Kızlar sakın silik testlere kanmayın!!!

Adetime 7 gün kala ve 6 gün kala testlerim hayalet şekilde silik çıktı kimisi gördü kimisi negatif dedi direk( negatif diyenler de benim gibi yaşayanlar ) 10 aydır çocuk istiyoruz ve hiç gebelik yaşayamadım. O kadar inandım ki bu ay. Bugün tam 4 gün kaldı ve yine hayalet çizgi çıktı. Gittim kan testi verdim ve sonuç <2 çıktı. Yani negatif. Bu mesajı yazma hayalini eğer pozitif çıkarsa ümidinizi kaybetmeyin diye paylaşacaktım ama kaybedin arkadaşlarım. Adetnizin gecikmeden ve o testte çizgiler belirgin bir kırmızı şekilde çıkmadan kan vermeye de gitmeyin. Çok büyük hayal kırıklığı yaşadım bugün. Allah kucağımızı doldursun inşallah. Moralim çok bozuk çok üzülüyorum. Hepinize iyi geceler
Rabbim gece hurmetine ikiz gebelik versin Allah'ım üzmesin rabbim kucaklarımızı doldursun üzülmeyin inşallah bi anda bebek olur amin

Durum nedir yazılanlardan yanlış anlamadiysam bugün adet günün olması lazım değil mi umarım yoktur gelen giden
Hayır yok elhamdülillah hiç şaşmaz 34gun döngüm olurya ihtimal veriyorum bu ay 35nde olsun bi ihtimal ama hiç şaşmaz döngüm çünkü hep takipteyim gebelik istediğimiz için hayrls inşallah bebek olur amin çok amin normalde 2 üçgun önce belli eder bi leke bişey ile ama bu ay yok 10 gün önce bi pembe bi leke geldi minnak sonra tık yok elhamdülillah

Hayır yok elhamdülillah hiç şaşmaz 34gun döngüm olurya ihtimal veriyorum bu ay 35nde olsun bi ihtimal ama hiç şaşmaz döngüm çünkü hep takipteyim gebelik istediğimiz için hayrls inşallah bebek olur amin çok amin normalde 2 üçgun önce belli eder bi leke bişey ile ama bu ay yok 10 gün önce bi pembe bi leke geldi minnak sonra tık yok elhamdülillah
Aslında diğer arkadaşın mesajının altına yazdım ama sizinde yazmanız iyi olmuş. Çok sevindim İnshaAllah da gelmez 😊

Belki o pembe leke de yerleşme kanamasıdır. Rabbim gönlünüze göre versin Amin

X