sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

onunda bir yolunu bulursunuz canım benim..
zaten ikinizde çalışıyo olursanız kavgaya ayıracak enerjiniz kalmaz muhtemelen o yüzden büyütmezsinizde olayları

inş canım

atanırsak zaten bir yolunu buluruz atanamazsak diye düşündüğümde daha kötü oluyorum o stresle bide uzaklık

birbirimizi üzeriz ancak...ama artık haıylısı olur ne diyelim....şu dertler bitse de bir kavuşsam

yani şaşırdım açıkçası böyle yapmasına ama bu sefer ben herşeyi göze aldım malesef.. geldiğinde taramalı tüfek gibi sayıcam herşeyi yüzüne konuşmasına fırsat vermicem ilk.. hatta hemen cevapta verme istersen dicem düşünsün iyice, beni kaybetmeyi seçerse (yani hiçbişey yapmamaya devam edersede) kendi bilir..

bence de canım .tavız verme kı kendıne cekı duzen versın

senın gıdebılecegını gorsun

bence de canım .tavız verme kı kendıne cekı duzen versın

senın gıdebılecegını gorsun

öyle olucak bu sefer.. büyük kuzenim geçende sordu ne oldu iş güç mevzusu diye aynı dedim nasıl yani dedi şok oldu.. ve bana dediki "bana bak bu çocuk seni oyalıyo olmasın.."
nasıl şaşırdım anlatamam ama dışarıdan böylede görünüyorum malesef.. ben tabii hemen "hayır sevgisinden eminim" gibi şeyler zırvaladım ama haklıydı kuzenim..
adam bizim için birşey yapmıyorki sen hangi sevgiden eminsin anzer dedim o an kendi kendime..
etrafımdada çok çift var her iki tarafta emek harcamış ve evlenmişler ya da nişanlılar şu anda..
onları gördükçe daha kötü oluyorum bunların hepsini söylicem işte bakalım.. ama daha çok var ya 10 haziranda gelebilecek ancak.. ):

canım yaa dısarıdan bakan herkes aynı seyı dusunur .burada topıc acsan bıle aynı seyı soylerler "bu cocuk seno oyalıyor "derler .

hakılalr da canım ,benımkı de bılıyorsun senınkının bı benzerı ben de bıktım onu ıtmekden artık ama ,son zamanlr da degısım var

bır seyler yaptıgını cabaladıgını gorebılıyorum .bakalım ne olacak .sen de 10 hazırana kadar sakın yumusama

mesafeye devam ert

dedim zaten çabalasanda yine olmasa anlicam seni ama şu durumunda anlamıyorum.. seninki ne güzel kafası dank etmeye başlamış darısı benimkinin başına ya..
en son dicem beni ne doktorlar ne mühendisler istedi ama ben seni seçmiştim sana yazıklar olsun dicem o olacak..

ben yatiyim artık sashamicim ya gözler gidiyor benim :)
iyi geceler canım yarına herşey gönlümüzce olsun inşallah

kızlar canlarım nasılsınız? ben hala aynı durumdayım kafam çok bozuk ya tamamen biter ve aramazsa diye çok endişeleniyorum çünkü onu bir kere daha böyle ciddi görmüştüm ondada yapmıştı aynı şeyi ama onda ilişkimiz bu boyutta değildi biz bay aştık bazı durumları onda böyle değildik umarım gurur yapıpta harcamaz bizi

Son düzenleme:
canım siz barışmadınız mı ya üzüldüm şimdiii

kurabıyem endıse etme ,aklından cıkar bu endıselerını .

bak sashamıa dedıydı dersın ,sen arama sorma o arayacak senı emınım

ıcını ferah tut sen .

canım üzülmemeye çalış...

bekle tatlım gururu yüzünden harcayacağını sanmam..

sinir anında yapmıştır siniri geçsin yine arar seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…