sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

canım ne gıbı aıleye karsı yanlıslıkları olmustu ablanın ? ayrıca aıleden ne talebın de bulundu da aılenın kabul etmesı senı uzdu canım ?

Son düzenleme:
ben cikiyorum kizlar iyi geceler ALLAH RAHATLIK VERSIN

Ben 3.5 yıl bır ilişki yaşadım evlenip aytıldı dıye kabul etmemişler ablamlarda anne ve babamı bu konuda doldurmuşlardı sene 1997 de babam şiddetle benımle kavga ettıgınde sadece sunu sormustum 2 ablam var evlı yabırgun ayrılırlar ve bekar bırısıyle görusurlerse olmazmı dıyeceksın ?Evet olmaz dıyecegım demıs bana ılk kez bırde tokat atmıştı.
Sene 2010 ablam esınden ayrıldı 2 cocugunu babasına bıraktı ve bekar bır adamla görüşmeye başladı.Annem babam herkes şok oldu adamın aılesı bılmıyordu ve yalan söyleyerek evlenmeyı teklıf ettı ablama bende anneme ve babama böyle bırseyı kabul edemezsınız edersenız benı sılersınız dedım.

Şimdi ablam sevgilisiyle yaşıyor ben ıstedıgım surece böyle yasayacagım dıyor tamam haklı ama benım sevgıme ne oldu benden alınanlara ben bıranlık öfkeme yenık dusup aşk olmayan bır evlılık yaptım 2 yıllık evlıykende kabul etmedıler sımdıde tahammul edemeyecegım gıbı gelıyor bazen dedıgımde bıze guvenıp ayrılma bız senıde kabul edemeyız çocuklarına bakamayız dıyorlar daha anlatayımmı?

anladım canım,bu arada canım benım okurken bırazcık sıkıntı yasadım .

o yuzden tatlım noktalama ısaretlerını dıkkat edersen cok sevınırım canım benım :)

tatlım sen ablana aıle cok dolmussun ,evet haklılık payın var kızgınlıkların kırgınlıkların var

olması da cok normal .sen de zamanın da asık oldugun adamla sırf evlenıp bosanmıs bırı oldugu

ıcın evlenememıssın aılen ve ablanlar buna musade etmemıs .bızım toplumumuz da canım soyle bırsey var;

kız hıc evlenmeyıp de gıdıp de evlenıp bosanmıs bır adamla evlenmeye kalkınca yanlıs yorumlamaya musaıt

oluyor .yanı boyle toplumumuz var .hanı "kızını kımse almadı da evlenmıs barklanmıs adam mı aldı " gıbısınden

boyle sacma sapan dusunurler, muhtemelen aılen bu yuzden kabul etmemıstır .

şimdi senın ablan evlenıp bosanmasına ragmen ,su anda hıc evlenmemıs bırı ıle evlılık dusunmesı

yıne turk toplumuna gore dusunursek aılenı onore eder ;"benım kızım evlendı bosandı ama

bekar cocuk kızımı almak ıstıyor "dıye böburlenırler .var yanı toplumumuz da boyle muhabbetler .

aılenın de suan da o evlılıge ısık yakmaları bu yuzden canım

Kusura bakma canım bu geceki kadar hiç kendimi kötü hissetmemiştim yazamadım.dedim ya bugün bende bir gariplik var diye,buyüzden sanıyorum.
Ailem ışık yakmıyor olur demiyor ama ablam ben evlenıyorum dediğinde kimse birşey demeyecek.Hatta buyuk ıhtimal ile ablam evlenip gelecek.Neyse sonuçta ben evlenmesine yaşamasına birşey demiyorum.benim gücüme giden çok ama çok sevdiğim bir insana ömrüm boyunca birdaha sarılamayacak olmam.Geçecek bu üzüntüm ve ansızın bir gün yine gelecek ara sırada olsa..
Başınızı ağrıttım kusura bakmayın geçenlerde senin ablanla olan konunu okurkende sana dua etmiştim.inşallah kardeş arasında ufak çekişmeler gibi görünen bazı olaylar büyük olaylar halini almazlar.Bende bir korku haline geldi sanırım aile davranışları.

Müsadeni istiyorum gıdıp uyumaya çalışayım en iyisi yoksa düşünmekten daha kötü olacağım..

canım benım ne demek ,ıcın sıkıldıkca daraldıkca gel ıcını dok her zaman dınlerım

sen de sıkma canını n'olur ! keske tatlım zamanın da sen de sevdıgın cocuk ıcın dıretseydın aılene

pes etmeseydın ,sanırım hala aynı kısıyı sevıyorsun eger oyle ıse ; bu gercekten cok uzucu

sen de uzulme artık canım ,canın sıkıldıkca gel buraya dok ıcını her zaman dınlerım .

ben de kacıyorum tatlım benım de cok uykum geldı ,ıyı geceler tatlı ruyalar

cok opuyorum

Sağol canım senınle konuşunca rahatladım biraz.Ben öyle çok direttim ki anlatmam mümkün değil arkadaşlarım bile hala söylerler okadar kuvvetle durdum 3.5 yıl Kısmet değilmiş inşallah bundan sonra daha huzurlu olurum..

Kızlar insaf ya insaf! Ben size çok kaynatmayın, beni uğraştırmayın demedim mi? Kpss'den girmiş fantazi balayı otelinden çıkmışsınız maşallah. Neyse kahvaltımı yaparken aheste aheste okudum geçmişi. Ya sasha online olunca bana bir bakıver kuzu, ben kahvaltıda bir dilim reçelli ekmek yedim, diyeti bozmuş sayılır mıyım ki?

Günaydın canım. Niye uyumadın ki? Ben de kabuslarla dolu bir gece geçirdim ya. Yemin ederim uyandığımda bütün mutluluğum çekilmiş gibiydi.

geç yatıyorum zaten canım bugün işim vardı onu bitirip uyuyayım dedim ama daha kötü oldu..

ay canım ya çok kötü olmuşsundur...

neden öyle olduki etkisinde kalma da...

ben öyle olunca bigün onu düşünüp kalıyorum

ne okuyosun? önemli dersin yoksa gitme okula, bu halde zaten uykusuzsun cok da faydası olmaz ki, dinlenirsinn..

sınıf öğretmenliği okuyorum..

yok zaten ders değil mezuniyetle ilgili bazı yapılması gerekenler var o yüzden mecbur gitcem malesef..

teşekkür ederim düşündüğün için

Uykusuzluk da çok fena ya, insan bütün gün ruh gibi dolaşıyo. Bilmiyorum ya, çok kötüydü. Bir sürü köpeğin saldırısına uğruyorum. Kaçıp arabaya biniyorum, arabanın kapısını kapatmaya çalışıyorum, başaramıyorum. Elimi, kolumu ısırıyolar. Neyse bir şekilde kurtuluyorum ellerinden. Gece iki tane köpek evime giriyo. Korkudan nereye kaçacağımı şaşırıyorum. Sonra birden köpeklerden biri bir çocuğa dönüşüyo. Çocuğun o kadar güzel gözleri var ki. Böyle bal rengi, ama çok keskin. Her tarafı kan içinde. Ona ağlayarak diyorum ki; ben senin kimden emir aldığını biliyorum, seni çok seviyorum, seni onun elinden kurtarıcam. O da bana söz veriyo. Eline birkaç parça tavuk kanadı veriyorum, evden gidiyo. Ertesi gün babamı yolda kanlar içinde buluyorum, köpeklerin saldırısına uğramış. Kim yaptı bunu, kim diye haykırıyorum hıçkırıklar içinde. O sırada köpeklerden biri yüzündeki maskeyi kaldırıyo, bir bakıyorum o çocuk. Bana o gözleriyle sinsi sinsi bakıp gülüyo, sonra koşarak uzaklaşıyo. Eve geliyorum üstüm başım paramparça, kanrevan içindeyim. Babam yolda gözleri çıkmış bir şekilde yatıyo. Ölmüş... Bayılıp kalıyorum olduğum yere... Ay Allah'ım anlatırken bile aynı korkuyu, mutsuzluğu yaşadım. Çok gerçekçiydi.

Son düzenleme:

canım ya nasıl bir kabus görmüşşün öyle

sen anlatırken bile ben dondum kaldım gerçekten çok etkilendim

sen nasıl olmuşundur kimbilir..

sanki yaşamış gibi olmuşundur şimdi..

ama düşünmemeye çalış canım ..

aklına geldikçe kötü olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…