Kızlar sakın silik testlere kanmayın!!!

Reglim gecikmede 2 gün ilk testi dün yapmıştım ppzitifti akşamına kan verdim 0.1 çıktı şok oldum bugün tekrardan iki farklı test yaptım ve yine pozitif bende aynı mağdurlardanım

Eklentiler

• IMG_6371.jpeg
    IMG_6371.jpeg
    36,6 KB · Görüntüleme: 76
Doktorun yazması mı gerek illa peki bilgin var mı
Folik asit gebelik planınız varsa 3 ay önceden başlanması gerekiyor. Hamile kalana kadar + hamilelikte 3 ay daha kullanıyorsunuz. Reçeteyle alıman bir şey değil. Gebelik planı olmayanlar da kullanabiliyor baktığınızda içindeki vitamin b9 vitamini. Benim kullandığım folidays. 5 aydır kullanıyorum gebe olursam nasipse devam edeceğim. Önemli olan içeriğindeki folik asitin 400mcg olması. Günlük önerilen doz o

Adetime 7 gün kala ve 6 gün kala testlerim hayalet şekilde silik çıktı kimisi gördü kimisi negatif dedi direk( negatif diyenler de benim gibi yaşayanlar ) 10 aydır çocuk istiyoruz ve hiç gebelik yaşayamadım. O kadar inandım ki bu ay. Bugün tam 4 gün kaldı ve yine hayalet çizgi çıktı. Gittim kan testi verdim ve sonuç <2 çıktı. Yani negatif. Bu mesajı yazma hayalini eğer pozitif çıkarsa ümidinizi kaybetmeyin diye paylaşacaktım ama kaybedin arkadaşlarım. Adetnizin gecikmeden ve o testte çizgiler belirgin bir kırmızı şekilde çıkmadan kan vermeye de gitmeyin. Çok büyük hayal kırıklığı yaşadım bugün. Allah kucağımızı doldursun inşallah. Moralim çok bozuk çok üzülüyorum. Hepinize iyi geceler

Ne alaka? Benim testimde silikti ama 6 aylık olduk.
Sizinki negatif diye her silik çizgi negatif diye birşey yok. Boşuna genelleme yapıp moral bozmayın.

Bi problem var mı peki
Hayır kan sonuçlarım da hiçbirşey çıkmadı kontrole gitmeyi de regl 10. Güne denk getirdim yumurtan var henüz çatlamamış dedi büyüklüğünü sormadım ama 🤦🏼‍♀️ daha sonrasında teste 13. Günde ovülasuonda yumurtlama gördüm iki gün sonra silikleşti herhalde yumurtlama ve çstlama olmuştur diye düşündüm bende

Arkadaşlar bu zaman kadar çoğu markayı denedim hep silik çizgi çıktı ve negatif çıktı testiniz gün gün koyulaşmıyorsa negatiftir umutlanmayın ben awox marka kullanıyorum ne kuruma çizgisi nede yalancı pozitif vermiyo hamile değilim awox negatif days doctor belirgin silik 😂

Adetime 7 gün kala ve 6 gün kala testlerim hayalet şekilde silik çıktı kimisi gördü kimisi negatif dedi direk( negatif diyenler de benim gibi yaşayanlar ) 10 aydır çocuk istiyoruz ve hiç gebelik yaşayamadım. O kadar inandım ki bu ay. Bugün tam 4 gün kaldı ve yine hayalet çizgi çıktı. Gittim kan testi verdim ve sonuç <2 çıktı. Yani negatif. Bu mesajı yazma hayalini eğer pozitif çıkarsa ümidinizi kaybetmeyin diye paylaşacaktım ama kaybedin arkadaşlarım. Adetnizin gecikmeden ve o testte çizgiler belirgin bir kırmızı şekilde çıkmadan kan vermeye de gitmeyin. Çok büyük hayal kırıklığı yaşadım bugün. Allah kucağımızı doldursun inşallah. Moralim çok bozuk çok üzülüyorum. Hepinize iyi geceler
Merhaba ben de bugün regl günüm henüz olmadım çok fazla bel ağrım var ara ara kasık ağrım var bir hafta öncesinde de 2 gün çok şiddetli sonra hafif kasık ağrım oldu test yaptım sabah negatif çıktı bu ay doktor Klomen vermişti 4 yumurtan var demişti ama sanırım ondan mı gecikme oldu acaba Klomen kullanıp böyle sorun yaşayan varmı

Bende tüp bebek sürecindeyim yumurta Toplama işlemim oldu geçen temmuz ayında, adet olmayı bekliyorum emrbriyo transferi için bir türlü olamadım 11 gün gecikme oldu bazı yerlere okudum gecikebileciği yazıyordu. 5 senendir evliyim hiç gebelik yaşamadım hatta test yapmayı bile unutmuşum (en son 2 sene önce yaptım heralde) küçük olan testi rastgele alıp yaptım çekmecemde duruyordu baktım ikinci çizgi belirdi dayanamadım eczaneye gittim birdaha alıp yaptım. Hayırlısı artık sonuç negatifte olsa .

Eklentiler

• IMG_1765.jpeg
    IMG_1765.jpeg
    66,4 KB · Görüntüleme: 42
Bende tüp bebek sürecindeyim yumurta Toplama işlemim oldu geçen temmuz ayında, adet olmayı bekliyorum emrbriyo transferi için bir türlü olamadım 11 gün gecikme oldu bazı yerlere okudum gecikebileciği yazıyordu. 5 senendir evliyim hiç gebelik yaşamadım hatta test yapmayı bile unutmuşum (en son 2 sene önce yaptım heralde) küçük olan testi rastgele alıp yaptım çekmecemde duruyordu baktım ikinci çizgi belirdi dayanamadım eczaneye gittim birdaha alıp yaptım. Hayırlısı artık sonuç negatifte olsa .
Bu sonuç negatif olamaz. Bence hemen kan verin 🥰

evet arkadaşlar konu sahibini katılıyorum ben bu ay o kadar çok yıprandım ki aslında negatif bu testler bazısı kuruma çizgisi bazısı yalancı pozitifEki Görüntüle 3468868
Aslinda silik cizgiye degilde prodoctor testine inanmayin demen gerekirdi. Ayni durumu bende yaşadım bu test rezalet hep yalanci pozitif veriyir benide cok hayal kirikligina ugratti. Yoksa ilk gebeligimde bende silik cizgi ile ogrendim dusuk oldu malesef ama.

X