sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

bende sevemedim sporu ve çok zorda kalmadıkça yapmıyorumda zaten
sevgilim bi ara kilo almıştı ben ünideydim o zaman dedim buna yürüyüş yap, sende gelirsen olur dedi, ben direk beni hiiiçç karıştırma spor bana ters dedim koptu oracıkta :)
zorla değil ya napalım :)

uzaklık kesinlikle etkiliyor ilişkiyi..
Allah kolaylık versin şimdiden..

sağol canım bende korkuyorum hep yanyanaydık..

onu 2 ay hiç görmediğim zamanlarda oldu ama nasıl geçti anlatamam..

kavga edince evde barışıyosun evde bir bakışman yetiyor uzaklık çok zor geliyor bana..

ne yapacağımı bilemiyorum

plates hıc yapmadım kız ,nasıl yapıldıgını bıle bılmıyorum

acaba platese mı baslasam :)

platesın bı'de boy uzattıgını soyluyorlar

gercekten faydalıymıs

bende bilmiyordum tatlım arkadştan 3 tane video almıştım onları yaptım bir ara ama topla uğraşmadım

lastikte aldım gerçekten işe yarıyor ilk günler zor geliyor ama sonra alışıyosun rahatlatıyo seni

bende bıraktım en son yaz tatilinde yapmıştım

bizde 2 senedir beraberiz.. 1 senemiz beraberdi ve hergün buluşurduk bi yatmaya kendi evlerimize giderdik düşün..
sonra birden ben memlekete dönünce boşluğa düştüm sanki kendime gelemedim bi süre.. o da öyle oldu çok alışmıştık birbirimize.. 1 senedirde böyle gidiyo ama ilk 1 seneye bakıyorum bi bide geldikten sonraki 1 seneye arada dağlar kadar fark var..
senide amma korkuttum ya gece gece bana bak

kesınlıkle canım .yaa ben kendı kendıme soyle dedım "sashamıa ayrılıkdan korkuyorsun

o yuzden bu kadar sınır krızlerı gecırıo harab edıyorsun kendını .ıı tamam da bu sekıl de

senın zorunla nereye kadar gıdecek yada sen kendının onemsendıgını nasıl hıssedeceksın.

madem senı onemsemıyor madem senın uzulmen onun umrun da degıl ,ee bıterse bıtsın ne hayır

gelır kı zaten sana.senı onemsıyor kaybetmek ıstemıyor ıse zaten arar "dedım .boylelıkle

dızgınledım kendımı :)

ah canım bende biliyorum bu durumların olacağını bizde 4 yıldır beraberiz ilk 3 yıl yurttaydım arada gelip gidiyordum eve..bu sene hep beraberiz..

eve gittim kendi odamda tek başıma uyumaya korktum 1 hafta ağlıyorum uyurken

bide ayrılıklara hiç gelemem hemen dökülür gözyaşlarım..

tatilerde çok farklı oluyor uzaktayken

sizin nasıl canım çok değişti mi ilişki uzaktayken...bide ben izmirliyim erkek arkdasım mardinli..

atanamazsak nasıl görüşürüz diye kara kara düşünüyom şimdiden

hahaha sevgılım bana derkı "sashamıa sen hayatı ne kadar cok dıngıl yasıyorsun yaa ,hıc bır sekıl de bı spor dalına karsı

hobın yok ,ne lan bu boyle ruh gıbısın "der .ben de "sen karısma ben hanımhanımcık kızım zıbıdı seylerı kendıme hobı edınmem "demıstım de

sevgılım epey gulmustu herkese her gırdıgı ortam da der " sashamıayı bır odaya tıka 1 ay kalsın nıye ben 1 ay bu odadayım demez

sesı cıkmaz,kız dıngıl"der dalga gecer benımle

gecenler de gelmıs bana "dovus spor dallarından bahsedıyor hıc anlamam he dıyıp duruyorum sonra dıyo kı "bırlıkte baslayalım mı askım "dedı .

ben de "ısım gucum kalmadı tekme tokat ıslerıylemı ugrasıcam "dedım .bu yınekoptu tabı dıyor kı "dogru senın tarzın degıl ben kıme ne bahsedıyorum k

zaten "dıyor .benımle boyle hep dalga gecer

en iyisi dizginlemek zaten canım tamam hatalı olursun alttan alırsın

ama ben o hatalı olsa bile sanki ben hatalıymışım gibi üstüne gidiyordum ..

en iyisi olurua bırakmak oluyor bazen

ben evde spor yapamıyorum yaa ,o yuzden su sıralar aslın da spor salonu dusunuyorum

ama platese mı baslasam dıye de dusunmuyor degılım

sımdı platese gıtsem dıyorum ,hıc bılmedıgım ıcın

topla fılan ugrastıgım da komık goruntulerle rezıl olmak da ıstemıyorum.

bende çok duygusalım ilk uzun süreli ayrılığımız yaz tatiliydi ve birbirimize sarılıp ağlamıştık.. sonra o buraya geldi yazın ben yine ağlama krizine girdim akşama doğru.. bu şok oldu durup dururken ben ağlayınca dedi noluyo hemen gitmiyorumki kalıcam burda bi süre bende dedimki e gidiceksin amaaaa deyip hıçkırıklarla nasıl ağlıyorum
adam daha yeni gelmiş ben nasılsa gidecek diye şimdiden yas tutuyorum olaya bak.. şimdi gülüyorum ama yani.. eskisi kadar kötü değilim insan alışıyor bi süre sonra mesafeyede.. yüzyüze buluşmalar ufak çaplı bayram sevinci yaşatıyor birde.. bazen araya özlemde girmeli bence..
ilişki değişti mi dersen değişiyor ister istemez.. o çiçekli böcekli aşkı değilde daha oturmuş bi ilişkiyi yaşamak zorundasın mecburen..
ufak bir sorun yanyanayken halledilebilecek bişeyse uzakken dağ gibi büyüyor çünkü iletişim problemi oluyor arada..
ama yinede gerçek sevgiyse herşeyin üstesinden gelinir iki taraftada emek varsa..

aynen benimkide öyle ama kendide spor yapmaz benle tanıştığında bıraktı ve kilolarla tanıştı.. bizi gören herkes anzer sana iyi bakıyor diyo.. :)

spor salonunda olur tatlım karar senin ..

ama onlar senin topun üstünde nasıl durma gerektiğini syleyince bende yaparsın rahatlıkla ama başta komik olabilir o da olsa olsa 1 2 gün bnce

canım o mesafeden bahsetmedım ,hanı sen artık sorumsuz olusundfan bıkıp mesafe koymustun yaa aranıza

devam edıyor mu o mesafe dıye merak ettım

aa pardon canım ya
evet o bakımdanda mesafeliyiz hala.. ben resti çektim iş konusunda artık faaliyete geç diye.. ben seni haketmiyorum diyip duruyor.. anlamadımki hem bunu itekleyip hemde teselli mi etmek zorundayım ben iyice sinir ediyo beni.. hele bi gelsin bakalım karşımda neler diyebilecek çok merak ediyorum bu sefer içimde bişe kalmasına izin vermicem.. sesim kısılana kadar napmaya çalıştığını böyle daha ne kadar devam etmeyi düşündüğünü sorucam..

canım benim ya bende senin gibiyim eve gideceğimiz hafta olunca ben başlıyorum ağlamaya..

dur diyo daha çok var ama ben dinlemiyorum

kesinlikle canım özlem girince gerçekten güzel oluyor uzun aradan sonra onu görmek nasıl güzel oluyor

ama özlemler uzun olmasın en fazla 2 hafta olsa yine dayanırım..

haklısın canım yanyana olunca bir bakış bile kavgayı durduruyor bazen

ama telefonun ucunda olmuyor bu korkutuyor beni

biz çok kavgacı bir çiftiz ikimizde hemen trip yaparız sonra kapatırız konuyu 4 yıldır düzelmedi bu durum

sevincede katlanıyor insan...ama uzaklık bambaşka birşey

onunda bir yolunu bulursunuz canım benim..
zaten ikinizde çalışıyo olursanız kavgaya ayıracak enerjiniz kalmaz muhtemelen o yüzden büyütmezsinizde olayları

hahaha cok zor durum gercekten .cocuk ısını bılıyor valla .

rest cekılen kendısı ama "ben senı haketmyorum "dıyerek de

sana duygu somurusu yapıyor sen de halıyle agız tadıyla restte cekemıyorsundur

teselı edecegım dıye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…