sanırım hamileyim :)

ya canım bırsey sorucam ıdrar testını adetın kac gun gectıkten sonra yaptın yada kac gun varken..gene aynı sekılde kan testınıde kac gun gectıkten sonra yaptın benı bılgılendırrsen cok sevınırım..

canım 26-27 Haziranda regli olmam lazımdı.27 si yani dün akşam idrar testi yaptım pozitif çıktı.sonra bugün sabah tekrar idrar testi yaptım yine pozitif çıktı ve sabah ayrıca kan tahlili yaptırdım o da 5884 çıktı

Canım ben de bir şey sorucam, regl benim de gecikti, testim de de silik olarak 2. çizgi çıkıyor.

Ama sanki her an regl olacakmışım gibi ağrı oluyor karnımda son 3 gündür. Her dakika ağrımıyor ama gün içerisinde ara sıra olluyor.Sende de bu ağrılar oldu mu?

Canım ben de bir şey sorucam, regl benim de gecikti, testim de de silik olarak 2. çizgi çıkıyor.

Ama sanki her an regl olacakmışım gibi ağrı oluyor karnımda son 3 gündür. Her dakika ağrımıyor ama gün içerisinde ara sıra olluyor.Sende de bu ağrılar oldu mu?

canım silik çıktı ise hamilesindir.mutlaka kan testi yaptır canım..seni de tebrik ederim :) bence hamilesin..güzel haberlerini bekliyorum :)

canım silik çıktı ise hamilesindir.mutlaka kan testi yaptır canım..seni de tebrik ederim :) bence hamilesin..güzel haberlerini bekliyorum :)

Canim benim subat ayinda da silik cikmisti, sonuc kimyasal gebelikle sonuclandi. Bu nedenle yeniden heveslenip uzulmek istemiorum.

Senin karnin agridi mi bu surecte, her an regl olacak gibi sancilarin oldu mu?

Bilgi verirsen cok mutlu olurum

Cnm benim kendi konumsan yazmistim ama tesadüf gördüm allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin. Cok sevindim senin adina:KK9::KK9:

az önce test yaptım ve 2 çizgi çıktı.hem de silik vs.. değil,direk çok belirgin 2 çizgi çıktı hala regli de olmadım.yarın ilk işin kan testi yaptırmak..Allahım ne olur test doğru olsun.Allah sağlıklı sıhhatli dinine vatanına annesine babasına hayırlı bi evlat nasip etsin ..inş.hamileyimdir.yarın için çok heyecanlıyım,bakalım kan testim ne çıkacak..inş idrar testi hatalı değildir..Şoktayım şuanda :))

TEBRİK EDERM RABBİM SAĞLIKLI Bİ şekilde kucağına almayı nasip etsin ve darısı isteyenlerin başına :KK16:

Arkadaslar belirti olarak karnımda ağrı yoktu regli olacakmışım gibi bı ağrı hissetmedim.ama dünden beri ara sıra karnıma ağrı giriyor.ben en belirgin belirtim inanılmaz bir sekilde meme uçlarımın acıması idi..normal regli olmadan önce göğüsleriniz ağrır ya bu ondan çok farkli direk meme uçları ağrıyor.son gün ise zaten hem kustum hem de basım dondü.aksam test yaptım pozitif çıktı sonradan sabah kan testi verdim.inşallah darısı en kısa zamanda sizlerin basına arkadaslar...

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız http://www.kadinlarkulubu.com/portal...ebelik-takvimi sayfasında, hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : http://www.kadinlarkulubu.com/profil...do=editprofile sayfasına girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 28-09-2012

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan http://www.kadinlarkulubu.com/portal...elik-hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.
curly arkadaşımız gayet net açıklamış . herhangı birinin tickerının altında hamilelik takvimi eklemek için yazıyor ya ordan bu sayfaya yönleniyorsunuz. Umarım işinizi görür. tekrar hayırlı olsun....

Merhaba arkadasim benim 3.bebeyim olacak benim hamilelik belirtilerimde adetimin olacagi gün adet olacakmisim gibi karnim agirmisti tabiki herkesin farkli olabilir insallah rabbim isteyen herkese nasi etsin...arkadasimizida tebrik ediyorum salicakla alir kucagina.

X