat versin bebeğe/bebeklere ..Allah neyi uygun gördüyse benim kabulüm :)

Canım çok mutlu oldum senin adına sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip eder RABBİM :KK9: :KK9:

Son düzenleme:
ikiz olma ihtimali baya yüksekti eşimin de benim de teyzelerimiz hep ikiz :) Allah sağlık sıhhat versin de inş..arkadaşlar hepinize şuan dua ediyorum Allah inş.benim gibi isteyen herkese bu mutluluğu nasip etsin.darısı isteyen tüm arkadaşlarımızın başına inşallah.

ya canım bırsey sorucam ıdrar testını adetın kac gun gectıkten sonra yaptın yada kac gun varken..gene aynı sekılde kan testınıde kac gun gectıkten sonra yaptın benı bılgılendırrsen cok sevınırım..

X